الکترونیک

بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

کتاب های کاربردی و آموزش تخصصی

در حوزه الکترونیک و ریز پردازنده

الکترونیک 

87 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
با توجه به پیشرفت و پیچیدگی روزافزون سیستم های قدرت ، تحلیل و بررسی این سیستم ها مشکل بوده واستفاده از نرم افزارهای شبیه سازی ضروری می باشد.یکی از قوی ترین نرم افزارهای شبیه سازی در زمینه ی سیستم های قدرت ، نرم افزار PSC CAD است.از ویژگی های بارز نرم افزار می توان به سادگی نصب ، حجم بسیار کم ، سرعت و دقت بالا در شبیه سازی اشاره نمود.
کتاب پروژه های کاربردی الکترونیک به زبانی ساده و کاملا تصویری نگاشته شده و دارای 36 پروژه ی الکترونیکی می باشد.پکیج آموزشی همراه کتاب عبارتند از : فیلم آموزشی نرم افزارهای کاربردی
مدارات الکترونیکی چنان نقش مهمی در زندگی روزمره ی ما پیدا کرده اند که می توان عصر فناوری فعلی را عصر الکترونیک نامید.یکی از مشکلات بزرگ مهندسان و عموما دانشجویان رشته های مهندسی برق عدم فراگیری به روز جهت طراحی ایده ها و پروژه هاست که با فراگیری این کتاب شما می توانید با استفاده از نرم افزارهای قدرتمندی مانند Altium desinger روش انجام یک پروژه را فراگیرید.
یکی از بارزترین مشخصات کتاب طراحی و ساخت روبات برای همه، بیان مفاهیم اصلی و به دور از پرداختن به جزئیات و چاپ کتاب در قطع کوچک به منظور حمل آسان آن است.که این دو ویژگی کمک می کند تا مهندسین عزیز بتوانند به سادگی و در محیط کار از نقشه ها و مطالب کاربردی آن بهره کامل را ببرید.
کتاب آشنایی با علم رباتیک، از جمله کتاب های پایه ای است که شمارا با هرآنچه نیاز است درباره ربات بدانید، آشنا می کند. در این کتاب مفاهیم و اصطلاحات رباتیک آموزش داده شده اند و در ادامه به چگونگی طراحی و ساخت ربات می پردازد.
نویسنده در کتاب آموزش منحصر به فرد طراحی مدارات چاپی با Protel DXP سعی دارد تا برای کاربرتازه کار که برای اولین بار با این نرم افزار آشنا شده مطالبی را آموزش دهدکه بتواند در نهایت برای طراحی مدارها و پروژه های علمی و عملی در زمینه ی الکترونیک شروع خوبی را داشته و برای تسلط بیشتر و در صورت رغبت برای دانستن اطلاعات کامل تر بتواند از منابعی غیر از کتاب به...
کتاب حاضر از مجموعه کتاب های کلید مهندسی در زمینه شناخت و نحوه اتصال سنسورهای صنعتی می باشد که توسط علیرضا کشاورز باحقیقت گردآوری شده است. نویسنده تمامی اطلاعات اعم از نحوه اتصال و شناخت کلی سنسورها، همچنین پارامترهای مهم و نکاتی پیرامون خرید سنسور را در کتاب جمع آوری کرده است.یک انتخاب هوشمندانه برایعلاقه مندان و  افرادی که در کارخانه ها مشغول به کار هستند.
یک جلد کتاب آموزش برنامه نویسی و کار با میکروکنترلر AVR به قلم مهندس کیایی و مهندس احمدی به همراه پروژه تابلو روان
در این کتاب آموزش های ابتدایی و تخصصی مربوط به نقشه خوانی و نقشه کشی P&ID که مربوط به نقشه های پایپینگ و فرآیند تولید می باشد آمده است.P&ID تمام کنترلرها، نوع شیرها و مواردی که در یک ساختار استفاده شده اند را نمایش می دهد.
طراحی بهینه روشنایی از مباحثی است که این روزها به آن توجه خاصی در دنیا و ایران می شود. این طراحی کمک شایانی در مدیریت انرژِی می دهد. برای سادگی محاسبات مربوط به روشنایی و نحوه قرارگیری لامپ ها برای داشتن بالاترین بازده نوری از نرم افزار Dialuxاستفاده می شود. در این کتاب آموزش این نرم افزار به صورت کاملا پرکاربرد و مختصر آمده است.
یک جلد کتاب کاربردی آموزشی پروژه های میکروکنترلر با زبان AVR، در این کتاب کلا 4 نوع آی سی پر کاربرد در زمینه میکروکنترلر معرفی و پروژه های مربوطه به همراه کدها آموزش داده می شوند. این کتاب می تواند جهت اهداف آموزشی برای طیف وسیعی از خوانندگان از جمله هنرآموزان و دانشجویان رشته های الکترونیک و کامپیوتر در گروه های سنی مختلف مورد استفاده قرار گیرد.
یک جلد کتاب کاربردی و آموزش تخصص کار با نرم افزار اتوکد الکتریکال، نویسنده سعی داشته است در این کتاب با تلفیق تصاویر گرفته شده از نرم افزار و توضیحات دقیق، به آموزش این نرم افزار تخصصی بپردازد.
یک جلد کتاب آموزش تخصصی و کاربردی نرم افزار لبویو LabVIEW به همراه دی وی دی نرم افزار و آموزش
یک جلد کتاب آموزش تخصصی و گام به گام نرم افزار PSpice که در سال 2008 میلادی منتشر شده است. این نرم افزار یک نرم افزار تخصصی در زمینه شبیه سازی مدارات الکترونیک می باشد.
یک جلد کتاب آموزشی شناخت و نحوه کار با قطعات SMD یا قطعات نسب بر روی سطح به صورت چاپ رنگی علاوه بر این انواع ابزارهای مورد نیاز و شیوه کار با آن ها آموزش داده شده است.
یک جلد کتاب کاربردی و کلید مهندسی نصب و راه اندازی دوربین مداربسته، شامل موارد سیم کشی و طریقه نصب هارد در یک دستگاه، ارتباط شبکه ای سیستم مدار بسته از طریق اینترنت و .....
6,000تـومان
ناموجود
در کتاب تست و عیب یابی قطعات در مدارهای الکترونیکی با روش های تست الکترونیکی نظیر دیود ، تریستور ، BJJFETو MOSFETآشنا شده و نحوه ی عیب یابی مدارات دارای BJTها و FET ها را با کمک اهم متر و قوانین کریشهف خواهیم آموخت.در ادامه تکنیک های کلی عیب یابی مدارات الکترونیکی اعم از بردهای صنعتی و غیره آموزش داده خواهد شد.
این کتاب از دسته کلید مهندسی است که در آن کلیه مراحل طراحی و ساخت یک تابلو روان به صورت مرحله به مرحله آموزش داده شده است. مزیت ویژه این کتاب توضیح دقیق و در حد نیاز خواننده می باشد.
12,000تـومان
ناموجود
در این کتاب 125 پروژه الکترونیکی آموزش داده شده است. از آشنایی با قطعات و پروژه های تلفنی، منبع تغذیه، مدارهای خورشیدی، مدارهای هشدار دهنده، مدارهای نوری، مدارهای فرستنده گیرنده و مدارهای لمسی و .... همگی به صورت پروژه و به همراه نقشه آموزش داده شده اند.
9,000تـومان
ناموجود
در این کتاب کاملا کاربردی که از سری کتاب های کلید مهندسی می باشد، در سه مرحله هکر شدن را آموزش می دهد. هکرهای تازه کار، هکر های میانی و نخبگان هک که با مهارت ترین هکرها محسوب می شوند. این ها به راحتی می توانند وارد سیستمی شوند بدون اینکه هیچ رد پایی از خود بجای بگذارند!
6,000تـومان
ناموجود
در این کتاب جذاب که در دو بخش تقسیم شده است. ابتدا با قطعات و ملزومات مورد نیاز در مدارهای منبع تغذیه آشنا می‌شوید و سپس در بخش دوم 50 مدار عملی و تست شده منبع تغذیه را می‌توانید روی برد بورد ببندید.
18,000تـومان
ناموجود
به دنیای جذاب الکترونیک خوش آمدید کتاب با این جمله پرانرژی شروع شده است.
6,000تـومان
ناموجود
در کتاب سرگرمی های الکترونیک، با بیانی ساده و با استفاده از وسایل بسیار ابتدایی به کودکان و نوجوانان کمک می کند که با نحوه ساخت و کاربرد وسایل پیرامونشان در بستر علم الکترونیک آشنا شوند.
11,000تـومان
ناموجود
نویسنده در این کتاب، در درجه اول بر استفاده از چرخ ها، سیستم تانکی و پاهای قدرتمند که با انواع مختلف موتورهای الکتریکی راه اندازی می شوند، متمرکز شده است. کتاب ساخت محرک های ربات، ترجمه شده از کتاب پرفروش Building Robot Drive Trains می باشد.
9,000تـومان
ناموجود
در علم رباتیک و ساخت ربات، کار و حرکت بر مبنای علم و دانش نقش بسزایی در موفقیت ربات ساخته شده دارد. دوره آموزش مباحث رباتیک DNA با همین نگاه به رباتیک آماتوری تالیف شده است.
8,000تـومان
ناموجود
در مجموعه کتاب های "کتابچه های مهندسان" مدارهای استاندارد و طراحی شده توسط فارست ام میمز آموزش داده شده است. البته از روی کتاب نهایی هرکدام از مدار ها حداقل دوبار ساخته و آزمایش شده اند.
7,000تـومان
ناموجود
این کتاب برای مطالعه مونتاژ کارهای قطعات الکترونیک تالیف شده است. در این کتاب از شاخ و برگ ها کاسته شده و وظیفه قطعات به صورت ساده و روان توضیح داده شده است. تا از حوصله خواننده خارج نشود، ولی واقعیت این است که علم الکترونیک بسیار گسترده است.
8,000تـومان
ناموجود
دستگاه فلزباب وسیله‌ای برای پیدا کردن اجسام فلزی مخفی شده درون زمین، دیوار و .. است. بدین صورت که این دستگاه یک میدان مغناطیسی در اطراف دیسک جستجوگر خود ایجاد می‌کند. در این کتاب 53 مدار کاربردی فلزیاب آموزش داده شده است.
9,000تـومان
ناموجود
یک انتخاب بسیار مناسب برای شروع کار و یادگیری الکترونیک این کتاب است. ضمن آشنایی با انواع قطعات و شیوه کارکرد آن ها، میتوانید مدار را روی برد برد بسته و کار کنید.
یکی از منابع مفید و تامین کننده انرژی در اکثر نقاط دنیا انرژی خورشیدی است. به خصوص برای کشورهایی که منابع زیرزمینی آن ها چشمگیر نمی باشد. کشور ما با پتانسیل بسیار زیادی برای استفاده از انرژی خورشیدی دارد، به گونه ای که ایران با داشتن حدود 300 روز آفتابی در سال جزو بهترین کشورها در زمینه انرژی خورشیدی است.
8,000تـومان
ناموجود
یکی از وسایل حفاظتی که به وفور در دنیای امروز مورد استفاده قرار می گیرد دوربین های مداربسته می باشد. در این کتاب به زبان ساده و روان شما را با اجزای مختلف سیستم دوربین مدار بسته، نصب دوربین و تجهیزات مورد نیاز و نحوه کار کردن با نرم افزار CCTV DESIGN  به طور کامل آشنا کرده به طوری که در پایان این کتاب اطلاعات جامعی در خصوص دوربین های مدار بسته پیدا خواهید...
5,000تـومان
ناموجود
در این کتاب که از سری کتابهای کلید مهارت می باشد، با اصول سیستم ترمز ضد قفل یا همان (ABS) آشنا شده و از نحوه عملکرد کلی سیستم و نیز اجزاء آن مطلع خواهید شد.به طور که با مطالعه کتاب قادر به عیب یابی و تعمیر ترمز ABSخودروی خود خواهید شد.
9,000تـومان
ناموجود
تا چه اندازه از قسمتهای الکترونیک خودرو اطلاعات دارید؟ آیا در صورت بروز مشکل و یا آسیب دیدن قطعات الکترونیک خودروی خود قادر به تشخیص و تعمیر قطعه آسیب دیده هستید؟ در این کتاب به آموزش تخصصی الکترونیک خودرو پرداخته شده تا بتوانید تعمیرکار خودرو خود باشید. به همراه این کتاب یک DVD آموزشی نیز عرضه می شود.
6,000تـومان
ناموجود
فرایند اتصال دو قطعه به یکدیگر از طریق ذوب و سپس انجماد یک آلیاژ زود ذوب را لحیم کاری می گویند. در مواردی نیاز پیدا میکنید که یک قطعه SMD را لحیم کنید.  وقتی با قطعات SMD و روش لحیم کاری آنها آشنا شوید خواهید فهمید که به مراتب از روش  بردهای سوراخ دار بهتر و آسان تر است. در این کتاب کاملا کاربردی که از سری کتاب های کلید مهندسی می باشد، شما با مباحث مربوط...
12,000تـومان
ناموجود
خانه هوشمند مجموعه ای از تکنولوژی ها و سرویس ها در شبکه های خانگی برای بهبود کیفیت زندگی است که در سال های اخیر بسیار گسترش یافته و به جزء جدایی ناپذیر تمامی ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی تبدیل شده است. در این کتاب سعی شده تا حد امکان بصورت ساده و به دور از لبهام و پیچیدگی نحوه کارکرد، جانمایی و سیم کشی این تجهیزات را توضیح دهیم.
نمایش 1 - 40 از 87 مورد