کتاب 

109 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

کتاب های کاربردی و آموزش تخصصی

در حوزه الکترونیک و ریز پردازنده

بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

کتاب های کاربردی و آموزش تخصصی

در حوزه برق قدرت و صنعتی و فنی حرفه ای

بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

کتاب های دانشگاهی، حل مسائل و

تدریس دانشگاهی در حوزه برق و الکترونیک

در هر صفحه
با توجه به پیشرفت و پیچیدگی روزافزون سیستم های قدرت ، تحلیل و بررسی این سیستم ها مشکل بوده واستفاده از نرم افزارهای شبیه سازی ضروری می باشد.یکی از قوی ترین نرم افزارهای شبیه سازی در زمینه ی سیستم های قدرت ، نرم افزار PSC CAD است.از ویژگی های بارز نرم افزار می توان به سادگی نصب ، حجم بسیار کم ، سرعت و دقت بالا در شبیه سازی اشاره نمود.
توجه: این کالا از بخش فروشندگان دانشجو کیت است و زمان تحویل آن یک تا دو روز کاری خواهد بود.
کتاب پروژه های کاربردی الکترونیک به زبانی ساده و کاملا تصویری نگاشته شده و دارای 36 پروژه ی الکترونیکی می باشد.پکیج آموزشی همراه کتاب عبارتند از : فیلم آموزشی نرم افزارهای کاربردی
مدارات الکترونیکی چنان نقش مهمی در زندگی روزمره ی ما پیدا کرده اند که می توان عصر فناوری فعلی را عصر الکترونیک نامید.یکی از مشکلات بزرگ مهندسان و عموما دانشجویان رشته های مهندسی برق عدم فراگیری به روز جهت طراحی ایده ها و پروژه هاست که با فراگیری این کتاب شما می توانید با استفاده از نرم افزارهای قدرتمندی مانند Altium desinger روش انجام یک پروژه را فراگیرید.
یکی از بارزترین مشخصات کتاب طراحی و ساخت روبات برای همه، بیان مفاهیم اصلی و به دور از پرداختن به جزئیات و چاپ کتاب در قطع کوچک به منظور حمل آسان آن است.که این دو ویژگی کمک می کند تا مهندسین عزیز بتوانند به سادگی و در محیط کار از نقشه ها و مطالب کاربردی آن بهره کامل را ببرید.
کتاب آشنایی با علم رباتیک، از جمله کتاب های پایه ای است که شمارا با هرآنچه نیاز است درباره ربات بدانید، آشنا می کند. در این کتاب مفاهیم و اصطلاحات رباتیک آموزش داده شده اند و در ادامه به چگونگی طراحی و ساخت ربات می پردازد.
نویسنده در کتاب آموزش منحصر به فرد طراحی مدارات چاپی با Protel DXP سعی دارد تا برای کاربرتازه کار که برای اولین بار با این نرم افزار آشنا شده مطالبی را آموزش دهدکه بتواند در نهایت برای طراحی مدارها و پروژه های علمی و عملی در زمینه ی الکترونیک شروع خوبی را داشته و برای تسلط بیشتر و در صورت رغبت برای دانستن اطلاعات کامل تر بتواند از منابعی غیر از کتاب به...
کتاب حاضر از مجموعه کتاب های کلید مهندسی در زمینه شناخت و نحوه اتصال سنسورهای صنعتی می باشد که توسط علیرضا کشاورز باحقیقت گردآوری شده است. نویسنده تمامی اطلاعات اعم از نحوه اتصال و شناخت کلی سنسورها، همچنین پارامترهای مهم و نکاتی پیرامون خرید سنسور را در کتاب جمع آوری کرده است.یک انتخاب هوشمندانه برایعلاقه مندان و  افرادی که در کارخانه ها مشغول به کار هستند.
یک جلد کتاب آموزش برنامه نویسی و کار با میکروکنترلر AVR به قلم مهندس کیایی و مهندس احمدی به همراه پروژه تابلو روان
در این کتاب آموزش های ابتدایی و تخصصی مربوط به نقشه خوانی و نقشه کشی P&ID که مربوط به نقشه های پایپینگ و فرآیند تولید می باشد آمده است.P&ID تمام کنترلرها، نوع شیرها و مواردی که در یک ساختار استفاده شده اند را نمایش می دهد.
طراحی بهینه روشنایی از مباحثی است که این روزها به آن توجه خاصی در دنیا و ایران می شود. این طراحی کمک شایانی در مدیریت انرژِی می دهد. برای سادگی محاسبات مربوط به روشنایی و نحوه قرارگیری لامپ ها برای داشتن بالاترین بازده نوری از نرم افزار Dialuxاستفاده می شود. در این کتاب آموزش این نرم افزار به صورت کاملا پرکاربرد و مختصر آمده است.
یک جلد کتاب کاربردی آموزشی پروژه های میکروکنترلر با زبان AVR، در این کتاب کلا 4 نوع آی سی پر کاربرد در زمینه میکروکنترلر معرفی و پروژه های مربوطه به همراه کدها آموزش داده می شوند. این کتاب می تواند جهت اهداف آموزشی برای طیف وسیعی از خوانندگان از جمله هنرآموزان و دانشجویان رشته های الکترونیک و کامپیوتر در گروه های سنی مختلف مورد استفاده قرار گیرد.
یک جلد کتاب کاربردی و آموزش تخصص کار با نرم افزار اتوکد الکتریکال، نویسنده سعی داشته است در این کتاب با تلفیق تصاویر گرفته شده از نرم افزار و توضیحات دقیق، به آموزش این نرم افزار تخصصی بپردازد.
یک جلد کتاب آموزش تخصصی و کاربردی نرم افزار لبویو LabVIEW به همراه دی وی دی نرم افزار و آموزش
کتاب حاضر در زمینه برنامه نویسی،نصب و راه اندازی PLC S7 300/400 می باشد که توسط عباس مقدسی گردآوری شده و انتشارات سها دانش آن را به چاپ رسانده است. توانایی تسلط بر این نرم افزار بسیار حائز اهمیت بوده و بهتر است تا هر مهندس الکترونیک بتواند به خوبی با این برنامه کار کند چرا که امتیازی بزرگ برای وی به حساب می‌آید. این کتاب به همراه DVD فیلم آموزشی , نرم...
این کتاب بیشتر به توضیح در خصوص ماشین هایی که انرژی الکتریکی و مکانیکی را به یکدیگر تبدیل می کند،می پردازد.ماشین های الکتریکی به عنوان جزء لاینفک سیستم های قدرت از اهمیت چشمگیر و بسزایی برخوردارند.از این میان کتاب ماشین های الکتریکی 1 و 2 در این حوزه جایگاه ویژه ای در تفهیم مباحث پایه دارد.
دینامیک و کنترل سیستمهای قدرت ازدروس پایه و زیربنای این کتاب می باشد و تسلط بر این موضوع برای طراحان و بهره برداران سیستمهای قدرت بسیار ضرورت دارداین موضوع بوسیله برنامه ریزان آموزشی مقطع تحصیلات تکمیلی در کشورایران نیز مورد توجه واقع شده به گونه ای که درس دینامیک قدرت، جزء دروس اصلی دوره کارشناسی ارشدواقع شده است. تالیف وترجمه کتاب پایه برای اساتید،...
به دلیل انطباق بسیار مناسب فصول این کتاب با سر فصل درس تئوری جامع ماشین الکتریکی (یکی از معتبرترین مراجع برای درس تئوری جامع ماشین های الکتریکی مقطع کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت) در بسیاری از دانشگاههای ایران این کتاب توسط اساتید به عنوان مرجع اصلی معرفی شده است.
نرم افزار WinCC یک رابط کاربری بین انسان و ماشین است. توسط این نرم افزار می توان رابط کاربر و ماشین به طور پیوسته یا IHMI که مخفف شده عبارت Integrated Human Machine Interface می باشد. به  طور کاملا واقعی نرم افزار کنترلر و پروسه اتوماسیون را به هم پیوند می دهد.
این کتاب برای علاقه مندان به دانش روز الکترونیک و کسانی که در دوره های ارشد و دکتری مشغول به تحصیل هستند،  منبعی ارزشمند و سرشار از اطلاعات مفید است که با قلمی روان به رشته تحریر درآمده است.
یک جلد کتاب کابردی مرجع برق ساختمان درجه دو، در این کتاب که بر اساس استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور با کد 8-4/2/28/55 تدوین شده است، کلیه اصول مربوط به برق ساختمانی درجه 2 را آموزش داده است.
کتاب مرجع کامل برق صنعتی درجه 2 مطابق با استاندارد فنی حرفه ای کشور طراحی شده است. سیستم داخلی و کاری وسایل الکترونیکی چه در صنعت و چه در اندازه گیری و وسایل برقی خانگی، موتورهای الکتریکی، ماشین حساب و تلفن و .... از دو سیستم آنالوگ یا دیجیتال ساخته شده است.
یک جلد کتاب مرجع کامل کارور PLC درجه 2 این کتاب به همراه دی وی دی نرم افزار و فیلم های آموزشی کاملا کاربردی و بانک سوالات ارایه می شود.
16,000تـومان
ناموجود
یک جلد کتاب مرجع کاربردی پی ال سی، S7 200 و S7 1200 به همراه دی وی دی آموزشی استثنایی
یک جلد کتاب تخصصی etap به همراه دی وی دی نرم افزار و آموزش ETAP جامع ترین ابزار آنالیز برای طراحی و تست سیستم های قدرت می باشد.
یک جلد کتاب کاربردی مونتاژ کار و نصب تابلوهای برق برای افرادی که می خواهند در بستن تابلو برق حرفه ای باشند. مطابق با استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور
یک جلد کتاب آموزش تخصصی کار با نرم افزار MATLAB در محیط سیمولینک این کتاب یک مرجع جامع و کامل برای آموزش نرم افزار می باشد.
یک جلد کتاب آموزش PLC ورژن S7 به قلم آقای مهندس علی ناطقی نویسنده سعی داشته در این کتاب علاوه بر آشنایی با محیط نرم افزار، برنامه نویسی و تشریح کامل دستورات بپردازد.
این کتاب که بر اساس سرفصل ها سازمان فنی و حرفه ای تدوین شده است. منبعی جامع و بسیار کاربردی برای مخاطبان آزمون نظام مهندسی می باشد.
یک جلد کتاب کاربردی مرجع برق صنعتی درجه دو، مطابق با استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور به شماره: 8-55/15/2/4
یک جلد کتاب مرجع کامل نرم افزار دیالوکس، نویسندگان این کتاب سعی بر این داشته اند کلیه آموزش های لازم برای کار با نرم افزار محاسبات روشنایی دیالوکس را در این کتاب جمع آوری کنند. لازم به ذکر است یکی از بهترین نرم افزارها جهت نورپردازی داخلی و خارجی ساختمان ها است.
نرم افزار DIgSILENT یک ابزار قدرتمند در تحلیل سیستم های قدرت است. در این کتاب از آشنایی با محیط نرم افزار تا شبیه سازی در آن آموزش داده شده است. مناسب برای دانشجویان سال آخر رشته برق می باشد.
یک جلد کتاب آموزش تخصصی و گام به گام نرم افزار PSpice که در سال 2008 میلادی منتشر شده است. این نرم افزار یک نرم افزار تخصصی در زمینه شبیه سازی مدارات الکترونیک می باشد.
یک جلد کتاب کاربردی مدارات پایه برق ساختمان به همراه آموزش متنی و تصویری در کتاب نویسندگان کوشیده اند علاوه بر مختصر بودن، اطلاعات جامع را به خواننده برسانند.
یک جلد کتاب آموزشی حفاظت دیجیتال سیستم های قدرت مخصوص دانشگاهیان و دانشجویان
در این کتاب که ویژه دانشجویان سال های ابتدایی مهندسی برق و سایر رشته های مهندسی می باشد؛ از معرفی اصطلاحات و مفاهیم تا شیوه توزیع و محاسبات خاص آموزش داده شده است.
این کتاب که در دانشگاه ها با نام طراحی دیجیتال یا مدار منطقی برای دانشجویان گرایش های مختلف برق و کامپیوتر تدریس می شود.  در بین منابع مختلفی که برای این درس وجود دارد، این کتاب به علت سادکی و روانی نگارش بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
یک جلد کتاب آموزشی شناخت و نحوه کار با قطعات SMD یا قطعات نسب بر روی سطح به صورت چاپ رنگی علاوه بر این انواع ابزارهای مورد نیاز و شیوه کار با آن ها آموزش داده شده است.
نمایش 1 - 40 از 109 مورد