کتاب 

53 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

کتاب های کاربردی و آموزش تخصصی

در حوزه الکترونیک و ریز پردازنده

بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

کتاب های کاربردی و آموزش تخصصی

در حوزه برق قدرت و صنعتی و فنی حرفه ای

بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

کتاب های دانشگاهی، حل مسائل و

تدریس دانشگاهی در حوزه برق و الکترونیک

در هر صفحه
طراحی بهینه روشنایی از مباحثی است که این روزها به آن توجه خاصی در دنیا و ایران می شود. این طراحی کمک شایانی در مدیریت انرژِی می دهد. برای سادگی محاسبات مربوط به روشنایی و نحوه قرارگیری لامپ ها برای داشتن بالاترین بازده نوری از نرم افزار Dialuxاستفاده می شود. در این کتاب آموزش این نرم افزار به صورت کاملا پرکاربرد و مختصر آمده است.
یک جلد کتاب آموزش PLC ورژن S7 به قلم آقای مهندس علی ناطقی نویسنده سعی داشته در این کتاب علاوه بر آشنایی با محیط نرم افزار، برنامه نویسی و تشریح کامل دستورات بپردازد.
یک جلد کتاب آموزشی حفاظت دیجیتال سیستم های قدرت مخصوص دانشگاهیان و دانشجویان
یک جلد کتاب تخصصی etap به همراه دی وی دی نرم افزار و آموزش ETAP جامع ترین ابزار آنالیز برای طراحی و تست سیستم های قدرت می باشد.
12,000تومان
ناموجود
کتاب پروژه های کاربردی الکترونیک به زبانی ساده و کاملا تصویری نگاشته شده و دارای 36 پروژه ی الکترونیکی می باشد.پکیج آموزشی همراه کتاب عبارتند از : فیلم آموزشی نرم افزارهای کاربردی
12,000تومان
ناموجود
مدارات الکترونیکی چنان نقش مهمی در زندگی روزمره ی ما پیدا کرده اند که می توان عصر فناوری فعلی را عصر الکترونیک نامید.یکی از مشکلات بزرگ مهندسان و عموما دانشجویان رشته های مهندسی برق عدم فراگیری به روز جهت طراحی ایده ها و پروژه هاست که با فراگیری این کتاب شما می توانید با استفاده از نرم افزارهای قدرتمندی مانند Altium desinger روش انجام یک پروژه را فراگیرید.
5,500تومان
ناموجود
یکی از بارزترین مشخصات کتاب طراحی و ساخت روبات برای همه، بیان مفاهیم اصلی و به دور از پرداختن به جزئیات و چاپ کتاب در قطع کوچک به منظور حمل آسان آن است.که این دو ویژگی کمک می کند تا مهندسین عزیز بتوانند به سادگی و در محیط کار از نقشه ها و مطالب کاربردی آن بهره کامل را ببرید.
18,000تومان
ناموجود
کتاب آشنایی با علم رباتیک، از جمله کتاب های پایه ای است که شمارا با هرآنچه نیاز است درباره ربات بدانید، آشنا می کند. در این کتاب مفاهیم و اصطلاحات رباتیک آموزش داده شده اند و در ادامه به چگونگی طراحی و ساخت ربات می پردازد.
11,000تومان
ناموجود
نویسنده در کتاب آموزش منحصر به فرد طراحی مدارات چاپی با Protel DXP سعی دارد تا برای کاربرتازه کار که برای اولین بار با این نرم افزار آشنا شده مطالبی را آموزش دهدکه بتواند در نهایت برای طراحی مدارها و پروژه های علمی و عملی در زمینه ی الکترونیک شروع خوبی را داشته و برای تسلط بیشتر و در صورت رغبت برای دانستن اطلاعات کامل تر بتواند از منابعی غیر از کتاب به...
12,000تومان
ناموجود
کتاب حاضر از مجموعه کتاب های کلید مهندسی در زمینه شناخت و نحوه اتصال سنسورهای صنعتی می باشد که توسط علیرضا کشاورز باحقیقت گردآوری شده است. نویسنده تمامی اطلاعات اعم از نحوه اتصال و شناخت کلی سنسورها، همچنین پارامترهای مهم و نکاتی پیرامون خرید سنسور را در کتاب جمع آوری کرده است.یک انتخاب هوشمندانه برایعلاقه مندان و  افرادی که در کارخانه ها مشغول به کار هستند.
22,000تومان
ناموجود
یک جلد کتاب آموزش برنامه نویسی و کار با میکروکنترلر AVR به قلم مهندس کیایی و مهندس احمدی به همراه پروژه تابلو روان
7,500تومان
ناموجود
با توجه به پیشرفت و پیچیدگی روزافزون سیستم های قدرت ، تحلیل و بررسی این سیستم ها مشکل بوده واستفاده از نرم افزارهای شبیه سازی ضروری می باشد.یکی از قوی ترین نرم افزارهای شبیه سازی در زمینه ی سیستم های قدرت ، نرم افزار PSC CAD است.از ویژگی های بارز نرم افزار می توان به سادگی نصب ، حجم بسیار کم ، سرعت و دقت بالا در شبیه سازی اشاره نمود.
6,500تومان
ناموجود
در این کتاب آموزش های ابتدایی و تخصصی مربوط به نقشه خوانی و نقشه کشی P&ID که مربوط به نقشه های پایپینگ و فرآیند تولید می باشد آمده است.P&ID تمام کنترلرها، نوع شیرها و مواردی که در یک ساختار استفاده شده اند را نمایش می دهد.
20,000تومان
ناموجود
یک جلد کتاب کاربردی آموزشی پروژه های میکروکنترلر با زبان AVR، در این کتاب کلا 4 نوع آی سی پر کاربرد در زمینه میکروکنترلر معرفی و پروژه های مربوطه به همراه کدها آموزش داده می شوند. این کتاب می تواند جهت اهداف آموزشی برای طیف وسیعی از خوانندگان از جمله هنرآموزان و دانشجویان رشته های الکترونیک و کامپیوتر در گروه های سنی مختلف مورد استفاده قرار گیرد.
20,000تومان
ناموجود
یک جلد کتاب کاربردی و آموزش تخصص کار با نرم افزار اتوکد الکتریکال، نویسنده سعی داشته است در این کتاب با تلفیق تصاویر گرفته شده از نرم افزار و توضیحات دقیق، به آموزش این نرم افزار تخصصی بپردازد.
25,000تومان
ناموجود
یک جلد کتاب آموزش تخصصی و کاربردی نرم افزار لبویو LabVIEW به همراه دی وی دی نرم افزار و آموزش
10,500تومان
ناموجود
کتاب حاضر در زمینه برنامه نویسی،نصب و راه اندازی PLC S7 300/400 می باشد که توسط عباس مقدسی گردآوری شده و انتشارات سها دانش آن را به چاپ رسانده است. توانایی تسلط بر این نرم افزار بسیار حائز اهمیت بوده و بهتر است تا هر مهندس الکترونیک بتواند به خوبی با این برنامه کار کند چرا که امتیازی بزرگ برای وی به حساب می‌آید. این کتاب به همراه DVD فیلم آموزشی , نرم...
20,000تومان
ناموجود
این کتاب بیشتر به توضیح در خصوص ماشین هایی که انرژی الکتریکی و مکانیکی را به یکدیگر تبدیل می کند،می پردازد.ماشین های الکتریکی به عنوان جزء لاینفک سیستم های قدرت از اهمیت چشمگیر و بسزایی برخوردارند.از این میان کتاب ماشین های الکتریکی 1 و 2 در این حوزه جایگاه ویژه ای در تفهیم مباحث پایه دارد.
31,000تومان
ناموجود
دینامیک و کنترل سیستمهای قدرت ازدروس پایه و زیربنای این کتاب می باشد و تسلط بر این موضوع برای طراحان و بهره برداران سیستمهای قدرت بسیار ضرورت دارداین موضوع بوسیله برنامه ریزان آموزشی مقطع تحصیلات تکمیلی در کشورایران نیز مورد توجه واقع شده به گونه ای که درس دینامیک قدرت، جزء دروس اصلی دوره کارشناسی ارشدواقع شده است. تالیف وترجمه کتاب پایه برای اساتید،...
28,000تومان
ناموجود
به دلیل انطباق بسیار مناسب فصول این کتاب با سر فصل درس تئوری جامع ماشین الکتریکی (یکی از معتبرترین مراجع برای درس تئوری جامع ماشین های الکتریکی مقطع کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت) در بسیاری از دانشگاههای ایران این کتاب توسط اساتید به عنوان مرجع اصلی معرفی شده است.
17,000تومان
ناموجود
نرم افزار WinCC یک رابط کاربری بین انسان و ماشین است. توسط این نرم افزار می توان رابط کاربر و ماشین به طور پیوسته یا IHMI که مخفف شده عبارت Integrated Human Machine Interface می باشد. به  طور کاملا واقعی نرم افزار کنترلر و پروسه اتوماسیون را به هم پیوند می دهد.
15,000تومان
ناموجود
این کتاب برای علاقه مندان به دانش روز الکترونیک و کسانی که در دوره های ارشد و دکتری مشغول به تحصیل هستند،  منبعی ارزشمند و سرشار از اطلاعات مفید است که با قلمی روان به رشته تحریر درآمده است.
20,000تومان
ناموجود
یک جلد کتاب کابردی مرجع برق ساختمان درجه دو، در این کتاب که بر اساس استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور با کد 8-4/2/28/55 تدوین شده است، کلیه اصول مربوط به برق ساختمانی درجه 2 را آموزش داده است.
35,000تومان
ناموجود
کتاب مرجع کامل برق صنعتی درجه 2 مطابق با استاندارد فنی حرفه ای کشور طراحی شده است. سیستم داخلی و کاری وسایل الکترونیکی چه در صنعت و چه در اندازه گیری و وسایل برقی خانگی، موتورهای الکتریکی، ماشین حساب و تلفن و .... از دو سیستم آنالوگ یا دیجیتال ساخته شده است.
20,000تومان
ناموجود
یک جلد کتاب مرجع کامل کارور PLC درجه 2 این کتاب به همراه دی وی دی نرم افزار و فیلم های آموزشی کاملا کاربردی و بانک سوالات ارایه می شود.
17,000تومان
ناموجود
یک جلد کتاب مرجع کاربردی پی ال سی، S7 200 و S7 1200 به همراه دی وی دی آموزشی استثنایی
نمایش 1 - 28 از 53 مورد