Banana Pi

کاتالوگ

موجود بودن
سطح تجربه مورد نیاز
نوع کاربرد محصول
فیلتر محصولات
1 - 8 از 8
 • در میان تمامی بردهای برنامه پذیرموجود در بازار ممکن است به دنبال یک برد باشید که ویژگی هایی همانند یک روتر داشته باشد.  بناناپای R1 دقیقا همان موردی است که به دنبال آن هستید. 

  96,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • بنانا پای Banana Pi-D1 یک برد اوپن سورس به همراه دوربین درونی میباشد. این برد دارای یک پردازنده 32 بیتی ARM با کد تجاری  ARM926EJ 32Bits  میباشد.

  65,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • برد بنانا پای مدل G1 یک برد میکرو کامپیوتری با قابلیتهای بسیار است و تمرکز ویژه ای بر روی ابزارهای ارتباطی داشته است به طوری که دارای بلوتوث و wifi و همچنین zigbee میباشد. این برد یک برد با قابلیت شخصی سازی بسیار میباشد .

  76,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • یکی از قدرتمندترین بردهای موجود در بازار banana pi مدل M3 است.  همانطور که در زیر مشخصات این برد را آورده ایم این برد دارای قدرتی حتی بیشتر از برخی کامپیوترهای خانگی است که در نوع خود بی نظیر است و این برد را برا کلاستر کردن ایده آل میکند. 

  264,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • همانند نسل دوم بناناپای ها که نسخه بهبود یافته از سری اول بود این نسل نیز نسخه بهبود یاقته از مدل m2 میباشد که با تغییرات اندکی از حمله تغییر پردازنده همراه است. 

  170,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • نسل سوم از بردهای بنانا پای با تغییر بزرگی همراه بوده است و آن هم استفاده از پردازنده 4 هسته ای است که قدرت پردازش برد را نسبت به نسخه های قبلی 2 برابر کرده است.  برد های بنانا در مقایسه با رزبری پای ها دارای امکانات بیشتری هستند.

  240,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • مدل دوم از سری بردهای برنامه پذیر Banana pi ها مدل m1+ است که با توجه به نام گذاری آن انتظار میرود تغییرات موجود در این نسخه اندک باشد و شاهد بهبود های کمی نسبت به نسخه قبلی باشیم که صرفا کارکرد برد را بهتر میکند. 

  160,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کمپانی banana pi یکی از کمپانی هایی است که به ساخت بردهایی با قدرت بالا و قیمت پایین اعتقاد شدیدی دارد و اگر به دنبال بردی برنامه پذیر هستید که بتوانید اکثر سیستم عامل های موجود را بر روی آن اجرا کنید و قدرت نسبی خوبی را از برد خود انتظار دارید این بردها انتخابی مناسب برای شما هستند مدل M1 یکی از مدل های سطح پایین banana pi ها محسوب شده و نسبت به مدل های...

  89,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
1 - 8 از 8