مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

 قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی دانشجو کیت

کاربر گرامی استفاده شما از وب سايت دانشجو کیت اعم از ورود به حساب کاربری، خرید کالا و یا استفاده از خدمات ارایه شده توسط دانشجو کیت، به معنی آگاه بودن و توافق کامل شما با قوانین و مقرارت و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات می‌باشد. همچنین ثبت سفارش کلیه کالاهای فیزیکی و مجازی به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است. 

نکته مهم اینجاست که پذیرفتن شرایط و قوانین مندرج، به کلیه توافق‌های قبلی ارجهیت دارد.

  

قوانین عمومی دانشجو کیت

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دانشجو کیت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حقوق منتشرین و مولفین است. متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دانشجو کیت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

   

قوانین فروش ویژه دانشجو کیت

فروش ویژه در دانشجوکیت معمولا از دو تا 5 روز ادامه دارند. در طی مدت زمان فروش ویژه در هر روز تعداد مشخصی کالا وارد فروش ویژه می‌شوند. تمامی کالاهای فروش ویژه دارای جایگاه ویژه زمان سنج معکوس می‌باشند. این زمان سنج برای سهولت در انتخاب و برنامه ریزی خرید کالاها می‌باشند. کاربران بایستی با توجه به زمان بندی هر کالا در موعد مقرر خریدشان را نهایی کنند. بدیهی است که پس از گذشت زمان مربوطه، تخفیف غیر فعال خواهد شد. نکته بسیار مهم، کاربران میتوانند کلیه خریدهایشان در طول جشنواره را یکجا دریافت کنند. برای این منظور کافیست به هنگام ثبت سفارش، در قسمت پیغام خریدار موارد را مطرح کنند. به هنگام فروش ویژه انصراف از خرید فعال نخواهد بود.

 

 

تعریف مشتری و کاربر در دانشجو کیت

مشتری به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دانشجو کیت اقدام نماید. کاربر شخصی است که از طریق شبکه‌های ورودی به وب سایت دانشجو کیت وارد شده است. و از اطلاعات فنی استفاده و یا در قسمت نظرات، نسبت به نوشتن نقد و بررسی و یا در خواست راهنمایی اقدام کند. طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

توجه: حساب‌های کاربری فقط و فقط بایستی به اسم شخص باشد و نبایستی به اسم شرکت و یا موسسه‌ای خاص ایجاد شوند. در صورت مشاهده چنین مواردی، حساب کاربری غیر فعال خواهد شد.

   

ارتباطات با کاربران دانشجو کیت

هنگامی که شما از خدمات دانشجو کیت استفاده می‌کنید. مثلا خرید اینترنتی ثبت می‌کنید و یا اینکه از قسمت نظرات نسبت به رفع عیب و یا درخواست راهنمایی اقدام می‌کنید. یا بخش‌های دیگر از جمله پرتال پشتیبانی و ارسال پیام به کارشناسان فنی اقدام می‌کنید. کلیه این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود. در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول، از جمله قوانین و مقرارات دانشجو کیت و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد. شما موافقت می‌کنید که دانشجو کیت به صورت الکترونیکی به درخواست شما پاسخ دهد. این پاسخ از طریق ایمیل، ثبت نظر و دیگر ابزارهای الکترونیکی صورت می‌گیرد.

تماس با کاربرانی که اطلاعات تماس در پروفایلشان دارند، فقط از طریق ایمیل دانشجو کیت و شماره‌هایی است که داخل سایت ارایه شده‌ است. هرگونه تماس از طریق ایمیل‌های متفرقه و شماره‌های متفرقه، تخلف و سوء استفاده از نام دانشجو کیت است. همچنن دانشجو کیت در هیچ کجای شهر تهران فروشگاه فیزیکی ندارد.

  

 

سیاست حریم شخصی در دانشجو کیت

دانشجو کیت از سال 1360 مشغول به فعالیت است. این مجموعه به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از کلیه خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
همچنین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت دانشجو کیت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دانشجو کیت، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط دانشجو کیت جزئی از اموال دانشجو کیت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار دانشجو کیت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دانشجو کیت محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط دانشجو کیت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار دانشجو کیت است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و مشتقات وب‏‌سایت دانشجو کیت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری نیستند. هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج غیرمجاز بوده و کلیه این حقوق به صراحت برای دانشجو کیت محفوظ است. در صورت استفاده از هر کدام خدمات دانشجو کیت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

 

 

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی Daneshjookit.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت دانشجو کیت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از Daneshjookit.com جهت فروش و پشتیبانی و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های ارتباطی اینترنتی انتقال پیام و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

 

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش برد و ماژول و کالاهای High Tech

اطلاعات کالاهای High Tech از جمله بردها و ماژول‌های تخصصی در وب‌سایت دانشجو کیت، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است. خریدار باید قبل از استفاده از این نوع کالاها نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و بررسی دیتاشیت و همچنین دانش فنی کافی برای راه اندازی اقدام کند. جزئیات نمایش داده شده در تصاویر کالاها ملاک انتخاب نخواهند بود. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و دانشجو کیت مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین دانشجو کیت مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

 

درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات High Tech از جمله بردها و ماژول‌ها و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه دانشجو کیت در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت. لازم به ذکر است سیاست بازگشت کالا در چنین مواردی وجود نخواهد داشت.

 

روند بازگرداندن کالا

طبق قوانین دانشجو کیت تعویض یا پس گرفتن کالا امکان پذیر نیست. زیرا معتقدیم کالای فروخته شده در صورتیکه توسط مشتری عودت داده شود دیگر یک کالای نو نیست و استوک خواهد شد. خصوصا اینکه کالاهای الکترونیکی شامل قطعات و ماژول و سنسورها بسیار حساس هستند. اما در صورتیکه مشتری اصرار به عودت کالای خریداری شده داشته باشد هزینه های آن شامل خدمات ، بسته بندی ، تست مجدد و کنترل کیفیت معادل 20 درصد مبلغ فاکتور کسر می گردد و مابقی آن عودت داده می شود.

این روال پس از همانگی با فروشگاه از طریق پرتال پشتیبانی مقدور خواهد بود. همچنین هزینه‌های حمل و نقل کالاهای برگشتی یا کالاهای مشمول گارانتی بطور کامل (رفت و برگشت) با مشتری است.

  

نمایندگی دانشجو کیت

دانشجو کیت در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی دانشجو کیتاطلاع دهید. در حال حاضر دانشجو کیت در کلیه نقاط کشور از طریق شبکه توزیع پست جمهوری اسلامی و دیگر روش‌های حمل از جمله تیپاکس یا باربری و پیک موتوری در تهران و اصفهان، پخش خود را انجام می‌دهد. 

 

 

شرایط انتقال دانش و راهنمایی فنی به کاربران

دانشجو کیت در راستای حمایت از کاربران و انتقال دانش فنی، شرایطی کاربردی فراهم کرده است. آن دسته از کاربران که به دلایل عدم دانش کافی و توانایی فنی در راه اندازی کالاهای High Tech از جمله برد و ماژول‌ها ندارند، می‌توانند پس از خرید کالاها، از طریق پرتال پشتیبانی دانشجو کیت به نشانی Daneshjookit.com/support ، اقدام به دریافت راهنمایی کنند. این سرویس به صورت پیش‌فرض هزینه‌ای در بر نخواهد داشت و کافیست کاربران اشکالاتی که به هنگام راه اندازی با آن مواجه شده‌اند، از جمله ارورهای برنامه نویسی و یا شرایط اتصالات سخت افزاری برد را در بخش پرتال پشتیبانی ارسال کنند. از آنجایی که گستره کالاها زیاد است و پیش‌تر ذکر شد که دانشجو کیت تعهدی برای راه اندازی این کالاها ندارد، ارایه چنین سرویسی نیاز به زمان دارد و فقط و فقط با ارسال درخواست پشتیبانی از طریق پرتال پشتیبانی امکان پذیر است. 

 

نکته بسیار مهم، استفاده از واژه‌هایی از جمله «کالا خراب است»، در چنین شرایطی، نه تنها کمکی به رفع مشکل نمیکند بلکه تجربه نشان داده است که نمایان‌گر عدم اطلاعات کافی کاربران است. چرا که اکثر این کالاها حساس بوده و کافیست با یک سهل انگاری و اعمال ولتاژ غیر متعارف، کالا کاملا از بین برود. از اینرو کاربران بایستی با صبر و حوصله نسبت به دریافت راهنمایی، دانشجو کیت را یاری رسانند.

 

 

قوانین انصراف از خرید دانشجو کیت

اگر به هر دلیلی کاربر بخواهد سفارش مورد نظرش را لغو کند، میزان 12 درصد از مبلغ پرداختی کسر شده و سپس مابقی به حساب کاربری برگشت می‌شود. بنابراین لازم است که کاربران دقت کافی را به هنگام خریدشان از سایت به عمل آورند. بنابراین با آگاهی نسبت به این موضوع کاربران میتوانند خریدشان را از سایت نهایی کنند. 

  

 

تعهدات کاربران به دانشجو کیت

1.خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی خواهد داشت، هيچ فرد حقيقی، حقوقی يا سايتی دیگر به هيچ عنوان نمی تواند از  اطلاعات موجود در این سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافیک در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است قبلا به ما اطلاع دهید. استفاده از محتويات سايت دانشجو کیت برای سايت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع يا آدرس سايت یا لینک فعال به منبع اصلی مجاز می باشد.

 

2. شما به عنوان كاربر دانشجو کیت متعهد میشوید که هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش شما قابل پیگيری و تحويل نخواهد بود.

 

3. شما به سايت دانشجو کیت اطمينان می دهيد که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين جمهوری اسلامی ایران يا شرايط استفاده از سايت دانشجو کیت می باشد استفاده نخواهيد کرد.

 

4. شما متعهد می شوید که از دانشجو کیت به گونه ای استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود.

 

5. شما متعهد میشوید که هیچگونه تلاشی جهت دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودی هایی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته و يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده اند انجام نخواهید داد.

 

6. شما به دانشجو کیت این اطمینان را می دهید که از ایجاد سفارش های بی هدف و صرفا برای آزمایش سیستم دانشجو کیت استفاده نخواهید کرد.

 

7. سایت دانشجو کیت دارای بخش های عمومی ، شامل ثبت نظر و نقد و بررسی می باشد، که برای تسهیل شما در انتخاب محصولات دانشجو کیت ارایه می شوند. شما توافق می کنید که از این بخش ها فقط برای ثبت نظر و نقد و بررسی در رابطه با محصولات استفاده نمایید.

 

8. وب سایت دانشجو کیت این حق را برای خود محفوظ نگه می دارد که محتویات ارسال شده در بخش های عمومی را مرور و هرگونه موارد نامناسب و غیر اخلاقی را حذف نماید.

 

9. سیستم پرداخت مبلغ سفارش در سایت دانشجو کیت از نوع درگاه پرداخت بانک می باشد. بدیهی است در این سیستم سفارش، چنانچه واریز مبلغ به صورت نقدی و از روی سایت بانک پذیرنده انجام نگیرد، سفارش قابل ارسال نخواهد بود.

 

10. اين توافق نامه تحت قوانين جمهوری اسلامی ايران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت دانشجو کیت خواهد بود.

 

 

تعهدات دانشجو کیت به کاربران

1. دانشجو کیت به شما این اطمینان را میدهد، که نسبت به تمامی تعهداتی که در سایت آن‌ها را ذکر کرده است عمل خواهد کرد.

 

2. دانشجو کیت به شما اطمینان می‌دهد که به تمامی اطلاعات شخصی و پیام‌های خصوصی شما احترام گذاشته و آن‌ها را نزد خود محفوظ نگه می‌دارد. همانطور که الکترونیک دانشجو کیت در سال های گذشته به این پیمان وفادار بوده است.

 

3. دانشجو کیت متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در رسیدن به این هدف با استفاده از تکنولوژی‌های مورد نیاز برای مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت اقدام کند. شما با استفاده از سایت دانشجو کیت رضایت خود را از سایت نشان می دهید.

 

4. کلیه سفارشات در سایت دانشجو کیت با پست ارسال می‌شوند. از این رو بستگی به فاصله مکانی، تحویل بسته‌ها بین 1روز تا 3 روز کاری طول خواهد کشید.

 

5. قیمت‌های دانشجو کیت مستقیما از روی سایت به روز می‌شوند و در همان روز معتبر هستند. بدیهی است پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه ، شما هیچ هزینه اضافه تری را متحمل نخواهید شد.

 

6. از آنجایی که ماژول‌ها و بردهای الکترونیکی از دسته لوازم الکتریکی حساس می‌باشند. کلیه این مدل کالاها در بسته بندی ارسالی از تولید کننده، با رعایت ارسال می‌شوند. از این رو این دسته از محصولات شامل برگشت و تعمیر نمی‌شوند. مگر اینکه تا پایان روز هفتم از دریافت کالاها، بدون استفاده و باز شدن جعبه و یا پلاستیک پرس شده باقی مانده باشند. همچنین لازم به ذکر است که راه اندازی کلیه ماژول‌ها و کالاهای تخصصی نیاز به دانش فنی خریدار دارند. از اینرو دانشجو کیت هیچ تضمینی در زمینه راه اندازی نخواهد داشت. ولی خریداران محترم میتوانند از طریق پرتال پشتیبانی اقدام به دریافت راهنمایی در خصوص راهنمایی کنند.

  

7. با توجه به حضور بیش از سی و پنج سال الکترونیک دانشجو کیت در این زمینه و همچنین فعالیت سایت الکترونیک دانشجو کیت از سال 1379 به کلیه کاربران این اطمینان را می‌دهد که کلیه محصولات در شاخه کیت الکترونیکی آموزشی بوده و در صورت بروز مشکل در هنگام ساخت کیت‌ها، در ساعات کاری پاسخگو می‌باشد و در جهت رفع مشکل بوجود آمده حداکثر تلاش خود را خواهد کرد.

 

8. از آنجایی که کیت یک وسیله آموزشی و تشکیل شده از قطعات مختلف الکترونیکی می‌باشد. درصورتیکه پس از مونتاژ و ساختن کیت‌هایی که تولیدی دانشجو کیت هستند، عملکرد آن دچار مشکل باشد، دانشجو کیت به عنوان خدمات پس از فروش متعهد می‌شود درصورت ارسال کیت آنرا به رایگان رفع عیب و سپس برای مشتری برگرداند. لازم به ذکر است دانشجو کیت هیچ تعهدی نسبت به تعویض چنین محصولی ندارد.

 

9. دانشجو کیت متعهد می‌شود که چنانچه شخصی پس از ثبت سفارش، نظرش نسبت به سفارش ارسالی تغییر کرد، به مدت 24 ساعت فرصت دارد تا انصراف یا تغییر سفارش خود را به واحد فروش اینترنتی در الکترونیک دانشجو کیت اطلاع دهد. یا از طریق تماس تلفنی و یا از طریق ثبت تیکت در پرتال پشتیبانی اقدام شود. بدیهی است چنانچه شخصی به هنگام ثبت سفارش از ارایه اطلاعات تماس دقیق خودداری کند، بدون تماس قبلی سفارش ایشان ارسال خواهد شد.

 

10. دانشجو کیت متعهد می‌شود قیمت نهایی فاکتور معتبر بوده و در صورت عدم درخواست محصول دیگر، هیچ مبلغی بر آن اضافه نخواهد شد.

 

11- کاربری کلیه کالاهای خریداری شده از وب سایت دانشجو کیت متنوع میباشد و کلیه مسئولیت در زمینه استفاده از کالای مربوطه بر عهده خریدار میباشد.

 

 

قوانین استفاده از سیستم تخفیف حداکثر دانشجو بن اطلاعات دقیق‌تر را مطالعه کنید.

  

فهرست

تماس با دانشجو کیت

ساعت تماس همه روزه از 9 صبح تا 5 عصر (بجز روزهای تعطیل) البته فروشگاه ما به صورت آنلاین است و می‌توانید خریدتان را انجام دهید. اما اگر سوالی داشتید که به تماس تلفنی نیاز داشت، فقط در ساعت‌های اعلام شده در خدمتیم.

021-88857245

021-88856524

031-32211313

 

شماره روبیکا و ایتا، فقط پیام، پاسخ به سوالات قبل از خرید و دریافت تصاویر کالاها

09375076606

 

ارسال سریع تهران (تحویل همان روز)

تمامی شهرهای ایران با پست

بخش قوانین ارسال و قوانین خرید را مطالعه کنید.

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم