کاربر گرامی استفاده شما از وب سايت دانشجو کیت به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه می باشد.

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات دانشجو کیت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و مطالب کاربردی دانشجو کیت به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت دانشجو کیت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، خرید و سایر خدمات ارائه شده توسط دانشجو کیت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات  دانشجو کیت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دانشجو کیت از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:           

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دانشجو کیت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حقوق منتشرین و مولفین است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دانشجو کیت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

 

قوانین استفاده از سیستم تخفیف حداکثر دانشجو بن اطلاعات دقیق‌تر را مطالعه کنید.

 

دانشجو بن - سیستم تخفیف حداکثری

 

 

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دانشجو کیت اقدام نماید.

 

 

تعهدات کاربران به دانشجو کیت:

1.خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی خواهد داشت، هيچ فرد حقيقی، حقوقی يا سايتی دیگر به هيچ عنوان نمی تواند از  اطلاعات موجود در این سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافیک در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است قبلا به ما اطلاع دهید. استفاده از محتويات سايت دانشجو کیت برای سايت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع يا آدرس سايت یا لینک فعال به منبع اصلی مجاز می باشد.

2. شما به عنوان كاربر دانشجو کیت متعهد میشوید که هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش شما قابل پیگيری و تحويل نخواهد بود.

3. شما به سايت دانشجو کیت اطمينان می دهيد که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين جمهوری اسلامی ایران يا شرايط استفاده از سايت دانشجو کیت می باشد استفاده نخواهيد کرد.

4. شما متعهد می شوید که از دانشجو کیت به گونه ای استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود.

5. شما متعهد میشوید که هیچگونه تلاشی جهت دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودی هایی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته و يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده اند انجام نخواهید داد.

6. شما به دانشجو کیت این اطمینان را می دهید که از ایجاد سفارش های بی هدف و صرفا برای آزمایش سیستم دانشجو کیت استفاده نخواهید کرد.

7. سایت دانشجو کیت دارای بخش های عمومی ، شامل ثبت نظر و نقد و بررسی می باشد، که برای تسهیل شما در انتخاب محصولات دانشجو کیت ارایه می شوند. شما توافق می کنید که از این بخش ها فقط برای ثبت نظر و نقد و بررسی در رابطه با محصولات استفاده نمایید.

8. وب سایت دانشجو کیت این حق را برای خود محفوظ نگه می دارد که محتویات ارسال شده در بخش های عمومی را مرور و هرگونه موارد نامناسب و غیر اخلاقی را حذف نماید.

9. سیستم پرداخت مبلغ سفارش در سایت دانشجو کیت از نوع درگاه پرداخت بانک می باشد. بدیهی است در این سیستم سفارش، چنانچه واریز مبلغ به صورت نقدی و از روی سایت بانک پذیرنده انجام نگیرد، سفارش قابل ارسال نخواهد بود.

10. اين توافق نامه تحت قوانين جمهوری اسلامی ايران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت دانشجو کیت خواهد بود.

                                                      

تعهدات دانشجو کیت به کاربران:

1. دانشجو کیت به شما این اطمینان را میدهد، که نسبت به تمامی تعهداتی که در سایت آن‌ها را ذکر کرده است عمل خواهد کرد.

2. دانشجو کیت به شما اطمینان می‌دهد که به تمامی اطلاعات شخصی و پیام‌های خصوصی شما احترام گذاشته و آن‌ها را نزد خود محفوظ نگه می‌دارد. همانطور که الکترونیک دانشجو کیت در سال های گذشته به این پیمان وفادار بوده است.

3. دانشجو کیت متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در رسیدن به این هدف با استفاده از تکنولوژی‌های مورد نیاز برای مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت اقدام کند. شما با استفاده از سایت دانشجو کیت رضایت خود را از سایت نشان می دهید.

4. کلیه سفارشات در سایت دانشجو کیت با پست ارسال می‌شوند. از این رو بستگی به فاصله مکانی، تحویل بسته‌ها بین 1روز تا 3 روز کاری طول خواهد کشید.

5. قیمت‌های دانشجو کیت مستقیما از روی سایت به روز می‌شوند و در همان روز معتبر هستند. بدیهی است پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه ، شما هیچ هزینه اضافه تری را متحمل نخواهید شد.

6. از آنجایی که ماژول‌ها و بردهای الکترونیکی از دسته لوازم الکتریکی حساس می‌باشند. کلیه این مدل کالاها در بسته بندی ارسالی از تولید کننده، با رعایت ارسال می‌شوند. از این رو این دسته از محصولات شامل برگشت و تعمیر نمی‌شوند. همچنین لازم به ذکر است که راه اندازی کلیه ماژول‌ها و کالاهای تخصصی نیاز به دانش فنی خریدار دارند. از اینرو دانشجو کیت هیچ تضمینی در زمینه راه اندازی نخواهد داشت.

7. با توجه به حضور بیش از سی و پنج سال الکترونیک دانشجو کیت در این زمینه و همچنین فعالیت سایت الکترونیک دانشجو کیت از سال 1379 به کلیه کاربران این اطمینان را می‌دهد که کلیه محصولات در شاخه کیت الکترونیکی آموزشی بوده و در صورت بروز مشکل در هنگام ساخت کیت‌ها، در ساعات کاری پاسخگو می‌باشد و در جهت رفع مشکل بوجود آمده حداکثر تلاش خود را خواهد کرد.

8. از آنجایی که کیت یک وسیله آموزشی و تشکیل شده از قطعات مختلف الکترونیکی می‌باشد. درصورتیکه پس از مونتاژ و ساختن کیت‌هایی که تولیدی دانشجو کیت هستند، عملکرد آن دچار مشکل باشد، دانشجو کیت به عنوان خدمات پس از فروش متعهد می‌شود درصورت ارسال کیت آنرا به رایگان رفع عیب و سپس برای مشتری برگرداند. لازم به ذکر است دانشجو کیت هیچ تعهدی نسبت به تعویض چنین محصولی ندارد.

9. دانشجو کیت متعهد می‌شود که چنانچه شخصی پس از ثبت سفارش، نظرش نسبت به سفارش ارسالی تغییر کرد، به مدت 24 ساعت فرصت دارد تا انصراف یا تغییر سفارش خود را به واحد فروش اینترنتی در الکترونیک دانشجو کیت (داخلی 5) اطلاع دهد. بدیهی است چنانچه شخصی به هنگام ثبت سفارش از ارایه اطلاعات تماس دقیق خودداری کند، بدون تماس قبلی سفارش ایشان ارسال خواهد شد.

10. دانشجو کیت متعهد می‌شود قیمت نهایی فاکتور معتبر بوده و در صورت عدم درخواست محصول دیگر، هیچ مبلغی بر آن اضافه نخواهد شد.

11- کاربری کلیه کالاهای خریداری شده از وب سایت دانشجو کیت متنوع میباشد و کلیه مسئولیت در زمینه استفاده از کالای مربوطه بر عهده خریدار میباشد.