روش دریافت بن ارسال رایگان دانشجو کیت

اخیرا روش جدیدی برای دریافت بن تخفیف به صورت ارسال رایگان درنظر گرفته‌ایم. در این روش کافیست یک ویدیو یا مطلب مرتبط با فعالیت دانشجو کیت را در یکی از شبکه های اجتماعی آپارات و اینستاگرام منتشر کنید. به عنوان مثال می‌توانید از آموزش‌های منتشر شده در دیجی اسپارک، به عنوان اولین و کاملترین مرجع تخصصی آموزش‌های DIY امبدد سیستم‌ها را اجرا کنید. سپس با هشتگ‌های  #دیجی_اسپارک  و  #دانشجوکیت  و   #digispark  و   #daneshjookit   در شبکه‌های اجتماعی از جمله آپارات و اینستاگرام ، منتشر کنید. سپس لینک را برای ما ارسال کنید. همان لحظه بن خرید ارسال رایگان در حساب شما شارژ خواهد شد. دقت داشته باشید ارزش این بن ارسال رایگان 10000 تومان می‌باشد.

     

سوالات در خصوص بن ارسال رایگان دانشجو کیت

  

   ----------------------------------------------------------------------------

دانشجو بن چیست؟

دانشجو بُن، امتیازی ویژه برای مشتریان وفادار و دائمی دانشجو کیت است. دانشجو بُن نگاه ویژه دانشجو کیت به کاربران و مشتریان هميشه است. هرچه تعداد خریدهای یک کاربر بیشتر شود، امتیازات بیشتری در دانشجو بُن حساب کاربری‌اش به دست خواهد آورد، که در خریدهای بعدی می‌تواند این امتیاز را به تخفیف تبدیل کرد. با دانشجو بُن هرچه بیشتر سفارش بدهید، ارزان‌تر می‌خرید!

 

برای استفاده از دانشجو بن توجه به چند نکته بسیار مهم است:

1. دانشجو بُن، امتیاز ویژه‌ای است که دانشجو کیت جهت تشویق به مشتریان خود اعطا می‌کند. در این طرح مشتریان دائمی دانشجو کیت بیشترین بهره را از این طرح می‌برند.

2. مقدار امتیاز هر کالا متفاوت بوده، که در صفحه محصول مربوطه درج شده است.

3. با خرید اول از دانشجو کیت، امتیاز دانشجو بُن را دریافت می‌کنید و در خریدهای بعدی می‌توانید این امتیاز را به تخفیف تبدیل نمایید.

4. اگر در خریدهای قبلی امتیاز کسب کرده‌اید، برای خرید کالای بعدی، امکان استفاده از مقدار مشخصی دانشجو بُن در قالب تخفیف وجود دارد، که به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌شود. این میزان برای هر کالا متفاوت است و پس از اضافه شدن به سبد خرید به صورت تخفیف مشخص خواهد شد.

5. در حال حاضر مدت اعتبارهر دانشجو بُن از زمان دریافت 35 روز است. در صورت عدم استفاده در مدت مذکور، دانشجو بُن باطل خواهد شد. درنتیجه جهت جلوگیری از انقضای دانشجو بُن و استفاده از تخفیف آن، باید برنامه‌ریزی کنید.

6. دانشجو بُن فقط در سیستم خرید اینترنتی دانشجو کیت معتبر است و قابل تبدیل نمی‌باشد

 

دانشجو بن - سیستم تخفیف حداکثر دانشجو کیت
 

سوالات متداول درباره دانشجو بن:

آیا می‌توان دانشجو بن را به حساب کاربری دیگری در دانشجو کیت منتقل کرد؟

خیر، چنین امکانی وجود ندارد و چنانچه می‌خواهید برای شخص دیگری خرید کنید، باید از همان حساب کاربری خود استفاده کنید، و دیگران را از مزایای دانشجو بن خود بهرمند سازید.

 

آیا می‌توان در ازای دانشجو بن، مبلغ آن را دریافت کرد؟

همانطور که در بالا توضیح داده شد، دانشجو بُن یک سیستم تخفیف ویژه مشتریان دائمی می‌باشد، که در سایت دانشجو کیت طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. ازاینرو برای استفاده از حداکثر تخفیف دانشجو کیت، لازم است که در بازه‌های زمانی مشخص شده از دانشجو بُن خود استفاده و از تخفیف آن بهره‌مند شوید.

 

برای خرید هر محصول از چه تعداد دانشجو بن می‌توان استفاده کرد؟

میزان استفاده از دانشجو بُن برای هر کالا متفاوت است و مقدار دانشجو بُن قابل استفاده برای هر کالا به طور اتوماتیک توسط سیستم محاسبه می‌شود. دقت کنید که کالاهای ارائه شده در طرح فروش ویژه به دلیل اینکه تخفیف دارند و تنها در مدت محدودی عرضه می‌گردند، شامل دانشجو بُن نمی‌شوند.

 

آیا دانشجو بن‌ها در حساب کاربری پس از مدت خاصی غیرفعال می‌شوند؟

بله، دانشجو بن دارای مدت زمان محدود می‌باشد که می‌بایست برای خریدهای بعدیتان برنامه ریزی کرده باشید. در غیر این صورت پس از مدت 35 روز دانشجو بن‌های متعلق به شما منقضی خواهند شد.