مولتی متر Multimeter چیست؟

مولتی متر ابزاری برای اندازه‌گیری ولتاژ یا جریان می‌باشد. مولتی متر از جمله ابزار پر مصرف الکترونیک است. خرید مولتی متر لازم به اطلاعات کافی و راهنمایی برای خرید نیاز است. از بخش پرتال پشتیبانی امکان دریافت راهنمایی در خصوص خرید و قیمت مولتی متر وجود دارد. مولتی متر دو نوع دیجیتال و آنالوگ دارد. در مولتی متر multimeter...

مولتی متر Multimeter چیست؟

مولتی متر ابزاری برای اندازه‌گیری ولتاژ یا جریان می‌باشد. مولتی متر از جمله ابزار پر مصرف الکترونیک است. خرید مولتی متر لازم به اطلاعات کافی و راهنمایی برای خرید نیاز است. از بخش پرتال پشتیبانی امکان دریافت راهنمایی در خصوص خرید و قیمت مولتی متر وجود دارد. مولتی متر دو نوع دیجیتال و آنالوگ دارد. در مولتی متر multimeter دیجیتال موارد روی LCD نمایش داده می‌شوند. ولی در مولتی متر آنالوگ موارد به صورت یک عقربه مکانیکی روی نمودار نمایش داده می‌شود. به طور معمول مولتی مترها دارای یک کلید چرخشی هستند. با قرار دادن کلید روی مقدار مورد نظر، پراب را روی قطعه قرار داده و مقدار مورد نظر توسط مولتی متر شناسایی می‌شوند. به طور معمول یک مولتی متر Multimeter ساده مقادیر، ولتاژ جریان و مقاومت را می‌تواند شناسایی کند. روش استفاده با آردوینو را در آموزش ساخت مولتی متر Multimeter با استفاده از آردوینو Arduino مطالعه کنید.

 

اصول خرید مولتی متر

بسته به کاربری مد نظر بایستی مولتی متر مناسبی را تهیه کرد. برای خرید مولتی متر ابعاد و دقت و کیفیت را بایستی مد نظر قرار داد. مولتی متر یکی از ابزارهای بسیار مهم الکترونیکی و حساس است. نگهداری مولتی متر بسیار مهم است. کار کردن با آن‌ها هم تجربه و دانش فنی لازم دارد. در این بخش از دانشجو کیت انواع مولتی متر از ساده برای مصارف دانشجویی تا حرفه‌ای برای مصرف صنعتی و مهندسی رده بالا، معرفی شده‌اند. خرید مولتی متر از برندهای معتبر و مختلف از نوع کلمپی و دستی در این بخش موجود است. 

 

بیشتر

مولتی متر 

14 محصول وجود دارد.
نمایش 1 - 14 از 14 مورد