مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

همایش رزبری جم

رزبری پای جم Raspberry Pi Jam یا مربای رزبری، به گردهمایی یا همایش یا کارگاه در زمینه رزبری پای میگویند. بنیاد رزبری پای این موضوع را برای گسترده تر کردن کامپیوتر تک بردی رزبری پای Raspberry Pi شروع کرد. در این گردهمایی یا همایش علاوه بر آشنایی با مینی کامپیوتر رزبری پای، با علاقمندان این حوزه هم آشنایی صورت میگیرد. در واقع یک جشن دورهمی برای دوست داران رزبری پای است.

 

 

برد رزبری پای Raspberry Pi چیست؟

رزبری پای یک کامپیوتر تک بردی با ابعاد یک کارت اعتباری است. نسخه‌ی اصلی میکروکامپیوتر رزبری پای Raspberry Pi در سال 2012 بعنوان یک کامپیوتر ارزان قیمت برای مدارس و مصارف آموزشی و افراد خلاق معرفی شد. این دستگاه با نسخه‌ی اول خود موفق شد 4.5 میلیون واحد فروش داشته باشد که برای افرادی که تصور می‌کردند کامپیوترهای کاربردی باید همیشه گران‌قیمت باشند مایه‌ی تعجب بود. نسخه ی جدید این دستگاه، بصورت ۱۰۰ درصد با کدهای نوشته شده برای نسخه‌ی اول سازگاری خواهد داشت.

رزبری پای 3 - دانشجو کیت

 

رزبری پای از پردازنده ARM بهره می برد. یکی از مهم ترین نقاط قوت آن قیمت بسیار مناسب است. این عامل و عوامل دیگری باعث شده اند که جامعه رزبری پای رشد کند و هر روز قدرتمندتر شود. سیستم عامل های مورد استفاده در رزبری پای، دارای پایه لینوکسی هستند. سیستم عامل رزبین که مستقیما توسط بنیاد رزبری Raspberry معرفی و توصیه شده است. سیستم عامل ویندوز 10 که یک هسته ای از ویندوز است و توسط مایکروسافت برای استفاده در کامپیوتر تک بردی رزبری پای Raspberry Pi معرفی شده است. اما سیستم عامل قدرتمند دیگری که به صورت مستقل توسط جامعه کاربری رزبری پای معرفی شده است، اوبونتو ماته است. 

رزبری پای 3 Raspberry Pi - دانشجو کیت

  

   

   

پنجمین همایش رزبری جم

این همایش با عنوان "همایش راه‌کارهای اینترنت اشیاء iOT بدون نیاز به برنامه نویسی" در تاریخ 15 اسفند 1395 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال برگزار میشود. همایش رزبری جم Raspberry Jam که از ساعت 13 تا 16 بعد از ظهر برگزار خواهد شد.

 همایش رزبری جم دانشگاه تهران شمال - Daneshjookit

چهارمین همایش رزبری جم

این همایش با عنوان "همایش راه‌کارهای اینترنت اشیاء iOT بدون نیاز به برنامه نویسی" در تاریخ 18 بهمن 1395 در دانشکده برق و الکترونیک دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد. همایش رزبری جم Raspberry Jam که از ساعت 13 تا 16 بعد از ظهر برگزار شد. تعداد 115 نفر برای پذیرایی و آشنایی با برد رزبری پای (رسپبری پای) Raspberry Pi حضور یافتند. تمرکز این همایش بر پیاده سازی عملی اینترنت اشیاء IOT با برد رزبری پای Raspberry Pi بود. همچنین در پایان این همایش دانشجو کیت به کلیه شرکت کنندگان بن خرید هدیه داد.

 

همایش رزبری پای دانشگاه صنعتی اصفهان - دانشجوکیت raspberry jam

 

 

همایش رزبری جم اینترنت اشیاء دانشگاه صنعتی اصفهان - دانشجو کیت raspberry jam

   

کلیه همایش‌ها و کارگاه‌های تخصصی دانشجو کیت توسط بنیاد رزبری پای Rasperry Pi تایید شده هستند.

هایش رزبری جم دانشجوکیت در دانشگاه صنعتی اصفهان

  

همایش رزبری جم دانشجوکیت - Daneshjookit

 

سومین همایش رزبری جم

این همایش با عنوان "نخستين همايش رزبری جم دانشگاه مهاجر اصفهان" در تاریخ 7 مهر 1395 در دانشکده برق و الکترونیک دانشگاه مهاجر اصفهان برگزار شد. همایش رزبری جم Raspberry Jam که از ساعت 9 صبح تا 12 بعد از ظهر برگزار شد. تعداد 180 نفر برای پذیرایی و آشنایی با برد رزبری پای (رسپبری پای) Raspberry Pi حضور یافتند. تمرکز این همایش بر پیاده سازی عملی اینترنت اشیاء IOT با برد رزبری پای Raspberry Pi بود. همچنین در پایان این همایش دانشجو کیت به کلیه شرکت کنندگان بن خرید هدیه داد.

 

همایش رزبری جم دانشگاه مهاجر اصفهان - Raspberry Jam

 

 

شرکت کنندگان در همایش رزبری جم دانشجو کیت - Raspberry Jam دانشگاه مهاجر

    

دومین همایش رزبری جم

این همایش با عنوان "نخستين همايش رزبری جم در تهران Raspberry jam با همكارى دانشجوكيت و خانه شهرياران جوان" در تاریخ 10 شهریور 1395 در برج میلاد تهران برگزار شد. در این همایش که از ساعت 9 صبح تا 13 بعد از ظهر برگزار شد. تعداد 400 نفر برای پذیرایی و آشنایی با رزبری پای Raspberry Pi حضور یافتند. همچنین تیم های دانشجویی و دانش آموزی که با رزبری پای Raspberry Pi پروژه انجام داده اند در این رویداد با هماهنگی قبلی با دبیرخانه همایش به شماره 09375076606 راجع به پروژه هایشان صحبت نمودند.

لینک ثبت نام برای علاقمندان:  ثبت نام در همایش رزبری جم

 

 همایش رزبری جم در برج میلاد - دانشجو کیت

  

 

همایش رزبری جم برج میلاد Raspberry jam Daneshjookit

 

یافتن رزبری جم Raspberry Jam

اگر به وب سایت بنیاد رزبری پای مراجعه کنید، در قسمت Raspberry Jam می توانید از برنامه های برگذاری همایش رزبری جم Raspberry Jam مطلع شوید. در این راستا، دانشجو کیت اقدام به برگزاری این همایش برای اولین بار در ایران کرده است. که در روز چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395 ساعت 9 تا 12 در سالن موسوی واقع در دانشگاه اصفهان برگزار شد.

 

در این همایش، با عنوان همایش رزبری جم دانشگاه اصفهان با همکاری شاخه IEEE که توسط تیم دانشجو کیت در دانشگاه اصفهان برگزار شد. تعداد 31 نفر از دانشجویان شرکت کردند. همچنین دانشجو کیت به کلیه کاربران شرکت کننده در همایش رزبری جم، بن خرید اهدا کرد. علاقمندان جهت ثبت نام می‌توانند به دفتر IEEE در دانشگاه اصفهان مراجعه کنند.

 

همایش رزبری پای جم دانشگاه اصفهان

 

همایش رزبری جم دانشجو کیت در دانشگاه اصفهان - Raspberry Jam Daneshjookit 

 

 در سایت بنیاد رزبری پای، همایش رزبری جم دانشجوکیت در دانشگاه اصفهان ثبت شده است.

 

یافتن همایش رزبری پای جم - دانشجو کیت

 

فهرست

تماس با دانشجو کیت

ساعت تماس همه روزه از 8 صبح تا 6 عصر (بجز روزهای تعطیل) البته فروشگاه ما شبانه روز باز است و می‌توانید خریدتان را انجام دهید. اما اگر سوالی داشتید که به تماس تلفنی نیاز داشت، فقط در ساعت‌های اعلام شده در خدمتیم.

021-88857245

021-88856524

031-32243207

031-32211313

 

شماره روبیکا و ایتا، فقط پیام، پاسخ به سوالات قبل از خرید و دریافت تصاویر کالاها

09375076606

 

ارسال سریع تهران (تحویل همان روز)

تمامی شهرهای ایران با پست

بخش قوانین ارسال و قوانین خرید را مطالعه کنید.

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم