ماژول پاور بانک Power bank

پاور بانک Power Bank نوعی شارژر همراه است. پاور بانک دارای باتری داخلی است. با استفاده از باتری انرژی الکتریکی را ذخیره می‌کند. سپس موقع نیاز برای شارژ موبایل، تلفن همراه و تبلت به کار می‌رود. پاور بانک Power bank بر اساس میزان توان خروجی میلی آمپر دسته بندی می‌شود. پاور بانک Power Bank در ساختار اصلی از چند باتری لیتی...

ماژول پاور بانک Power bank

پاور بانک Power Bank نوعی شارژر همراه است. پاور بانک دارای باتری داخلی است. با استفاده از باتری انرژی الکتریکی را ذخیره می‌کند. سپس موقع نیاز برای شارژ موبایل، تلفن همراه و تبلت به کار می‌رود. پاور بانک Power bank بر اساس میزان توان خروجی میلی آمپر دسته بندی می‌شود. پاور بانک Power Bank در ساختار اصلی از چند باتری لیتیوم یون Li-Ion تشکیل شده است. باتری انرژی را ذخیره می‌کند. سپس توسط ماژول پاور بانک Power Bank Module میزان شارژ باتری و خروجی آن کنترل می‌شود. انواع مختلف پاور بانک Power Bank بر اساس برند و میزان توانایی ذخیره شارژ بر حسب میلی آمپر و یا امکان شارژ شدن با نور خورشید، پاوربانک خورشیدی که مناسب طبیعت گردها می‌باشد. 

    

تهیه ماژول پاور بانک Power Bank

در این صفحه علاوه بر تهیه پاور بانک Power Bank آماده می‌توانید هر مدل پاوربانک با هر توانی که نیاز دارید بسازید. جهت آموزش به لینک آموزش ساخت پاوربانک با سلول خورشیدی در منزل مراجعه کنید. سپس بر اساس نیازمندی که دارید یکی از پکیج‌های برد پاور بانک Power Bank را انتخاب کنید. یا اینکه تعداد باتری لیتیومی مورد نیاز را تهیه کنید، سپس با استفاده از ماژول پاور بانک Power Bank اقدامات نهایی را انجام دهید. همانطور که میدانید پاوربانک به یکی از لوازم ضروری برای زندگی روزمره تبدیل شده است. با استفاده از سلول خورشیدی Solar Cell می‌توانید با نور خورشید، پاور بانک را شارژ کنید. پس دست به کار شوید و یک پاور بانک خورشیدی Power Bank خودتان بسازید. برد پاور بانک بر اساس کانال خروجی و قدرت جریان آن دسته بندی می‌شوند. به عنوان مثال برد پاور بانک شیائومی انواع تک کانال و دوکانال دارد. عموما برد پاور بانک شیائومی بدون نمایشگر میباشد. بنابراین برای تعمیر پاور بانک و جایگزین برد آن کافیست ابعاد ماژول پاور بانک را با کالای داخل سایت مطابقت دهید. سپس با خیال راحت پس از دریافت برد پاور بانک آن را جایگزین برد اصلی خودتان کنید. 

 

باتری مناسب پاور بانک Power Bank

برای تامین انرژی در پاوربانک و استفاده از آن در مواقع اضطراری، نیاز به استفاده از نوعی باتری خاص میباشد. باتری لیتیوم پلیمر Li-Po یا باتری لیتیوم یون Li-Ion با تراشه های پاور بانک سازگاری دارند. در صورتی که تمایل دارید تفاوت این دو باتری را بدانید، کافیست به پست تفاوت باتری لیتیوم پلیمری Li-Po با باتری لیتیوم یون Li-Io مراجعه کنید. برای ساخت پاور بانک نیاز به یک ماژول و تعدادی باتری لیتیومی است. باتری لیتیومی 18650 یکی از انتخاب‌های مناسب میباشد. کافیست یک سلول از این باتری و یا تعداد بیشتری را به صورت موازی به هم متصل کنید، سپس یک پاور بانک کامل خواهید داشت. سوالات تکمیلی در خصوص روش ساخت پاوربانک از طریق پرتال پشتیبانی ارسال کنید.

بیشتر

پاور بانک Power bank 

49 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
-7%
51,987تـومان 55,900تـومان -7%
توجه: بخش اتصالات این برد دارای قلع ذوب شده است و برای اتصال فقط به یک هویه نیاز دارید.
توجه: برای استفاده از این قاب، حتما بایستی باتری‌ها را به صورت پک تبدیل کنید و بعد اتصال دهید.
نمایش 1 - 40 از 49 مورد