راه انداز موتور چیست؟

راه انداز موتور Motor Driver از مدارهای مهم در رباتیک و پروژه‌های مختلف می‌باشد. دسته بندی درایور موتور بر اساس نوع تراشه و میزان ولتاژ و به خصوص جریان عبوری از درایور اهمیت دارد. انواع راه انداز موتور Motor Driver برای فرمان به موتور DC موتور Stepper و یا سرو موتور Servo Motor Driver را بررسی کنید. از آنجایی که راه اندازی ...

راه انداز موتور چیست؟

راه انداز موتور Motor Driver از مدارهای مهم در رباتیک و پروژه‌های مختلف می‌باشد. دسته بندی درایور موتور بر اساس نوع تراشه و میزان ولتاژ و به خصوص جریان عبوری از درایور اهمیت دارد. انواع راه انداز موتور Motor Driver برای فرمان به موتور DC موتور Stepper و یا سرو موتور Servo Motor Driver را بررسی کنید. از آنجایی که راه اندازی موتورهای مختلف نیاز به تامین جریان و ولتاژ مجزا دارد، برای مدیریت موتور Motor هم نیاز به تراشه و مدار کنترل موتور Motor Driver می‌باشد. همانطور که توضیح داده شد، بر اساس جریان عبوری و ولتاژ قابل عبور توسط ماژول دسته بندی می‌شوند.

درایور موتور Motor Driver یا راه انداز موتور برای به حرکت در آوردن موتور به کار می‌روند. این نوع مدارها به ازای اطلاعات دریافتی از میکرو و یا کنترل کننده، ولتاژ مورد نیاز موتور را تامین می‌کنند.

بیشتر

راه انداز موتور 

32 محصول وجود دارد.
-7%
218,550تـومان 235,000تـومان -7%
آموزش راه اندازی برد وای فای ESP8266
جهت خرید عمده تماس بگیرید 02186086982
برد MKS Base V1.2 تلفیقی از آردوینو Arduino Mega2560 و برد ریپ رپ RAMPS1.4 به همراه تراشه A4982 مخصوص درایور استپر موتور است. استفاده از بر پرینتر سه بعدی MKS Base V1.2 به عنوان راه حل مناسب در پرینترهای سه بعدی بجای استفاده همزمان از چند شیلد و درایور است. دارای درایور FTDI FT232R برای USB و توانایی فرمان به 5 استپر موتور به صورت همزمان را دارد.
نمایش 1 - 32 از 32 مورد