ابعاد در پیچ و مهره

پیچ‌ها دارای قطر و طول پیچ میباشند. قطر پیچ با M مشخص می‌شود. مثلا پیچ M4 دارای قطر 4 میلی متر می‌باشند. یا مثلا پیچ M3 دارای قطر خارجی 3 میلی متر است. به هنگام ساخت ربات و برای تهیه وسایل رباتیک، کافیست ابعاد سازه‌ها و پیچ‌ها را مشخص کنیم. موضوع بعدی طول پیچ می‌باشد. مثلا پیچ M4x30 از نوع 4 میلی متری و با طول 30 میلی متر می‌...

ابعاد در پیچ و مهره

پیچ‌ها دارای قطر و طول پیچ میباشند. قطر پیچ با M مشخص می‌شود. مثلا پیچ M4 دارای قطر 4 میلی متر می‌باشند. یا مثلا پیچ M3 دارای قطر خارجی 3 میلی متر است. به هنگام ساخت ربات و برای تهیه وسایل رباتیک، کافیست ابعاد سازه‌ها و پیچ‌ها را مشخص کنیم. موضوع بعدی طول پیچ می‌باشد. مثلا پیچ M4x30 از نوع 4 میلی متری و با طول 30 میلی متر می‌باشد. مثلا پیچ M3x10 از نوع 3 میلی متری و با طول 10 میلی متر یا همان یک سانتی متر میباشد. برای اتصال المان‌های رباتیک و بخش‌های مختلف، باید هم طول و هم قطر پیچ را در نظر بگیریم. سپس مهره را متناسب با پیچ انتخاب می‌کنیم. برای هر پیچ مهره بر اساس قطر خارجی پیچ باید تهیه شود.

 

راهنمایی خرید پیچ و مهره رباتیک

چنانچه به هنگام خرید و انتخاب پیچ و مهره‌ها، نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید. درخواستتان را از طریق پرتال پشتیبانی و بخش مشاوره و راهنمایی می‌توانید پیگیری کنید. کارشناسان فنی دانشجو کیت در سریع‌ترین زمان ممکن به شما کمک خواهند کرد.

بیشتر

پیچ و مهره 

26 محصول وجود دارد.
نمایش 1 - 26 از 26 مورد