اورنج پای Orange Pi

کاتالوگ

موجود بودن
سطح تجربه مورد نیاز
نوع برد - ماژول
فیلتر محصولات
1 - 8 از 8
 • برد اورنج پای Orange Pi Plus 2E از جدیدترین تولیدات این برند در سال 2016 است. در این نسخه همچنان از پردازنده H3 و البته با فرکانس 1.6 گیگاهرتز در کنار 2 گیگابایت رم DDR3 و حافظه EMMC با ظرفیت 16 گیگابایت به صورت داخلی استفاده شده است.

  197,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • اورنج پای یک برد با سخت افزار اپن سورس است که قابلیت رقابت با بردهای مطرح بازار همچون رزبری پای زیرو را دارد. در بازار بردهای کامپیوتری کوچک گاهی اوقات متن باز بودن سخت افزار یک نقطه قوت بسیار عالی محسوب شده و باعث پشرفت و توسعه بهتر و یا تولید توسط کمپانی‌های دیگر و در نتیجه ارزانتر شدن محصول خواهد بود.پردازشگر اورنج پای وان با رزبری پای ۳ برابری می کند...

  51,800تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • اورنج پای یک برد با سخت افزار اپن سورس است که قابلیت رقابت با بردهای مطرح بازار همچون رزبری پای زیرو را دارد. در بازار برد های کامپیوتری کوچک گاهی اوقات متن باز بودن سخت افزار یک نقطه قوت بسیار عالی محسوب شده و باعث پشرفت و توسعه بهتر و یا تولید توسط کمپانی های دیگر و در نتیجه ارزانتر شدن محصول خواهد بود.پردازشگر اورنج پای وان با رزبری پای ۳ برابری می کند...

  48,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • Orange Pi یک مینی کامپیوتر تک بردی است که توانایی اجرا کردن سیستم عامل اندروید 4.4 و لینوکس اوبونتو و دبین را دارد. در کنار یک رم داخلی با ظرفیت 1 گیگابایت از نسل DDR3 و پردازش گر مرکزی 4 هسته‌ای Cortex-A7 به یک رقیب جدی برای Banana Pi تبدیل شده است. همانند رزبری پای در برد اورنج پای هم از 40 پایه GPIO استفاده شده است.

  87,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • یکی از رقبای سرسخت رزبری پای 2 اورنج پای 2 است که با قابلیت ها و همچنین قدرت پردازشی بیشتر خود در برابر رزبری پای ایستاده و در حال خودنمایی برای پروژه های پردازشی است

  168,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • اگر بخواهیم در میان بردهایی که قدرت زیاد و کارایی بسیار بالایی دارند صحبت کنیم قطعا یکی از بهترین ها orange pi plus 2 خواهد بود چرا که این برد از لحاط امکانات و مزایایی که دارد بسیار برتر از دیگر بردهای موجود در بازار است.

  254,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • یک برد برنامه پذیر و قابل توسعه که میتوانید به وسیله آن مواردی چون کامپیوتر ؛ سرور وایرلس ؛ سرور های وب و بسیاری از موارد دیگر را بسازید و به دلیل مصرف کم در رباتیک و هوشمند سازی ساختمان ها استفاده بسیار گسترده ای دارد. 

  131,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • نسخه کوچک شده ای از اورنج پای ها که با امکانات سخت افزاری مشابه با نسخه اصلی پا به عرصه رقابت گذاشته است و از ابتدا هدف خود را بر روی رباتیک و انواع پروژه های توکار گذاشته است. 

  201,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
1 - 8 از 8