کاردستی برقی الکترونیکی

یکی از جذاب‌ترین اقدامات برای سرگرمی و یادگیری علوم، استفاده از کاردستی الکترونیکی است. معمولا برای ساخت کاردستی‌های الکترونیکی ابزارها و قطعات الکترونیکی مختلف نیاز است. ولی بسیاری از کاردستی برقی یا کاردستی الکترونیک بر پایه خلاقیت و استفاده از وسایل بازیافتی صورت می‌گیرد. به عنوان مثال در آموزش  ساخت جارو برقی کوچک دست...

کاردستی برقی الکترونیکی

یکی از جذاب‌ترین اقدامات برای سرگرمی و یادگیری علوم، استفاده از کاردستی الکترونیکی است. معمولا برای ساخت کاردستی‌های الکترونیکی ابزارها و قطعات الکترونیکی مختلف نیاز است. ولی بسیاری از کاردستی برقی یا کاردستی الکترونیک بر پایه خلاقیت و استفاده از وسایل بازیافتی صورت می‌گیرد. به عنوان مثال در آموزش  ساخت جارو برقی کوچک دستی با آرمیچر و بطری نوشابه در منزل با استفاده از یک سری وسایل بازیافتی و دور ریز که در هر خانه‌ای یافت می‌شوند. در کنار تعدادی قطعه الکترونیکی اقدام به ساخت کاردستی الکترونیکی جذاب می‌کنیم.

 

تفاوت کاردستی الکترونیکی با کاردستی برقی

کاردستی الکترونیکی شامل کیت یا بردهای آردوینو هستند. در کاردستی الکترونیکی یک پروژه خاص دنبال می‌شود. در آخر با سرهم کردن قطعات الکترونیکی و مونتاژ آن روی برد، یک وسیله با کارکرد خاص خواهید داشت. در کاردستی برقی معمولا از وسایل ساده‌تر استفاده می‌شود. مثلا لامپ و سرپیچ و تجهیزات از این قبیل برای شبیه سازی پروژه ژنراتور و یا توربین بادی و یا شناخت مدار ساده باز و بسته استفاده می‌شوند. تمامی تجهیزات برای ساخت کاردستی الکترونیکی و کاردستی برقی در این شاخه از دانشجو کیت ارایه می‌شود.

بیشتر

لوازم کاردستی 

51 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
توجه: تعداد کالا را موقع خرید انتخاب کنید. به تصویر کالا دقت نداشته باشید.
توجه: این کالا به صورت تکی ارایه میشود.
توجه این ربات بازو بدون سرو موتور و بدون برد آردوینو است.
useless box یا جعبه بدون استفاده، یک کیلید دارد و هنگامی که کلید را حرکت می دهید،یک بازو از جعبه بیرون آمده و کلید را به حالت اولیه بر می گرداند.
7,000تـومان
ناموجود
جهت خرید عمده قیمت آرمیچر تماس بگیرید 02186086982 توجه: جریان مصرفی در ولتاژ 6 ولت بدون بار 0.1 آمپر و در حالت بار 0.2 آمپر است.
نمایش 1 - 40 از 51 مورد