کیت الکترونیک چیست؟

کیت الکترونیکی مجموعه‌ای از قطعات به همراه فیبر مدار چاپی است. با سرهم کردن و لحیم کاری این قطعات در نهایت یک مدار الکترونیکی با عملکرد مشخص خواهید داشت. کیت الکترونیکی به نوعی سرگرمی هدفمند می‌باشد. در پروسه ساخت کیت ذهن و فکر شخص سازنده کاملا درگیر این موضوع خواهد بود. کیت DIY انواع مختلفی دارد. در فروشگاه دانشجو کیت کلیه ا...

کیت الکترونیک چیست؟

کیت الکترونیکی مجموعه‌ای از قطعات به همراه فیبر مدار چاپی است. با سرهم کردن و لحیم کاری این قطعات در نهایت یک مدار الکترونیکی با عملکرد مشخص خواهید داشت. کیت الکترونیکی به نوعی سرگرمی هدفمند می‌باشد. در پروسه ساخت کیت ذهن و فکر شخص سازنده کاملا درگیر این موضوع خواهد بود. کیت DIY انواع مختلفی دارد. در فروشگاه دانشجو کیت کلیه این کیت ها به صورت دسته بندی شده در دسترس شما هستند. 

همچنین شما میتوانید سوالات فنی و رفع عیب را به سادگی با ثبت نظر در سایت مطرح کنید. تلاش ما در ساخت کیت‌های الکترونیکی با کیفیت میباشد. که علاوه بر مصرف آموزشی مصرف عملی هم داشته باشد.

بیشتر

کیت الکترونیکی 

79 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

کیت الکترونیکی چیست؟

1. کیت مجموعه­ ای از قطعات و وسایل الکترونیکی و یک کتابچه آموزشی است. با خواندن کتابچه و سرهم کردن اجزای کیت، نه تنها قدم به قدم الکترونیک می­‌آموزید، بلکه یک مدار الکترونیک هم می‌سازید.

2. ساختن کیت‌های الکترونیکی علاوه بر دقت و تمرکز حواس مثبت، بر مهارت‌های حسی و حرکتی؛ به خاطر لحیم‌کاری و دیگر کارهای ظریف و حساس نیز می­‌افزاید. 

3. کیت الکترونیکی محصولی آموزشی است که به شما کمک می‌کند یک مدار الکترونیکی واقعی با کارایی جذاب و متناسب با سلیقه­‌تان بسازید.

4. هیجان ساخت و راه­ اندازی کیت الکترونیکی باعث می‌شود؛ از اوقات فراغت‌تان بهتر استفاده کنید. 

کیت Raspberry Pi رزبری پای نوعی کیت DIY است. بر پایه شیوه عملکرد و کاربرد آن دسته بندی می‌شود. به عنوان مثال کیت آغاز به کار برد رزبری پای برپایه IOT دارای حداقل تجهیزات مورد نیاز برای اینترنت اشیاء است. کیت آغاز به کار برد رزبری پای Raspberry Pi بر پایه پردازش تصویر دارای حداقل تجهیزات مورد نیاز برای شروع پردازش تصویر مانند دوربین و اتصالات است. به این روش در شاخه کیت Raspberry Pi بسته‌های متنوع با کاربری خاص را می‌توانید در کمترین زمان پیدا کنید. نکته قابل توجه این است که تمامی این کالاها را می‌توانید به صورت مجزا تهیه کنید ولی در حالت بسته بندی معمولا قیمت کمتر و سریع‌تر خریدتان انجام خواهد شد.

کیت Diy از قطعات و بردهای مختلف تشکیل شده است. هدف این بسته‌ها ساخت و راه اندازی یک پروژه یا مدار جذاب به صورت خود ساخته است. واژه DIY به معنی خودت بساز، توصیف بسیار مناسب برای این نوع کالاها است. رویکرد آموزشی کیت رزبری پای Raspberry Pi Kit در کنار رفع عیب آنلاین به صورت ثبت نظر در سایت به شما کمک می‌کند تا ایده‌هایتان را به عمل تبدیل کنید.

در هر صفحه
پک آردوینو دارای 2 سنسور و قطعات الکترونیکی مقاومت، خازن، پتانسیومتر، ال ای دی و موتور 
10 درصد ارزان تر نسب به خرید تکی اقلام
کیت آردوینو UNO شامل 22 سنسور 
جهت دسترسی به آموزش‌ راه اندازی کیت آردوموتو گزینه اشتراک اسپارکر پلاس را انتخاب کنید.
این یک کیت آموزشی است و دارای تاییده از شورای نظارت بر اسباب بازی‌ها میباشد. مصرف این کالا صرفا برای آموزش میباشد. کیت میکروفن مخفی صدا را از راه دور دریافت میکند و انرا بر روی موج اف ام ارسال می کند. با تغذیه 1.5 ولت DC و مدولاتور FM، مناسب برای آموزش الکترونیک و شیوه عملکرد مدارهای رادیویی میباشد. در اوج سرگرمی، اساس کار فرستنده های اف ام و شیوه ی ارسال...
بوسیله این گجت ابتدایی به سادگی یک رادیو کوچک خواهید داشت.این کیت یک ایستگاه محلی رادیو را با استفاده از آنتن هوائی بلند و یا آنتن تلویزیون دریافت میکند.
 کیت آمپلی فایر شصت وات استریو یک گجت تقویت کننده ترانزیستوری است. در دو کانال مجزا صدا های ورودی را تقویت می کند. بدون تون و کنترل فقط میزان حجم صدا قابل تغییر است.
جهت دسترسی به آموزش‌ها گزینه اشتراک اسپارکر پلاس را انتخاب کنید.
5,000تـومان
ناموجود
8,500تـومان
ناموجود
10,000تـومان
ناموجود
نمایش 1 - 40 از 79 مورد