کیت چیست؟ کیت الکترونیکی چیست؟

کیت الکترونیکی مجموعه‌ای از قطعات الکترونیک و یا قطعات مکانیکی به همراه ماژول و یا سنسورهای مختلف است. با سرهم کردن قطعات کیت الکترونیکی در آخر مدار الکترونیک یا مدار رباتیکی خاصی با عملکرد مشخص خواهید داشت. در پاسخ به سوال کیت چیست، باید در نظر داشته باشید که چند نوع کیت الکترونیکی داریم. کیت آردوینو از جمله کیت ت...

کیت چیست؟ کیت الکترونیکی چیست؟

کیت الکترونیکی مجموعه‌ای از قطعات الکترونیک و یا قطعات مکانیکی به همراه ماژول و یا سنسورهای مختلف است. با سرهم کردن قطعات کیت الکترونیکی در آخر مدار الکترونیک یا مدار رباتیکی خاصی با عملکرد مشخص خواهید داشت. در پاسخ به سوال کیت چیست، باید در نظر داشته باشید که چند نوع کیت الکترونیکی داریم. کیت آردوینو از جمله کیت تشخیص کرونا توسط یک سری برد و ماژول الکترونیکی و الگوی ساخت آن، کیت نهایی تکمیل و آماده می‌شوند. در این حالت آموزش راه اندازی به صورت مجازی و در سایت قرار دارد. کیت الکترونیکی دارای قطعات مختلف شامل مقاومت، خازن، ال ای دی و... است. با سرهم کردن این قطعات و لحیم کاری روی فیبر مدار چاپی، طبق الگوی دفترچه راهنما، مداری مشخص خواهیم داشت. به عبارت دیگر کیت الکترونیکی نوعی سرگرمی هدفمند است. در پروسه ساخت کیت ذهن و فکر شخص سازنده کاملا درگیر این موضوع خواهد بود. کیت DIY انواع مختلفی دارد. در فروشگاه دانشجو کیت کلیه این کیت ها به صورت دسته بندی شده در دسترس شما هستند. همچنین شما میتوانید سوالات فنی و رفع عیب را به سادگی با ثبت نظر در سایت مطرح کنید. تلاش ما در ساخت کیت‌های الکترونیکی با کیفیت است. که علاوه بر مصرف آموزشی مصرف عملی هم داشته باشد. اگر هنوز نمیدانید کیت چیست؟ کافیست کالاهایی که در این صفحه قرار دارند را بررسی کنید.

 

کیت DIY Kit چیست؟

نوع دیگری از کیت در فروشگاه دانشجو کیت موجود است. از جمله  کیت‌های آردوینو، کیت‌های رزبری پای، کیت‌های رباتیک، کیت‌هایی با عملکرد خاص مثلا کیت ساخت گلدان هوشمند. در این نوع از کیت‌ها دیگر دفترچه راهنما وجود ندارد. چرا که در این حالت نیازمند برنامه نویسی و دارا بودن دانش تخصصی برای راه اندازی مدار کیت الزامی است. در پاسخ به سوال کیت چیست برای کیت‌های DIY ترکیب‌های مختلفی از برد آردوینو Arduino با رویکردی خاص را کنار هم قرار می‌دهیم. یا ترکیب‌های مختلفی از برد رزبری پای Raspberry Pi را برای عملکری خاص کنار هم قرار داده‌ایم. در آموزش کیت تب سنج کرونا با استفاده از آردوینو Arduino و دماسنج Thermometer روش ساخت کیت دماسنج برای سنجش کرونا ویروس آموزش داده شده است. در پاسخ به سوال کیت چیست کافیست نگاهی به محصولات این صفحه بیاندازید. ما در دانشجو کیت انواع کیت الکترونیکی با کیفیت را برای شما کاربران فراهم کرده‌ایم.

بیشتر

کیت الکترونیکی 

171 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

کیت آمپلی فایر

نوعی مدار الکترونیکی برای تقویت صوت است. کیت آمپلی فایر انواع مختلفی دارد. از جمله کیت آمپلی فایر کلاس D که دارای یک تراشه اصلی جهت تقویت و پردازش صوت است. در این حالت مدار با تغذیه DC کار می‌کند. برد آمپلی فایر در کیفیت صدا و تقویت صوت بسیار اهمیت دارد. از اینرو در ساخت برد آمپلی فایر از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است. طراحی و تولید انواع کیت آمپلی فایر مونو، آمپلی فایر استریو و آمپلی فایر خودرو در دانشجو کیت انجام می‌شود. در این بخش انواع مدار آمپلی فایر که به صورت کیت ارایه می‌شوند، قابل خرید هستند.

 

کیت الکترونیکی چیست؟

1. کیت مجموعه­ ای از قطعات و وسایل الکترونیکی و یک کتابچه آموزشی است. با خواندن کتابچه و سرهم کردن اجزای کیت، نه تنها قدم به قدم الکترونیک می­‌آموزید، بلکه یک مدار الکترونیک هم می‌سازید.

2. ساختن کیت‌های الکترونیکی علاوه بر دقت و تمرکز حواس مثبت، بر مهارت‌های حسی و حرکتی؛ به خاطر لحیم‌کاری و دیگر کارهای ظریف و حساس نیز می­‌افزاید. 

3. کیت الکترونیکی محصولی آموزشی است که به شما کمک می‌کند یک مدار الکترونیکی واقعی با کارایی جذاب و متناسب با سلیقه­‌تان بسازید.

4. هیجان ساخت و راه­ اندازی کیت الکترونیکی باعث می‌شود؛ از اوقات فراغت‌تان بهتر استفاده کنید. 

کیت Raspberry Pi رزبری پای نوعی کیت DIY است. بر پایه شیوه عملکرد و کاربرد آن دسته بندی می‌شود. به عنوان مثال کیت آغاز به کار برد رزبری پای برپایه IOT دارای حداقل تجهیزات مورد نیاز برای اینترنت اشیاء است. کیت آغاز به کار برد رزبری پای Raspberry Pi بر پایه پردازش تصویر دارای حداقل تجهیزات مورد نیاز برای شروع پردازش تصویر مانند دوربین و اتصالات است. به این روش در شاخه کیت Raspberry Pi بسته‌های متنوع با کاربری خاص را می‌توانید در کمترین زمان پیدا کنید. نکته قابل توجه این است که تمامی این کالاها را می‌توانید به صورت مجزا تهیه کنید ولی در حالت بسته بندی معمولا قیمت کمتر و سریع‌تر خریدتان انجام خواهد شد.

کیت Diy از قطعات و بردهای مختلف تشکیل شده است. هدف این بسته‌ها ساخت و راه اندازی یک پروژه یا مدار جذاب به صورت خود ساخته است. واژه DIY به معنی خودت بساز، توصیف بسیار مناسب برای این نوع کالاها است. رویکرد آموزشی کیت رزبری پای Raspberry Pi Kit در کنار رفع عیب آنلاین به صورت ثبت نظر در سایت به شما کمک می‌کند تا ایده‌هایتان را به عمل تبدیل کنید.

در هر صفحه
توجه: این کالا بدون بلندگو ارایه میشود.
بوسیله این گجت ابتدایی به سادگی یک رادیو کوچک خواهید داشت.این کیت یک ایستگاه محلی رادیو را با استفاده از آنتن هوائی بلند و یا آنتن تلویزیون دریافت میکند.
useless box یا جعبه بدون استفاده، یک کیلید دارد و هنگامی که کلید را حرکت می دهید،یک بازو از جعبه بیرون آمده و کلید را به حالت اولیه بر می گرداند.
توجه: این کیت بدون بلندگو ارایه می‌شود.
 بردبورد MB102، کابل 60 رشته ، ماژول تغذیه بردبورد
نمایش 1 - 40 از 171 مورد