کیت آردوینو Arduino Kit

برای یادگیری آردوینو علاوه بر داشتن برد آردوینو، اقلام تکمیلی از جمله سنسور و کابل و اتصالاتی نیاز است. برای تهیه کلیه این اقلام به صورت یکجا بایستی کیت آردوینو خریداری کنیم. در این شاخه انواع کیت آردوینو Arduino Kit با رویکردهای مختلف در دسترس هستند. برخی از کیت‌های آردوینو Arduino دارای آموزش آنلاین و تخصصی هستند. آموزش...

کیت آردوینو Arduino Kit

برای یادگیری آردوینو علاوه بر داشتن برد آردوینو، اقلام تکمیلی از جمله سنسور و کابل و اتصالاتی نیاز است. برای تهیه کلیه این اقلام به صورت یکجا بایستی کیت آردوینو خریداری کنیم. در این شاخه انواع کیت آردوینو Arduino Kit با رویکردهای مختلف در دسترس هستند. برخی از کیت‌های آردوینو Arduino دارای آموزش آنلاین و تخصصی هستند. آموزش قدم به قدم کیت آردوینو توسط دانشجو کیت تهیه و در بستر آموزش این مجموعه، یعنی دیجی اسپارک منتشر می‌شوند. کیت آردوینو بر اساس کارایی و نوع بردهای به کار رفته در آن متفاوت است.

بیشتر

کیت آردوینو 

41 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
368,740تـومان 412,000تـومان -10.5%
آردوینو با تراشه CH340 است.
414,000تـومان 460,000تـومان -10%
 آموزش راه اندازی آنلاین 
شیلد پروتوتایپ 5 پایه VCC و 5 پایه GND به برد آردوینو UNO اضافه می‌کند.
-10%
296,100تـومان 329,000تـومان -10%
ویژه‌ی  مبتدی ها 
399,600تـومان 444,000تـومان -10%
نوع آنتن ممکن است با تصاویر متفاوت باشد.
272,700تـومان 303,000تـومان -10%
تجهیزات راه اندازی ضروری و آموزش آنلاین
-10%
386,100تـومان 429,000تـومان -10%
ویژه مبتدیان توجه: برند باتری ارایه شده ممکن است با تصویر متفاوت باشد.
جهت دسترسی به آموزش‌ها گزینه اشتراک اسپارکر پلاس را انتخاب کنید.
توجه: کالای موجود با تصاویر سایت متفاوت است. برد استفاده شده از نوع Uno SMD CH340 است.
کیت آردوینو UNO شامل 22 سنسور 
10 درصد ارزان تر نسب به خرید تکی اقلام
کیت کامل آردوینو Arduino UNO شامل باتری کابل کانکتور دار  و برد بُرد  توجه: مارک باتری ممکن است متفاوت با تصویر کالا باشد.
آردوینو پرو مینی Arduino Pro mini بردبورد کوچک 170 کابل دیتا USB to Micro USB ال ای دی Oval  مقاومت 
آردوینو نانو Arduino NANO ماژول تغذیه بردبورد Bread Board  مینی برد برد Mini Bread Board باتری 9 ولت  کابل برق آردوینو Arduino
توجه: در حال حاضر این کالا به صورت تست شده ارسال می‌شود. و بسته بندی آن به هنگام خرید باز خواهد شد.
دستگاه های ضربان سنج مختلفی در بازار وجود دارد که شما می توانید با آن از سلامت بدنی خود آگاه شوید . شما در این پروژه می توانید خودتان برای خود یک دستگاه ضربان سنج بسازید و از آن استفاده کنید .
متر دیجیتال یک وسیله پر کاربرد در ساختمان سازی به حساب می آید . در این پروژه نحوه ساخت یک متر با استفاده از سنسور فاصله سنج آلتراسونیک ( سنسوری که با استفاده از رفت و برگشت صوت فاصله را می سنجد ) را به شما آموزش می دهیم .
این که شما بتوانید برای در خانه خود یا کمد خود و یا هر جای دیگری رمز بگذارید یک کار بسیار جالب و کاربردی است و در خیلی از دستگاه های خانگی و صنعتی عملی شده است .
دماسنج یکی از وسایل پرکاربرد در زندگی روزمره ما به حساب می آید و در امور هواشناسی نیز کاربرد فراوان دارد همچنین دماسنج در کنترل دمای گلخانه ( پروژه هوشمد سازی گلخانه ) و در کنترل دمای خانه خودمان ( پروژه هوشمند سازی خانه ) به کار می آید ( اندازه گیری دما و رطوبت ) .
بلوتوث یکی از پروتکل های ارتباطی برای کنترل وسایل مختلف و ارسال داده استفاده می شود . در این پروژه می خواهیم کنترل رنگ LED مدل RGB را از طریق بلوتوث با موبایل انجام دهیم . به عنوان مثال کنترل رنگ پشت پرده خانه با موبایل .
دستگاه های کنترل از راه دور ربات ها و یا هر دستگاه صنعتی و غیر صنعتی به شدت در دنیای امروز استفاده می شود . به عنوان مثال کنترل کننده های پهپاد ها و کنترل ربات های بازو در صنعت. شما می توانید با این بسته آموزشی یک دستگاه کنترل از راه دور بسازید.
RFID یکی از فناوری های پرکاربرد در امور روزمره است . به عنوان مثال این فناوری در سیستم های حضور و غیاب ، کارت های اتوبوس ، در باز کن های هوشمند و ... استفاده می شود . شما با این بسته آموزشی می توانید یک در باز کن RFID درست کنید.
بازی مار یکی از بازی های پر طرف دار خصوصا در موبایل های قدیمی است . با این بسته آموزشی شما یاد خواهید گرفت با استفاده از آردوینو و نمایشگر دات ماتریس و جوی استیک یک بازی مار درست کنید .
یکی از دستگاه های مهم در ایمنی کارخانه ها و خانه و ... دستگاه تشخیص آتش است . با این بسته آموزشی، شما یک دستگاه تشخیص آتش خواهید ساخت.
امروزه دستگاه های هوشمند سازی برای هوشمند کردن خانه ها بسیار زیاد شده است . این دستگاه ها این امکان را فراهم می کنند که به عنوان مثال چراغ های خانه خود را توسط وای فای یا بلوتوث کنترل کنید . با این بسته آموزشی شما یک دستگاه توسط ماژول وای فای ( WIFI ) برای کنترل روشنایی توسط موبایل درست کنید ( خانه هوشمند ) .
با این بسته آموزشی می توانید یک دستگاه درست کنید تا بتوانید بارش باران را تشخیص دهید ( دستگاه تشخیص باران ) .
امروزه دستگاه های هوشمند سازی برای هوشمند کردن خانه ها بسیار زیاد شده است . این دستگاه ها این امکان را فراهم می کنند که به عنوان مثال چراغ های خانه خود را توسط وای فای یا بلوتوث کنترل کنید . با این بسته آموزشی شما یک دستگاه توسط ماژول بلوتوث برای کنترل روشنایی توسط موبایل خواهید ساخت( خانه هوشمند ) . 
کیت آموزشی دستگاه ضد عفونی کننده دست عملکرد آن به این صورت است که وقتی دست خود را جلو میبرید سنسور به تشخیص می دهد و فرمان به پمپ ارسال می شود و ماده ضد عفونی کننده را پمپ می کند و بر روی دستان شما می ریزد.
دستگاه های تشخیص حرکت توسط PIR در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.وقتی وارد راه پله یک ساختمان می شوید و می بینید چراغ های راه پله به محض ورود شما به صورت خودکار روشن می شود، در واقع از همین دستگاه های PIR در راه پله آن ساختمان استفاده شده است .
امروزه دستگاه های هوشمند سازی برای هوشمند کردن خانه ها بسیار زیاد شده است. با این بسته آموزشی شما یک دستگاه کنترل از راه دور رنگ LED توسط ماژول بلوتوث برای کنترل روشنایی و رنگ نوار LED توسط موبایل خواهید ساخت .
امروزه دستگاه های هوشمند سازی برای هوشمند کردن خانه ها بسیار زیاد شده است .یکی از وسایل تزئینی خانه شما می تواند دستگاهی باشد که وقتی آهنگ پخش می کنید با توجه به شدت آهنگ نور فضا عوض شود ( پروژه رقص نور ).
نمایش 1 - 40 از 41 مورد