کیت آردوینو Arduino Kit

برای یادگیری آردوینو علاوه بر داشتن برد آردوینو، اقلام تکمیلی از جمله سنسور و کابل و اتصالاتی نیاز است. برای تهیه کلیه این اقلام به صورت یکجا بایستی کیت آردوینو خریداری کنیم. در این شاخه انواع کیت آردوینو Arduino Kit با رویکردهای مختلف در دسترس هستند. برخی از کیت‌های آردوینو Arduino دارای آموزش آنلاین و تخصصی هستند. آموزش...

کیت آردوینو Arduino Kit

برای یادگیری آردوینو علاوه بر داشتن برد آردوینو، اقلام تکمیلی از جمله سنسور و کابل و اتصالاتی نیاز است. برای تهیه کلیه این اقلام به صورت یکجا بایستی کیت آردوینو خریداری کنیم. در این شاخه انواع کیت آردوینو Arduino Kit با رویکردهای مختلف در دسترس هستند. برخی از کیت‌های آردوینو Arduino دارای آموزش آنلاین و تخصصی هستند. آموزش قدم به قدم کیت آردوینو توسط دانشجو کیت تهیه و در بستر آموزش این مجموعه، یعنی دیجی اسپارک منتشر می‌شوند. کیت آردوینو بر اساس کارایی و نوع بردهای به کار رفته در آن متفاوت است.

بیشتر

کیت آردوینو 

56 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
جهت راه اندازی این کیت، نیاز به یک ریموت کد شده که بتواند به در برقی فرمان دهد، خواهید داشت.
توجه: کالا به صورت کیت است و تمامی قطعات نیاز به لحیم کاری دارد. این کیت فاقد برد بورد است و تمامی مراحل نرم افزاری و سخت افزاری بر عهده خریدار است. آموزش راه اندازی در اطلاعات بیشتر قرار دارد.
کیت دیتالاگر پرتابل آردوینو با تغذیه باتری لیتیومی و کابل پشتیبانی راه اندازی آنلاین
کیت فاقد آموزش و مخصوص شرکت کنندگان دوره ی مگا آردوینو است. 
توجه: این کیت در رده حرفه‌ای است و نیازمندی آن دانش کافی برای راه اندازی طبق آموزش است. همچنین آموزش راه اندازی پس از خرید در اختیارتان قرار می‌گیرد.
تجهیزات راه اندازی ضروری و آموزش آنلاین
آردوینو با تراشه CH340 است.
نوع آنتن ممکن است با تصاویر متفاوت باشد.
شیلد پروتوتایپ 5 پایه VCC و 5 پایه GND به برد آردوینو UNO اضافه می‌کند.
جهت دسترسی به آموزش‌ها گزینه اشتراک اسپارکر پلاس را انتخاب کنید.
 آموزش راه اندازی آنلاین 
توجه: کالای موجود با تصاویر سایت متفاوت است. برد استفاده شده از نوع Uno SMD CH340 است.
کیت آردوینو UNO شامل 22 سنسور 
10 درصد ارزان تر نسب به خرید تکی اقلام
کیت کامل آردوینو Arduino UNO شامل باتری کابل کانکتور دار  و برد بُرد  توجه: مارک باتری ممکن است متفاوت با تصویر کالا باشد.
آردوینو پرو مینی Arduino Pro mini بردبورد کوچک 170 کابل دیتا USB to Micro USB ال ای دی Oval  مقاومت 
ویژه مبتدیان توجه: برند باتری ارایه شده ممکن است با تصویر متفاوت باشد.
آردوینو نانو Arduino NANO ماژول تغذیه بردبورد Bread Board  مینی برد برد Mini Bread Board باتری 9 ولت  کابل برق آردوینو Arduino
توجه: در حال حاضر این کالا به صورت تست شده ارسال می‌شود. و بسته بندی آن به هنگام خرید باز خواهد شد.
دستگاه های ضربان سنج مختلفی در بازار وجود دارد که شما می توانید با آن از سلامت بدنی خود آگاه شوید . شما در این پروژه می توانید خودتان برای خود یک دستگاه ضربان سنج بسازید و از آن استفاده کنید .
متر دیجیتال یک وسیله پر کاربرد در ساختمان سازی به حساب می آید . در این پروژه نحوه ساخت یک متر با استفاده از سنسور فاصله سنج آلتراسونیک ( سنسوری که با استفاده از رفت و برگشت صوت فاصله را می سنجد ) را به شما آموزش می دهیم .
این که شما بتوانید برای در خانه خود یا کمد خود و یا هر جای دیگری رمز بگذارید یک کار بسیار جالب و کاربردی است و در خیلی از دستگاه های خانگی و صنعتی عملی شده است .
دماسنج یکی از وسایل پرکاربرد در زندگی روزمره ما به حساب می آید و در امور هواشناسی نیز کاربرد فراوان دارد همچنین دماسنج در کنترل دمای گلخانه ( پروژه هوشمد سازی گلخانه ) و در کنترل دمای خانه خودمان ( پروژه هوشمند سازی خانه ) به کار می آید ( اندازه گیری دما و رطوبت ) .
بلوتوث یکی از پروتکل های ارتباطی برای کنترل وسایل مختلف و ارسال داده استفاده می شود . در این پروژه می خواهیم کنترل رنگ LED مدل RGB را از طریق بلوتوث با موبایل انجام دهیم . به عنوان مثال کنترل رنگ پشت پرده خانه با موبایل .
نمایش 1 - 40 از 56 مورد