اسپری Spray

کاتالوگ

موجود بودن
فیلتر محصولات
1 - 6 از 6
 • تمیز کردن چربی از سطوح الکترونیکی و انتقال جریان از اهمیت بسیاری برخوردار است. اسپری ضدچربی و گریس پرفکتس مناسب برای کلیه سطوح الکترونیکی و صنعتی است. حجم این اسپری 200 میلی لیتر است. و کیفیت آن در تمیز کاری سطوح بینظیر است. برخلاف دیگر اسپری‌ها باید از فاصله نزدیک به محل مورد نظر اسپری کنید.

  10,500تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • اسپری تمیز کننده Contact Cleaner غیر الکلی است. مناسب برای شمع خودرو، سطوح تماس فلزی، ابزار، لوازم باغبانی و حتی زیپ است. کافیست اسپری را تکان داده و به سطح مورد نظر اسپری کنید. همراه این اسپری یک نی جهت تمیز کردن منافذ غیر دسترس وجود دارد.

  12,500تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • تمیز نگهداشتن تخته وایت برد Whiteboard در سلامت و عمر مفید آن اهمیت دارد. امروزه استفاده از تخته وایت برد بسیار گسترده شده است. کافیست اسپری پاک کننده تخته وایت برد پرفکتس را تکان داده و از فاصله 20 سانتی متری روی سطح تخته اسپری کنید. سپس با یک دستمال نخی بر روی تخته بکشید تا سطح آن کاملا خشک شود. اسپری پرفکتس منحصر به فرد و خلاقانه برای مربی و مدرس است....

  10,800تومان
  موجود
 • تمیز کردن وسایل شیشه‌ای از جمله صفحه نمایش و عینک و گوشی موبایل از اهمیت بسیاری برخوردار است. استفاده از محلول مخصوص و دستمال نخی از بهترین وسایل این کار است. پرفکتس Perfects از تولید کننده‌های اسپری مخصوص این کار است. این اسپری را بر روی صفحه نمایش تلویزیون LCD یا پلاسما و مانیتور اسپری کنید. سپس با یک دستمال نخی پاکیزه روی سطح آن بکشید.

  9,400تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • تمیز کردن گرد و غبار از سطوح حساس؛ پیچیدگی‌های خاصی دارد. به عنوان مثال در داخل یک پرینتر گرد و خاک نفوذ می‌کند. ساده‌ترین روش پاک کردن استفاده از اسپری باد آتش زا است. اسپری تمیز کننده باد آتش زا پرفکتس با حجم 100 و 400 میلی لیتر قابل تهیه است.

  7,400تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • جهت تمیز نگهداشتن مدارات الکترونیکی و جلوگیری از سولفاته شدن سطوح مسی و همچنین اتصال سالم و کامل بین قطعات الکترونیکی از جمله کلیدهای فشاری، رله‌ها، سوئیچ‌ها و هدهای الکترونیکی و سنسورها می‌توان از اسپری تمیز کننده ناهید استفاده کرد. اسپری خشک ناهید Nahid Tuner Dry Lubricant 600 دارای 300 میلی لیتر حجم میباشد.

  5,800تومان
  ناموجود
  خرید محصول
1 - 6 از 6