مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر محصولات

نوع کیت
رنج سنی
نسخه آردوینو
آموزش راه اندازی
فرمت آموزش
به تفکیک تعداد
برند
more... less
محدوده قیمتی
تومان تومان
خرید سریع

به کمک نیاز دارید؟

کیت رباتیک Robotic Kit

در این متن به تمامی سوالات شما پاسخ داده‌ایم، تیترها را دنبال کنید.

استفاده از کیت‌های رباتیک در سنین کودک و نوجوان، باعث رشد خلاقیت و شناخت علاقمندی می‌شود. از اینرو الزام به کار کردن کودکان و نوجوانان با وسایل رباتیکی و یا کیت‌های الکترونیکی در مدارس به صورت جدی پیگیری می‌شود. کیت‌های رباتیک از دو بخش تشکیل شده‌اند. بخش الکترونیکی و بخش سازه‌های مکانیکی، روال کار کرد یک ربات طی مونتاژ این دو بخش به دانش آموز، آموخته می‌شود. 

کیت رباتیک دانش آموزی

رباتیک در مقطع دانش آموزی از دبستان تا متوسطه دارای سطح‌های مختلفی است. معمولا از سازه‌های پلاستیکی فانتزی برای سنین پایین شروع شده و برای سنین بالاتر، از المان‌های پلاستیکی با قابلیت اتصال پیچ و مهره استفاده می‌شود. در رباتیک دانش آموزی مهارت ساخت و مونتاژ یک ربات با عملکرد خاص دنبال می‌شود. سازه‌های پلاستیکی و فلزی ظاهر و ساختار فیزیکی ربات را تشکیل می‌دهند. سپس موتورها انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل کرده و با حرکت چرخ دنده‌ها در ربات دانش آموزی، چرخ ها به حرکت در می‌آیند. از جمله ربات‌های دانش آموزی شامل جرثقیل، لیفتراک، فوتبالیست، جنگجو، مسیریاب، چرخ و فلک، تاور و ماشین هستند. معمولا در پک های رباتیک سنین 7 تا 14 سال و یا 9 تا 12 سال این ربات‌ها آموزش داده شده‌اند. برای خرید انواع کیت رباتیک دانش آموزی میتوانید از همین صفحه اقدام کنید. به موارد خودآموز بودن پک دقت کنید.

پک رباتیک

شامل انواع سازه‌های پلاستیکی و فلزی رباتیک که به اسم المان رباتیک شناخته می‌شوند. به همراه دسته کنترل ربات، موتور گیربکل و چرخ در یک پک قرار گرفته‌اند. پک رباتیک توسط مجموعه‌های مختلفی در ایران تولید می‌شود. به جرات میتوان گفت که علم رباتیک دانش آموزی در ایران، بسیار توسعه یافته و در دسترس اکثریت دانش آموزان است. تولید کنندگان پک رباتیک در سراسر ایران، در سایت دانشجو کیت، پکیج های مختلف را ارایه می‌کنند. معمولا پک رباتیک در دو مدل با آموزش و بدون آموزش ارایه می‌شود. پک رباتیک با آموزش مخصوص خودآموزی است. پک رباتیک بدون آموزش مخصوص مدارس و یا آموزشگاه‌ها و یا مدرس‌ها است. در این صفحه از دانشجو کیت می‌توانید کلیه این موارد را به تفکیک بررسی و خرید کنید.

پک رباتیک مقدماتی

ملزومات رباتیک به صورت پک برای مصرف عادی در دسترس است. معمولا پک رباتیک مقدماتی برای افرادی است که تازگی اقدام به یادگیری علم رباتیک کرده‌اند. در سایت دانشجو کیت امکان بررسی و خرید از بین چندین تولید کننده پک رباتیک مقدماتی فراهم شده است. میتوانید از بخش فیلتر محصولات در همین صفحه، از گزینه برند، اقدام به انتخاب پک رباتیک مقدماتی از برند منتخب خودتان بکنید. همچنین امکان بررسی چند پک رباتیک مقدماتی از تولید کننده‌های مختلف فراهم است. اگر تمایل به استفاده از پک به صورت خودآموز دارید، کافیست پک رباتیک مقدماتی را انتخاب کنید که دارای آموزش تصویری باشد.

پک رباتیک فلزی

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، المان ها و سازه‌های رباتیکی در دو نوع فلزی و پلاستیکی در دسترس هستند. در روند آموزش رباتیک به صورت مقدماتی و عمومی از المان پلاستیکی استفاده می‌شود. طبیعتا در نقشه راه یادگیری برای افرادی که به دنبال ارتقا دانش فنی خودشان هستند. و یا خانواده‌هایی که تمایل به حمایت بیشتری از فرزندانشان هستند، به دنبال پک رباتیک فلزی و آموزش‌های تخصصی‌تر خواهند رفت. در زمینه پک رباتیک، چند تولید کننده منحصر به فرد در ایران وجود دارند. یکی از آن‌ها راهکار بسیار جذابی برای دانش آموزان ارایه داده است و پک‌های رباتیک بسیار مرغوبی را در اختیار خانواده‌ها قرار داده است. در همین صفحه می‌توانید از بخش برندها، نام این تولید کننده را انتخاب کرده و با خرید پک رباتیک فلزی، زیر نظر مربی متخصص، یادگیری حرفه‌ای و متفاوتی از رباتیک را تجربه کنید.

پک رباتیک جنگجو

ربات جنگجو یکی از جذابترین و بهترین ربات‌های حرکتی است. ربات‌های جنگجو در سراسر دنیا دارای لیگ حرفه‌ای و انحصاری هستند. به عبارتی نوعی سرگرمی گران قیمت و فوق العاده جذاب است. به این صورت که یک یا چند ربات به همدیگر حمله می‌کنند و شروع به نابودی یکدیگر می‌کنند. در ایران هم لیگ ربات جنگجو برای سنین مختلف برگزار می‌شود. اما برای یادگیری ساخت ربات جنگجو، بایستی اقدام به خرید پک رباتیک جنگجو کنیم. یا اینکه از پک های رباتیکی خریداری کنیم که امکان ساخت ربات جنگجو را داشته باشند. البته لازم به ذکر است که در هر سنی، وابسته به پک انتخاب شده، امکان ساخت ربات جنگجو فراهم است. ربات جنگجو یعنی خلاقیت، یعنی بدون حد و مرز، با خرید پک رباتیک جنگجو، نمیتوان ادعا کرد که ربات جنگنده‌ی منحصر به فردی خواهیم داشت. ولی میتوانید به صورت کلی روش ساخت یک ربات جنگجو را بیاموزید و آنرا به صورت عملی پیاده سازی کنید. 

پک رباتیک ترم اول

ترم بندی در آموزش جلوی گمراه شدن را می‌گیرد. معمولا در مدارس مقطع ابتدایی پک رباتیک ترم اول را دنبال می‌کنند. این پک با سازه‌ها و المان‌های پلاستیکی و ترکیبی از پیچ و مهره اقدام به آموزش به کودکان زیر 10 سال می‌کند. انواع پک رباتیک ترم اول را میتوانید در محصولات روبویونیک و یا بارمان رباتیک بررسی و خرید کنید. کافیست از بخش فیلتر محصولات در همین صفحه و بخش برند، این دو مورد را بررسی کنید.

پک رباتیک پیشرفته

مراحل مختلفی در روند آموزش رباتیک بایستی طی شوند. پک رباتیک پیشرفته یکی از این موارد است. پس از یادگیری اصول اولیه ساخت ربات‌های ساده با پک رباتیک ترم اول، و پک رباتیک مقدماتی، بایستی به کمک پک های رباتیک پیشرفته، اقدام به ساخت سازه‌های بزرگتر و پیچیده‌تر کرد. در پک رباتیک پیشرفته از جمله «فول پک رباتیک روبویونیک» تمامی وسایل لازم و مورد نیاز برای ساخت ربات در اختیار دانش آموز قرار گرفته است. همچنین قابلیت ارتباط دانش آموز با مربی را هم فراهم کرده است.

پک رباتیک حرفه‌ای

تعریف حرفه‌ای در پک‌های رباتیک کمی صلیقه‌ای است. اما پک‌های رباتیک پیشرفته همگی به نوعی حرفه‌ای هم هستند. اما برای داشتن پک رباتیک حرفه‌ای کافیست از موتورها و گیربکس‌های متفاوت، باتری لیتیومی و درایور کنترل موتور استفاده کرد. در چنین حالتی میتوانید برخی از اقدامات اولیه برای ساخت ربات حرفه‌ای را دنبال کنید. ربات های حرفه‌ای دارای موتورهای حرفه‌ای، سازه قوی و حرفه‌ای، درایور موتور و همچنین میکروکنترلر جهت برنامه نویسی هستند. برای تهیه انواع پک رباتیک حرفه‌ای کافیست از طریق بخش فیلترها گزینه ربات با میکروکنترلر را انتخاب کنید. 

پک رباتیک از دیجی کالا

امکان خرید پک های رباتیکی متنوعی از دیجی کالا فراهم است. ولی بایستی دقت داشته باشید که خرید پک رباتیک از دیجی کالا صرفا یک خرید خواهد بود. ولی با خرید پک رباتیک از دانشجو کیت، امکان دریافت سریع‌تر و دریافت پشتیبانی تخصصی از تولید کننده کالاها را خواهید داشت.

خرید پک رباتیک در تهران

برای خرید پک رباتیک میتوانید از طریق سایت دانشجو کیت اقدام کنید. سرعت ارسال در دانشجو کیت یکی از ارکان بسیار مهم است. اگر در شهر تهران ساکن هستید میتوانید پک رباتیک را در شهر تهران با پیک موتوری دریافت کنید. خرید پک رباتیک در تهران، روش‌های مختلفی دارد، ولی با خرید از دانشجو کیت، بدون هیچ نگرانی و پیگیری بابت ارسال کالاها، می‌توانید در سریعترین زمان ممکن کالا را دریافت کنید. البته چندین تولید کننده از سراسر ایران، در سایت دانشجو کیت اقدام به فروش محصولاتشان می‌کنند. ولی برخی از آنها در انبار دانشجو کیت در شهر تهران واقع است. بنابراین به هنگام خرید پک رباتیک در شهر تهران، کافیست روشهای ارسال با پیک را به دقت بررسی کنید . زمانبندی تحویل کالاها اعلام شده اند. تحویل در همان روز برای شهر تهران فراهم است.

قیمت پک رباتیک برای کودکان

پیش از این هم گفتیم که پک رباتیک برای افزایش خلاقیت در کودکان بسیار گزینه مناسبی است. دانشجو کیت تولید کننده و توزیع کننده انواع پک رباتیک برای کودکان است. برای خرید پک رباتیک کودکان بایستی به دو نکته توجه کرد، اول اینکه پک به صورت خودآموز طراحی شده است یا پک برای آموزش توسط یک مربی طراحی شده است. در دانشجو کیت ضمن بررسی قیمت پک رباتیک کودکان، گزینه به همراه آموزش را هم در نظر داشته باشید. تا بتوانید یک پک مناسب برای آموزش به صورت خودآموز برای کودکتان تهیه کنید. در کنار خرید محصولات تولیدی این مجموعه، می‌توانید از بهترین‌های تولید کننده پک آموزش رباتیک برای کودکان هم استفاده کنید. کافیست از همین صفحه و بخش فیلترینگ اقدام به محدود کردن انتخاب‌ها و خرید پک رباتیک کنید. 

کیت رباتیک Robotic Kit

کیت رباتیک دارای رده بندی سنی است. در فروشگاه دانشجو کیت بر اساس رده سنی می‌توانید نسبت به خرید، بررسی و اقدام کنید. در این صفحه انواع کیت رباتیک و DIY ساده، کیت رباتیک کودکان و پیشرفته قرار دارد. کافیست بر اساس رده سنی مشخص شده، فیلتر کنید و پک رباتیک مناسب را بررسی و خرید کنید. انواع پک های رباتیک از تولید کنندگان ایرانی برای سنین مختلف با امکانات متفاوت را بررسی و خرید کنید. پک های رباتیک تهران دارای آموزش هستند و به صورت خودآموز در منزل قابل ساخت هستند. کیت رباتیک مخصوص سرگرمی و از کاربردی‌ترین روش‌ها برای آموزش کودکان و نوجوانان می‌باشد. برای رشد خلاقیت در کودکان بایستی از کیت رباتیک ساده و جذاب استفاده کرد. کیت رباتیک دارای رده سنی در این بخش قرار دارد. انواع ربات بچه گانه به همراه لوازم رباتیک کودکان به تفکیک رده سنی قابل خرید هستند. کیت رباتیک خورشیدی قابلیت ساخت چندین ربات با یک ربات را دارند. در این کیت‌ها با استفاده از سلول خورشیدی، انرژی نورانی توسط ربات به انرژی جنبشی یا حرکتی تبدیل میشود. انواع پک رباتیک آماده به همراه آموزش ساخت در این شاخه قابل خرید هستند.

 

ادامه مطلبShow less
2,500,000 تومان
در این کیت 5 مدار آموزشی کنترل سطح مخزن آب ،آبیاری خودکار گل و باغچه ،دزدگیر منزل ،تهویه خودکار ،لامپ هوشمند بصورت کاردستی الکترونیک برای دانش آموزان و بدون نیاز به لحیم کاری و تجهیزات خاص به همراه DVD آموزش ویدئویی...
7,800,000 تومان
ماکت یک کیت مونتاژ شده مجموعه کامل و آماده جهت آموزش و یادگیری هوشمندسازی منازل و ساختمانهاست، با استفاده از اپلیکیشن بلوتوث موبایل سنسورهای ماکت را فعال میکنید و عملکرد هر ماژول بصورت آلارم هشدار بازر یا نمایش بر روی...

فهرست

تماس با دانشجو کیت

ساعت تماس همه روزه از 9 صبح تا 5 عصر (بجز روزهای تعطیل) البته فروشگاه ما به صورت آنلاین است و می‌توانید خریدتان را انجام دهید. اما اگر سوالی داشتید که به تماس تلفنی نیاز داشت، فقط در ساعت‌های اعلام شده در خدمتیم.

021-88857245

021-88856524

031-32211313

 

شماره روبیکا و ایتا، فقط پیام، پاسخ به سوالات قبل از خرید و دریافت تصاویر کالاها

09375076606

 

ارسال سریع تهران (تحویل همان روز)

تمامی شهرهای ایران با پست

بخش قوانین ارسال و قوانین خرید را مطالعه کنید.

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم