کیت رباتیک Robotic Kit

کیت رباتیک دارای رده بندی سنی می‌باشند. در این شاخه انواع کیت رباتیک و DIY ساده، کیت رباتیک کودکان و پیشرفته قرار دارد. کیت رباتیک مخصوص سرگرمی و از کاربردی‌ترین روش‌ها برای آموزش کودکان و نوجوانان می‌باشد. برای رشد خلاقیت در کودکان بایستی از کیت رباتیک ساده و جذاب استفاده کرد. کیت رباتیک دارای رده سنی در این بخش قرار دارد...

کیت رباتیک Robotic Kit

کیت رباتیک دارای رده بندی سنی می‌باشند. در این شاخه انواع کیت رباتیک و DIY ساده، کیت رباتیک کودکان و پیشرفته قرار دارد. کیت رباتیک مخصوص سرگرمی و از کاربردی‌ترین روش‌ها برای آموزش کودکان و نوجوانان می‌باشد. برای رشد خلاقیت در کودکان بایستی از کیت رباتیک ساده و جذاب استفاده کرد. کیت رباتیک دارای رده سنی در این بخش قرار دارد. انواع ربات بچه گانه به همراه لوازم رباتیک کودکان به تفکیک رده سنی قابل خرید هستند. کیت رباتیک خورشیدی قابلیت ساخت چندین ربات با یک ربات را دارند. در این کیت‌ها با استفاده از سلول خورشیدی، انرژی نورانی توسط ربات به انرژی جنبشی یا حرکتی تبدیل میشود. انواع پک رباتیک آماده به همراه آموزش ساخت در این شاخه قابل خرید هستند. جهت پیشنهاد برای تامین موجودی کیت رباتیک Robotic خاص از طریق «پرتال پشتیبانی» اقدام کنید.

بیشتر

کیت رباتیک Robotic Kit 

121 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
دسته کنترل مناسب ساخت ربات حرکت کننده، با قابلیت کنترل دو عدد موتور آرمیچر DC
توجه این ربات بازو بدون سرو موتور و بدون برد آردوینو است.
useless box یا جعبه بدون استفاده، یک کیلید دارد و هنگامی که کلید را حرکت می دهید،یک بازو از جعبه بیرون آمده و کلید را به حالت اولیه بر می گرداند.
راه اندازی با باتری قلمی توجه: فاقد باتری می‌باشد.  مناسب رنج سنی 8 سال به بالا
راه اندازی با باتری قلمی توجه: فاقد باتری می‌باشد. مناسب کودکان دختر 
توجه: فایل آموزشی ساخت ربات چهارم، پس از خرید قابل دریافت است.
این کیت رباتیک به صورت کیت قطعات و ماژولهای مجزای قابل مونتاژ تحویل میگردد . در این بسته قطعات و آموزش ساخت برای هشت ربات مختلف قرار دارد.
یک عدد ربات روبوبال یا همان توپ رباتیک که بدون هیچ مدار الکترونیکی، فقط با پیروی از اصول مکانیکی یک گشتاور را از موتور الکتریکی به بدنه توپ رباتیک منتقل می کند. پس از برخورد با یک مانع عقب کشی می کند و با گشتاور بیشتری به حرکت ادامه می دهد و اینقدر ادامه می دهد تا از مانع عبور کند.
دسته کنترل مناسب ساخت ربات فوتبالیست، ربات جنگجو، با قابلیت کنترل سه موتور آرمیچر DC
اسکوتر برقی D1 از بدنه پلیمری بسیار محکم ساخته شده که در عین سبک بودن از استحکام مناسبی برخوردار است. چرخ های این اسکوتر از نوع لاستیکی و سایز کوچک میباشد. با توجه به تحمل وزن 140 کیلوگرمی و باتری آن حداکثر تا 3 ساعت می تواند حرکت مداوم داشته باشد.
نمایش 1 - 40 از 121 مورد