نمایشگر

کاتالوگ

فیلتر محصولات
1 - 20 از 21
 • شیلد ال سی دی 4.5 اینچ با تراشه SSD1963QL9 و تاچ مقاومتی 

  111,320تومان 121,000تومان
  موجود
 • ال سی دی 10.1 اینچ TFT همراه با برد کنترل LCD می باشد که این برد قابلیت پشتیبانی از ال سی دی 7 تا 17 اینچی با واسط LDVS  برای اتصال به بردهای امبدد ، رزبری پای Raspberry Pi و بیگل بن را دارا می باشد  که در این کالا از ال سی دی 800*600 پیکسل استفاده شده است. همچنین این بورد از HDMI ، VGA و ورودی 2CVBS نیز پشتبانی میکند. خروجی این درایور TTL و LVDS می باشد.

  280,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • شیلد ال سی دی آردوینو با تراکم 320*240 پیکسل در ابعاد 3.2 اینچ با 65K رنگ و تکنولوژی تاچ TFT انتخاب مناسبی برای آردوینو Arduino می‌باشد. پروتکل کنترلی این شیلد ال سی دی، SSD1289 می‌باشد که توانایی پشتیبانی از سرعت انتقال 16 بیتی را دارد.

  45,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • اگر شما از رزبری پای استفاده میکنید و به دنبال یک ال سی دی LCD تاچ با کیفیت مناسب و تنوع رنگی بالا هستید میتوانید از ال سی دی Eleduino LCD استفاده کنید. منبع تغذیه مورد نیاز ۱۲ ولت ۱-۲ آمپر است. از طریق پورت HDMI به مینی کامپیوترهایی نظیر رزبری پای Raspberry Pi و بنانا پای Banana Pi و بیگل بن Beagle Bone BB قابل اتصال است.

  278,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • ال سی دی 7 اینچ TFT همراه با برد کنترل LCD می باشد که این برد قابلیت پشتیبانی از ال سی دی 7 تا 17 اینچی با واسط LDVS  برای اتصال به بردهای امبدد ، رزبری پای و بیگل بن را دارا می باشد و رزولیشن آن تا 1440 *900 ارتقا می‌یابد. که در این کالا از ال سی دی 800*600 پیکسل استفاده شده است. همچنین این بورد از HDMI ، VGA و ورودی 2CVBS نیز پشتبانی میکند. خروجی این...

  123,400تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • ال سی دی نوکیا 5110 دقیقا همان ال سی دی بکار رفته در گوشی نوکیا 5110 بوده که با توجه به اندازه ۸۴ * ۸۴ و کنترلر PCD8544 و همچنین قیمت مناسب و کاربرد آن برای آردوینو و رزبری پایRaspberry Pi بسیار مورد استفاده و محبوبیت واقع شده است.تغذیه این ال سی دی ۳/۳ ولت است.

  11,730تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • یک ماژول نمایشگر برای برد‌های توسعه رسپبری با رزولوشن 800*480 پیکسل همراه با تاچ اسکرین مقاومتی که برد رسپبری شما را قابل حمل وبدون نیاز از صفحه نمایش جداگانه می‌کند و راه حل بسیار مناسبی برای جایگزینی اتصال برد رسپبری به مانیتور به وسیله کابل HDMI می‌باشد.  همچنین این LCD برای بردهایی نظیر banana pi , pcduino و Cubieboard نیز استفاده میشود.

  146,400تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • در این ماژول با استفاده از یک آی سی PCD8544 و نمایشگر گرافیکی نوکیا در ابعاد 48*84 سطر و ستون قابلیت نمایش کلیه اقلام گرافیکی در مدارهای مختلف را داراست. از مهمترین ویژگی های این برد راه اندازی توسط بردهای امبدد از جمله آردوینو است.

  14,800تومان
  موجود
 • این نمایشگر 7 اینچی مخصوص رزبری پای است و توسط بنیاد Element14 چین طراحی و تولید شده است. این ال سی دی مخصوص رزبری از طریق اسلات 15 پایه روی برد ارتباط بر قرار می‌کند. همچنین قست پاور این ال سی دی از طریق پورت‌های GPIO امکان پذیر می‌شود. ای نمایشگر دارای قاب شکیل می‌باشد.

  314,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • شیلد ال سی دی مخصوص آردوینو با استفاده از پرکاربردترین ال سی دی کاراکتری و 6 میکروسوئیچ به آردوینو نصب می‌شود و با اشغال کردن تعداد کمی از پایه‌ها باعث می‌شود کاربر پروژه‌های مختلف را با آردوینو روی ال سی دی نمایش دهد. از نقاط مثبت این شیلد دارا بودن 6 میکروسوئیچ جهت انجام فعالیت مختلف در پردازش‌ها می‌باشد. مناسب برای آردوینو UNO و آردوینو Mega2560 آموزش...

  14,200تومان
  موجود
 • سون سگمنت‌ها دارای پایه‌های زیادی هستند ولی با استفاده از ماژول سون سگمنت تنها با 4 پایه به صورت I2C می‌توان آن را کنترل کرد. با استفاده از آی سی TM1637 خروجی سون سگمنت آند مشترک به صورت I2c تبدیل شده است.

  7,550تومان
  موجود
 • ال سی دی‌های کاراکتری یکی از مقرون به صرفه‌ترین انتخاب‌ها جهت نمایش اطلاعات به صورت گرافیکی است. در این نوع از نمایشگرها با استفاده از یک نور پس زمینه‌، اطلاعات قابل نمایش می‌باشند. استفاده از نمایشگرهای کاراکتری با فن آوری ال سی دی گزینه مناسب تری است. در این نوع از ال سی دی ها می‌توان کاراکترهای مد نظر را ساخت و نمایش داد. این نمایشگر با توانایی نمایش...

  28,330تومان
  موجود
 • با توجه به محدودیت‌های نمایشگرهایی همچون سون سگمنت که تعداد کاراکترهای قابل نمایششان محدود است. استفاده از نمایشگرهای کاراکتری با فن آوری ال سی دی گزینه مناسب تری است. در این نوع از ال سی دی ها می‌توان کاراکترهای مد نظر را ساخت و نمایش داد. این نمایشگر با توانایی نمایش 64 کاراکتر به صورت 4 ردیف 16 تایی و رنگ پس زمینه آبی می‌باشد.

  12,540تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • LCD کاراکتری 16*2 یکی از پایه ای ترین نمایشگرهای الکترونیکی می‌باشد که در بسیاری از مدارها کاربرد دارد. یکی از دلایل پر مصرف بودن این ال سی دی ها در مقابل نمایشگرهایی همچون سون سگمنت، عدم محدودیت در نمایش کاراکترها و حتی ساختن کارکترهای دلخواه می‌باشد. این LCD در دو نوع آبی و سبز ارایه می‌شود که می‌توانید مدل مربوطه را موقع خرید انتخاب کنید.

  7,340تومان
  موجود با مشخصات دیگر
  خرید محصول
 • نمایشگر 7 اینچی با تکنولوژی خازنی مخصوص استفاده در رزبری PI  این ال سی دی دارای ورودی HDMI و یک پورت میکرو USB جهت راه اندازی تاچ می باشد. این مدل از ال سی دی دارای انواع مختلف با کیفیت بسیار متفاوت در بازار میباشد، از اینرو پیشنهاد میشود تهیه این برد را فقط از مراجع معتبر انجام دهید.

  310,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • یک ماژول نمایشگر برای برد‌های توسعه رسپبری با رزولوشن 480*320 پیکسل همراه با تاچ اسکرین مقاومتی که برد رسپبری شما را قابل حمل وبدون نیاز از صفحه نمایش جداگانه می‌کند و راه حل بسیار مناسبی برای جایگزینی اتصال برد رسپبری به مانیتور به وسیله کابل HDMI می‌باشد.

  41,700تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • یک شیلد صفحه نمایش برای برد های توسعه آردوینو سری مگا اندازه 3.5 اینچ با رزولوشن 320x480 که برد شما را قابل حمل و بی نیاز از صفحه نمایش جداگانه میکند.

  27,600تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • یک شیلد صفحه نمایش برای برد های توسعه آردوینو با اندازه 2.4 اینچ که برد شما را قابل حمل و بی نیاز از صفحه نمایش جداگانه میکند. به همراه کتابخوانه راه اندازی تاچ ال سی دی در آردوینو

  17,500تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • نمایشگر‌های OLED ، نمایشگرهایی با کانتراست  و رزولوشن بالای می‌باشند ، از این رو قابلیت خوانایی زیادی را برای کاربر فراهم می‌کند. این نوع ماژول‌ها فاقد Backlight  می‌باشند و نور پس‌زمینه را خودشان ایجاد می‌کنند از این رو نسبت به LCD ها باریک‌تر ، شفاف‌تر و شکیل تر به نظر می‌رسند.

  19,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • نمایشگر‌های OLED ، نمایشگرهایی با کانتراست  و رزولوشن بالای می‌باشند ، از این رو قابلیت خوانایی زیادی را برای کاربر فراهم می‌کند. این نوع ماژول‌ها فاقد Backlight  می‌باشند و نور پس‌زمینه را خودشان ایجاد می‌کنند از این رو نسبت به LCD ها باریک‌تر ، شفاف‌تر و شکیل تر به نظر می‌رسند.

  19,000تومان
  موجود
1 - 20 از 21