ماژول جی اس ام GSM چیست؟

سیستم جی اس ام GSM یک شبکه سلولی برای ایجاد ارتباطات است. ماژول GSM دارای تراشه جهت ایجاد ارتباط در این شبکه است. تراشه‌های GSM مدل‌های مختلفی دارند. Sim800، Sim900، Sim808، Sim900A، sim800L و... هر کدام بر اساس مدل تراشه کارایی خاص و منحصر به فردی را دارند. به عنوان مثال در برخی از ماژول‌های GSM از GPRS که مخفف General ...

ماژول جی اس ام GSM چیست؟

سیستم جی اس ام GSM یک شبکه سلولی برای ایجاد ارتباطات است. ماژول GSM دارای تراشه جهت ایجاد ارتباط در این شبکه است. تراشه‌های GSM مدل‌های مختلفی دارند. Sim800، Sim900، Sim808، Sim900A، sim800L و... هر کدام بر اساس مدل تراشه کارایی خاص و منحصر به فردی را دارند. به عنوان مثال در برخی از ماژول‌های GSM از GPRS که مخفف General Packet Radio Service است و يک سرويس راديويي بي سيم ، جهت ارسال داده می‌باشد. آموزش راه اندازی ماژول سیم کارت GSM و کنترل وسایل با SMS در برخی دیگر از ماژول GSM از GPS استفاده شده است. قیمت ماژول Sim900A بر اساس کاربری و مدل و ورژن تراشه متفاوت است. به همین صورت قیمت ماژول Sim800 متفاوت خواهد بود.

  

ماژول سیم کارت جی اس ام

همچنین ماژول GSM جی اس ام دارای مدل‌های شیلد هم می‌باشد. شیلد GSM آردوینو ، شیلد GSM رزبری پای Raspberry pi و... مزیت استفاده از شیلد GSM در عدم سیم کشی وهمخوانی کامل با برد امبدد مربوطه می‌باشد. به عنوان مثال می‌توانید به آموزش راه اندازی شیلد GSM Sim800 آردوینو مراجعه کنید. و شیوه ارسال و دریافت پیامک به صورت انبوه و تکی را مطالعه کنید. لازم به ذکر است که ماژول سیم کارت جی اس ام در طرح رجیستری قرار ندارند. کلیه ماژول سیم کارت‌های ارایه شده در دانشجو کیت، همگی از راه قانونی تامین شده‌اند. از این بابت هیچ مشکلی در استفاده ندارند. ماژول GSM مدل Sim800L از جمله تراشه‌های پرکاربرد جی اس ام است. در آموزش راه اندازی ماژول Sim800L بخش اول تست شبکه GSM با سیم کارت روش کار با ماژول Sim800L و اصول صحیح تغذیه به صورت کامل توضیح داده شده است. پروژه‌هایی از جمله SMS کنترل و یا کنترل وسایل برقی از راه دور توسط این ماژول جی اس ام قابل پیاده سازی است.

بیشتر

سیم کارت و GSM 

40 محصول وجود دارد.
توجه: ممکن است طرح PCB با آنچه در تصویر مشاهده می‌کنید، متفاوت باشد.
تجهیزات راه اندازی ضروری و آموزش آنلاین
توجه این برد توسط بخش فروشندگان دانشجو کیت طراحی شده است. چنانچه راجع به عملکرد این کالا سوالی دارید و یا تغییراتی در مدار نیاز دارید، کافیست از پرتال پشتیبانی اقدام کنید.
با نصب این محصول بر روی جسم مورد نظر، موقعیت آن را به صورت دقیق و آنی، مشاهده نمایید.
ولتاژکاری 0 تا 220  ولت  تعداد کانال خروجی 30 امپر 220 ولت جهار عدد تعداد کانال خروجی ده امپر 220 ولت جهار عدد ولتاز تغذیه دستگاه 12 تا 24 ولت  ابعاد برد 18*14.77 مجهز به اپ اختصاصی برنامه پذیر ،مانند تایمر روز ماه سال و برنامه کنترلر بهینه
نمایش 1 - 40 از 40 مورد