کوادکوپتر solo

دانشجو بن، امتیاز خرید کاربران دائمی
با سفارش این محصول شما 29  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  29,000تـومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 20 امتیاز که برابر است با 20,000تـومان

محصول جدید

Soloیکی از باهوش ترین هواپیماهای بدون سرنشین در جهان است. عکاسی های هوشمند آن به کمک کامپیوتر است. و با Solo می تنوانید یک عکاسی حرفه ای داشته باشید.

 

 

هوشمندی از نوع پهپاد

Solo یکی از باهوش ترین هواپیماهای بدون سرنشین در جهان است. البته به لطف پردازش کامپیوتری عکس های آن هوشمند است. و با Solo می توانید یک عکاسی حرفه ای داشته باشید. Solo توسط دو کامپیوتر 1 گیگا هرتزی پشتیبانی می شود که اولین بار برای عکاسی هوایی با یک میزبانی مشترک طراحی شده است. یک هواپیمای بدون سرنشین که شما می توانید با تلفن هوشمند خود فیلم را ببینید.

 

  کوادکوپتر solo

 

ویژگی های Solo:

پردازنده های 1 گیگا هرتز لینوکس

 • عکاسی هوشمند و به طور اتوماتیک
 • زمان پرواز 20 دقیقه همراه با حمل محموله
 • پرواز به کمک کامپیوتر و کنترل پیشرفته دوربین که باعث می شود بهترین پروازهای هوایی و تجربه فیلمسازی را داشته باشید.
 • شما می توانید این کوادکوپتر را تنها با نوک انگشتان خود خاموش یا روشن و یا به زمین برسانید و یا در هوا بالافاصله متوقف کنید.
 • مانند حرفه ای ها عکاسی کنید.
 • اولین هواپیماهای بدون سرنشین با یک مغز!! Solo توسط کامپیوتر دوقلو کنترل می شود و تنها هواپیمای بی سرنشین تا بحال است که می تواند ویدئو را برای دریافت مستقیم از سیستم و دستگاههای اندرویدی و iOS قابل پخش کند.
 • انقلابی در کنترل بصری سازی ویدئو ایجاد کرده است.
 • در ثانیه در هوا به واسطه پرواز فشاری جابه جا می شود.
 • دارای فناوری قدرتمند و هوشمند Shot که برای گرفتن فیلم به آسانی و اتوماتیک است و می توان گفت باور نکردنی است.
 • امکانات کامل نرم افزار برای ISO و اندروید در آن قرار داده شده است . کنترل کامل کوادکوپتر در نوک انگشتان شما است.
 • حالتی در آن وجود دارد که شما با قرار دادن آن حالت به دنبال شما حرکت خواهد کرد و شما را ردیابی می کند و فیلم می گیرد.
 • دارای نرم افزار و ویژگی های به روز رسانی برای اطمینان و افزایش سرعت سیستم
 • این کوادکوپتر پرواز پایداری دارد و مجهز به سیستم چتر نجات بالستیک می باشد

 

 

هنگامی که Solo ساخته شده است اقدام برای ایجاد آن به عنوان بهترین کوادکوپتر جهان بوده است که بتوان تجربه عکاسی هوایی قابل تصوری داشته باشد. Solo یک پرواز دینامیک و صاف و قدرتمند را دارد و می توان با آن با خلاقیت و تمرکز بر کنترل آن ویدئوی بزرگ و جذاب را بگیرید اما گاهی اوقات افراد نمی خواهند که به خلبان کوادکوپتر ها و هواپیمای بی سرنشین تبدیل شوند و تنها می خواهند برای عکاسی از آنها استفاده کنند. در این زمان افراد می توانند از شات ( shot) استفاده کنندو دیگر نیازی به صرف وقت برای تبدیل شدن به خلبان ندارند.

 کوادکوپتر solo

 

Solo اولین کوادکوپتر هوشمند در جهان است

 

چه چیزی باعث این هوشمندی شده است؟

نه تنها Solo دارای Pixhawk 2 است که پیشرفته ترین سیستم اتوماتیک خلبانی است دارای دوکامپیوتر 1 گیگا هرتزی یکی در هلی کوپتر و یکی در کنترل آن تعبیه شده است که سیستم هردو با Wi-Fi به هم وصل می شوند. قدرت پردازش این هواپیمای بی سرنشین آنقدر شگفت انگیز است که هیچ هواپیمای بدون سرنشین دیگری به پای آن نمی رسد.

 

 عکاسی با solo

 

قابلیت های پیشرفته آن چیست؟

هوشمندی Solo این اماکن را به مبتدیان می دهد تا بتوانند همانند حرفه ای ها عکس های حرفه ای و تقریبا یکسان بگیرند. همچنین آنها می توانند براحتی فیلم برداری کنند و آنها را در گوشی موبایل خود به صورت زنده و همزمان نیز تماشا کنند. بهترین مزیت این دستگاه همین ویژگی های آن می باشد.

 

 عکاسی با solo

 

 دیگر ویژگی ها جالب Solo

کنترل ارگونومیک جدید و به طور خاص برای عکاسی هوایی ساخته شده است. همچنین می تواند با شما در بازی های ویدئویی همراه باشد و یا با یک دکمه یک مکث یا ترمز هوایی داشته باشید.

اضافه کردن یک حلقه فیلم سینمایی به Solo که می توانید به راحتی با دوربین GoPro آن را کنترل کنید و به راحتی در دسترس شما باشد.

 

کمی در مورد طریقه عکاسی با solo بیشتر بدانید

Solo بسیار هوشمند است و همانطور که در قبل گفتیم با راه اندازی shot شما می توانید عکاسی حرفه ای انجام دهید.

 عکاسی با solo

 

حالت Cable cam

با Solo می توانید به آسانی با تعیین نقطه شروع و پایان یک خط مستقیم مانند کابل برای آن مشخص کنید و بر روی دکمه Cable cam بزنید و فارغ از کنترل و خلبانی کوادکوپتر به عکاسی و فیلمبرداری کنید و براحتی زاویه دوربین را نیز تغییر دهید. در واقع شما مسیر حرکت مستقیمی مانند کابل مجازی را به آن می دهید و آن نیز به راحتی و به صورت اتوماتیک آن را طی می کند

  عکاسی با solo

 

حالت Orbit

با فشار دادن Orbit شما می توانید دوربین را بر روی شی قفل کنید و کوادکپتر در یک مدار در اطراف شی شروع به حرکت می کند. سرعت و جهت مدار دارای هیچ ناهمواری و تشنجی نیست و شما می توانید یک عکاسی کاملا حرفه ای با عکس های صاف انجام دهید.

 عکاسی با solo

 

حالت Selfie

شما می توانید با Solo از خود به صورت سلفی عکس بگیرید برای این کار شما می توانید فقط کافیست دکمه Selfie را بزنید و وقتی کوادکوپتر در حال عقب رفتن و گرفتن منظره اطراف شماست در هرجا که مدنظرتان می باشد دکمه را فشار دهید و به سرعت نیز می توانید آن را به اشتراک بگذارید.

 

عکاسی با solo 

حالت Follow

در این حالت شما می توانید همانطورکه در حرکت در جاده یا جاهای دیگر هستید از Solo بخواهید به دنبال شما حرکت کند و Solo این کار را انجام می دهد همچنین می توانید از حالتهای حرکت خود فیلمبرداری و عکاسی کنید. این کار را Solo به صورت اتوماتیک انجام می دهد و برروی شما متمرکز می شود و از حالتهایی که دوستدارید عکس برداری خواهد کرد.

 

 

سایت سازنده : 3drobotics

ویژگی‌های فیزیکی

رنگ بندی : مشکی

دوربین

دوربین : GoPro® HERO4
کیفیت ویدیو : HD
رزولوشن عکس : 2X
فیلمبرداری : بیار باکیفیت با رزولیشن 4K30 and 2.7K50
میکروفن :

صفحه نمایش

نوع نمایشگر : لمسی

تغذیه

باتری :
شارژر :

ویژگی های فنی

پهپاد : توضیحات
زمان پرواز : 20 دقیقه با حمل بار و محموله

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : حرفه ای
نوع کاربرد محصول : مناسب برای استفاده صنعتی
سازنده : 3drobotics

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2