کوادکوپتر Syma X5C

محصول جدید

کوادکوپتر Syma X5C از دسته هواپیماهای بدون سرنشین دوربین دار است که شما می توانید برای به پرواز درآوردن آن در بین جمعیت به راحتی از آن استفاده کنید و دستگاهی کاملا مورد توجه است. کوادکوپتر Syma X5C سبک و محکم است و وسیله ای بسیار سرگرم کننده است.

 

 

 ویژگی های کوادکوپتر Syma X5C

 • دارای یک دوربین HD و نگاه منحصر به فرد
 • مجهز به پرواز 6 محوری
 • دارای سیستم کنترل و قفل 3D و برنامه ریزی های بیشتر با کنترل
 • دارای محافظ برای پروانه ها
 • با باتری کار می کند
 • شارژر برای باتری دارد.

 

دوربین کوادکوپتر Syma

کوادکوپتر Syma X5C با دوربین HD اجازه می دهد که پرواز را به خوبی ببینید و از آن لذت ببرید. می تواند عکس و فیلم را برای پرواز شما داشته باشد.

 

 کوادکوپتر Syma X5C

 

 محافظ پروانه کوادکوپتر

محافظ پلاستیکی با انعطاف پذیری زیاد به شکل دایره ای می باشد.محافظ ها از سایش پره ها در هنگام پرواز جلوگیری می کند. همچنین درهنگام سقوط از پره ها حفاظت می شود و درصد آسیب به آنها را کم می کند.

 

  چراغ چشمک زن:

نور چشمک زن رنگارنگ در هنگام پرواز در شب به شما کمک زیادی می کند که بتوانید کوادکوپتر Syma X5C را ببینید و در تاریکی گم نکنید.

 

 باتری کوادکوپتر Syma X5C

باتری : 3.7V 500 Mah Li-poly

مدت لازم برای شارژ: حدود 100 دقیقه

 

 

کوادکوپتر Syma X5C

 شارژر کوادکوپتر Syma X5C 

شارژ : USB دار است

زمان پرواز : حدود 7 دقیقه

 شناخت بیشتر کوادکوپتر Syma X5C

اگر به هواپیماهای بدون سرنشین علاقه شدید دارید اما نمی خواهید پول زیادی بابت تفریح و سرگرمی خود بدهید می توانیم کوادکوپتر Syma X5C را به شما پیشنهاد دهیم. می توان گفت یکی از ارزانترین کوادکوپترها با دوربین HD است.

 

کوادکوپتر Syma X5C  

در جعبه کوادکوپتر Syma X5C

تمام چیزهایی که برای به پرواز درآمدن کوادکوپتر Syma X5C نیاز است در جعبه موجود است. در جعبه دو پروانه یدکی، چهار محافظ پروانه، کنترل از راه دور، باتری کوادکوپتر، یک شارژر، یک پیچ گوشتی، یک کارت 2 گیگابایتی Micro SD، یک آداپتور برای اتصال آن برای وصل شدن به کامپیوتر و یک کتابچه راهنما قرار دارد.

 

 

 کوادکوپتر Syma X5C

 

 کیفیت ساخت

وقتی که جعبه را باز کنید حتما شگفت زده خواهید شد چون این کوادکوپتر بزرگ به نظر می رسد است. بسیار سبک ساخته شده است اما محکم ساخته شده است. و با اینکه قیمت مناسبی دارد اما کیفیت ساخت آن بسیار بالا است و زمانی که شما آن را نگه می دارید و چرخشی به پروانه بدهید کاملا متعادل است. و هیچ چیز در مورد آن نمی گوید که من قیمت پایینی دارم.

میله های کنترل در کنترل دستی آن مقاومت بالایی دارند و شما در هنگام پرواز کوادکوپتر می توانید به راحتی با آنها کار کنید. اما باید مراقب باشید فشار بیش از حد به آن وارد نکنید چون ممکن است آسیب ببیند. در کنترل این کوادکوپتر دکمه ها و سوئیچ ها کیفیت کمی دارند.

 کوادکوپتر Syma X5C

 

 پرواز دادن کوادکوپتر Syma X5C :

هنگامی که باتری شما کاملا شارژ شد و محافظ پروانه ها را قرار دادید کوادکوپتر Syma X5C کاملا آماده برای پرواز است. می توانید به راحتی با ارتفاع کم و پایدار در خانه به پرواز درآورید. شما باید بتوانید در این پرواز امتحانی فرودی نرم داشته باشید. برای به پرواز درآوردن کوادکوپتر Syma X5C شاید سخت ترین مرحله این باشد که شما باید به خوبی بدانید با کوچک ترین حرکت بر روی کنترل چه اتفاقی برای کوادکوپتر می افتد و کوادکوپتر Syma X5C چه واکنشی نسبت به حرکت شما می کند.

 

  کوادکوپتر Syma X5C

 

با تمرین می توانید به خوبی یادبگیرید برای اوج گرفتن و یا پرواز زاویه دار دقیقا با کنترل باید چه کاری انجام دهید. شاید چند بار برای فرود یا به پرواز درآوردن به مشکل بر بخورید و باعث شود که سقوط کنید. کنترل حساس است و شما باید ترفندهای مختص به آن را یاد بگیرید و با سبک ترین لمس روی میله های کنترل کوادکوپتر را کنترل کنید شاید سخت باشد اما امکان پذیر است. اینکه شما بتوانید به طور کلی آن را کنترل کنید زمانی محقق می شود که شما بتوانید تمامی رفتارهای طبیعی آن را به خوبی بدانید وآنها را کنترل کنید.

 

کوادکوپتر Syma X5C 

 

کوادکوپتر Syma X5C را بهتر است در بیرون خانه زمانی که باد نمی آید به پرواز درآورید. منظور اینست که هیچ بادی نیاید زیرا با کمترین باد و نسیم چون این هواپیمای بدون سرنشین بسیار سبک است به سمت نزدیک ترین درخت شناور خواهد شد. به پرواز در آوردن آن در خانه نیز یکسری مشکلات به وجود می آورد زیرا پروانه ها اینقدر قدرتمند هستند که در زیر آن آشفتگی هایی به وجود آید. پس بهتر است در خارج از خانه این کار را انجام دهید.

 کوادکوپتر Syma X5C

 

دوربین کوادکوپتر Syma X5C

دوربین کوادکوپتر Syma X5C خوب است و می تواند ویدیوهای با کیفیت 720پیکسل برای شما بگیرد. هم تصاویر و هم فیلم گرفته شده قابل مشاهده است اگر شما بخواهید تصویری از پشت بام خانه خود یا بچهای خود در هنگام بازی فوتبال داشته باشید اینکار را به خوبی انجام می دهد و شما هیچ مشکلی نخواهید داشت.اما اگر می خواهید عکاسی دقیق هوایی انجام دهید این کوادکوپتر مناسب نیست و باید هزینه ای بیشتر صرف کنید و مدلهای گرانقیمت را برای این کار انتخاب کنید.

باتری این کوادکوپترحدود هفت دقیقه به شما اجازه پرواز می دهد. پس برای اینکه یک دفعه در پرواز سقوط نکند حتما پرواز خود را با گرفتن زمان شروع کنید و توجه داشته باشید برای داشتن فرودی نرم دو یا سه دقیقه از شارژ باتری را باقی بگذارید.

می توان گفت کوادکوپتر Syma X5C برای تمرین پرواز و لذت بردن از آن بسیار مناسب است اما برای فیلمبرداری و عکاسی حرفه ای شما باید گزینه های دیگر را استفاده کنید.

  کوادکوپتر Syma X5C

 

 چرا باید کوادکوپتر Syma X5C را خرید؟

به دو دلیل اصلی باید این کار را انجام داد. اول اینکه اگر شما به عکاسی با هواپیما های بدون سرنشین علاقمند هستید ولی هنوز یاد نگرفته اید چگونه باید این کار را انجام دهید. بهتر است یادگیری خود را با وسایلی ارزانتر انجام دهید، پس کوادکوپتر Syma X5C بسیار مناسب است. و شما می توانید بعد یادگیری کامل از نمونه های گرانتر از آن استفاده کنید و با کوادکوپتر Syma X5C آموزش خلبانی خود را کامل کنید تا باعث شود شما به دستگاههای حرفه ای خود آسیب نزنید.

دلیل دوم برای خرید کوادکوپتر Syma X5C اینست که شما بخواهید پرواز کنید و به بازی های پروازی علاقه داشته باشید بازهم کوادکوپتر Syma X5C یک گزینه مناسب برای تفریح شما می باشد. درواقع شما برای علایق و تفریح خود سرمایه گذاری کمی کرده اید. از طرفی دیگر می توان گفت یکی دیگر از کاربران کوادکوپتر Syma X5C فرزندان شما هستند که از کودکی به پرواز علاقه دارند و می توانید با تهیه کوادکوپتر Syma X5C به علایق آنها با صرف هزینه ای کم توجه داشته باشید و در شکوفایی آن تاثیر مثبت بگذارید. کودکان و نوجوانان شما با پرواز درآوردن آن حس شیرینی از توانستن خواهند داشت.

  

  در خاتمه می توان گفت

کوادکوپتر Syma X5C از دسته هواپیماهای بی سرنشین شگفت آور است. می توان گفت این کوادکوپتر بدون نقص است اما با این حال : کنترل کردن آن از راه دور کمی ضعیف است، عمر باتری بسیار کوتاهی دارد، و دوربین آن نیز ضعیف کار می کند.

سایز و ارتفاع آن در شکل کاملا مشخص است 

 

 کوادکوپتر Syma X5C

 این کوادکوپتر بسیار سرگرم کننده و با ارزش است و مناسب برای تمامی رده های سنی می باشد و هرکس می تواند از آن بسته به مهارتش در کنترل آن کاملا لذت ببرد.

نظر خود را بنویسید
*
*
13
دیدگاه کاربران
 • 1394-11-06

  سلام و ممنون از شما میخواستم بدونم این کواد کوپتر قابلیت ارسال مستقیم تصاویر بر روی گوشی را دارد یا خیر؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  این مدل چنین قابلیتی ندارد. برای ارسال آنلاین تصویر بر روی تلغن همراه از مدل Syma X5SW استفاده کنید.

 • 1394-11-18

  طریقه نصب وای فای رو میشه در مدل x5swرو میشه توضیح بدید

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  لطفا ویدیوی راه اندازی کوادکوپتر را کامل مشاهده بفرمایید. وای فای این کوادکوپتر نیاز به صب ندارد، فقط کافی است اپلیکیشن مربوط به پهپاد را روی تلفن و یا تبلت نصب کنید و پس از آن به وای فای ریموت کنترل متصل می‌شوید.

 • 1394-11-28

  باسلام.لطفا زود جواب بدىن.
  اىن پهپاد نماىشگرش کجاس و چقدره و اىامىتوان باترى ان را تعوىض کرد؟ اىا با مقاىسه با پهپاد هاى ،،،x5c.x5g.x5sw.
  کدومش بهتره و قابلىتاش بىشتره براى فىلم بردارى و عکس بردارى و دورببن باکىفىت عالى هست.ممنون مىشم زود جواب بدىن.

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  این پهپاد نمایشگر ندارد و تصاویر را بر روی مموری ذخیره می‌کند. شما با استفاده از کنترل از راه دور به پهپاد فرمان عکس برداری و یا فیلم برداری را ارسال می‌کنید.

 • 1394-12-28

  سلام من یکی از این کوادکوپتر خریداری کرده ام و خیلی کوادکوپتر خوبی است چطوري می شود عکس و فیلم گرفت

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  به دفترچه راهنما همراه كالا مراجعه كنيد. توضيحات كامل است.

 • 1395-01-06

  برد کنترلش چه قدر است؟یعنی چه قدر میتونه ازمون فاصله بگیره؟
  ممنون

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  حداكثر ٢٠٠ متر

 • 1395-02-15

  سلام <فلاینت بکار رفته در این کوادکوپتر چه مدلیست آیا از اسپید کنترل استفاده شده یا نه

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  بله دارای اسپید کنترل است. البته این کواد در دسته اسباب بازی ها دسته بندی شده و جهت آموزش کار با پهپاد مناسب می باشد.

 • 1395-03-10
  باسلام و خسته نباشید
  من کوادکوپتر x5c خریدم ولی دوربین نداره .....
  میخواستم ببنم دوربین جداگانه موجود هست یا نه؟؟؟؟
  اگه موجود هست قیمتش چقدره؟؟؟؟؟؟؟؟
  لطفا سریع اطلاع بدید....
  پاسخ مدیر: درود بر شما
  از كجا تهيه كرده ايد؟ اگر از دانشجو كيت تهيه كرده ايد، كليه كالاها و اقلام مربوطه قبل از ارسال چك ميشوند.
  در حال حاضر دوربين مجزا موجود نميباشد.
 • 1395-04-14

  با سلام
  اگه هنوزم بخوایم از این کالا دارین یا تموم شده اگه دارین میشه بگین قیمتش چنده

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  كاربر گرامى دقت بفرماييد در دانشجوكيت چنانچه كالايى قابليت اضافع شدن به سبد خريد را دارا باشد، حتما در انبار موجود است. قيمت هم همان كه موقع خريد ثبت شده است تا ٤٨ ساعت براى خريدتان معتبر خواهد بود.


  شاد و پيروز باشيد.

 • 1395-10-21

  با سلام خسته نباشی تا سقف 300 هزار تومان محصلی که دوربین داشته باشه وبرد ارتفا ی خوب وتصویر روی گوشی وصل بشه چیه. متشکرم.

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  در حال حاضر هیچ مدلی در این محدوده قیمتی وجود ندارد.

 • 1395-11-28

  سلام و خدا قوت در مقایسه این پهباد با m68 max fly کدامیک برتری دارند . لطفا راهنمایی فرمایید
  با تشکر

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  پهپادهای سری Syma از کیفیت بهتری برخوردارند.

  پاسخ کاربر: مهدی 1396-04-31

  سلام، من پهباد syma x5c خریدم ،والان کلیدای کنترلش قاطی کردن ،به همون روشی که شما گذاشتین ریست کارخانه زدم ولی ریست نمیشه. لطفا راهنمایی کنید. باتشکر.

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  برای رفع عیب فقط باید ریست کنید و از باتری مناسب استفاده کنید.

ویژگی‌های فیزیکی

وزن : 1200 گرم

دوربین

دوربین : HD
کیفیت ویدیو : 2 مگا پیکسل
فیلمبرداری : 2 مگا پیکسل
میکروفن :

ارتباطات

فرکانس کاری : 2.4 GhZ

صفحه نمایش

نوع نمایشگر :

حافظه

حافظه : 2GB
حافظه داخلی : 2GB

تغذیه

باتری : 3.7V 500mAh
شارژر : 100 دقیقه ( USB)

ویژگی های فنی

پهپاد : توضیحات
زمان پرواز : 10 تا 8 دقیقه

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : مبتدی
کشور سازنده : چین
نوع کاربرد محصول : مناسب برای استفاده شخصی
سازنده : syma
ارتفاع قابل پرواز : حدودا 100 متر

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2