ارتباط دهنده

بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

انواع ارتباط دهنده از جمله کلید، رله

ترمینال، سوکت، پین هدر، جک و ...

ارتباط دهنده 

31 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

فیوز الکترونیکی FUSE

فیوز نوعی از قطعات الکترونیکی است. در صورت عبور جریان بیش از حد مجاز در بخشی از مدارهای الکترونیکی، فیوز عمل کرده و با قطع جریان، از کل مدار حفاظت می‌کند. فیوز الکترونیکی انواع مختلفی دارد. از معمول‌ترین انواع فیوز مدل فیوز شیشه ای است. بین دو پایه فیوز روی برد قرار میگیرد. در بخش‌هایی از مدار در صورتی که اتصال کوتاه رخ دهد و یا جریان بیش از حد مجاز از مدار عبور کند، به اصطلاح فیوز می‌سوزد. برخی از فیوزها یکبار مصرف هستند. از جمله فیوز شیشه ای که بین دو پایه فیوز با قابلیت جدا شدن قرار می‌گیرد. برخی دیگر از انواع فیوز حالت چندبار مصرف دارند. از جمله فیوز حرارتی که با کاهش حرارت مجددا جریان برقی را در مدار فعال می‌کند. در عمل فیوز حرارتی زمانی که جریان بیش از حد در مدار عبور می‌کند، داغ شده و با افزایش حرارت جریان را قطع می‌کند. 

یک عدد کانکتور 2 پایه آبی رنگ به صورت پیچی
خرید پین هدر نری رایت به صورت شاخه های 40 پایه
توجه: این کالا به صورت تکی است. هر کالا یک عدد پین هدر دوبل 40 پایه است.
این آی سی یک آمپلیفایر قدرت صوتی که برای استفاده در ولتاژهای پایین طراحی شده است.این تراشه به عنوان تقویت کننده صوتی در رادیوها ، تلویزیون و ... کاربرد دارد.
توجه: جزئیات تصویر شامل رنگ و زاویه شفت ملاک انتخاب کالا نیست.
یک عدد سوکت 16 پایه مخصوص آی سی های 14 پایه DIP
یک عدد سوکت 18 پایه مخصوص آی سی
این کابل دارای کانکتور JST HX و شش رشته سیم به طول 30 سانتی متر میباشد. همراه این کابل یک عدد کانکتور نری HX ارایه میشود.
نمایش 1 - 31 از 31 مورد