ارتباط دهنده‌ها

ارتباط دهنده‌ها 

65 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

انواع پین هدر

یکی از قطعات پرکاربرد برای اتصال بین بردهای الکترونیکی و قطعات پین هدر است. پین هدر انواع مختلفی دارد. از جمله پین هدر 1*40 که دارای انواع نری، مادگی و رایت و دوبل هستند. در مونتاژ و ساخت نمونه بردهای الکترونیکی، از پین هدر Pin Header استفاده می‌شود. به هنگام خرید پین هدر بایستی به کیفیت آن دقت داشت. کیفیت شامل قابلیت لحیم کاری شدن و انتقال موثر جریان الکتریکی است. در این شاخه از دانشجو کیت انواع پین هدر قابل بررسی و خرید هستند. پین هدر دوبل نری، پین هدر دوبل مادگی، پین هدر 1x40 نری، پین هدر 1x40 مادگی، پین هدر رایت نری، پین هدر رایت مادگی، پین هدر رنگی، جامپر پین هدر، پین هدر نظامی و... 

ترمینال Terminal و کانکتور Connector

ارتباط بردهای الکترونیکی با یک دیگر بایستی توسط ترمینال صورت گیرد. ترمینال در انواع مختلف برای کاربری‌های مختلف طراحی و تولید می‌شوند. ترمینال معمولا روی بردهای الکترونیکی لحیم کاری می‌شود. سپس امکان برقراری ارتباط برد به صورت ورودی یا خروجی را فراهم می‌کند. در این صفحه انواع ترمینال و کانکتور برای بردهای الکترونیکی قابل تهیه هستند. ترمینال فونیکس نوعی از ترمینال پیچی با قابلیت جدا شوندگی است. ترمینال پیچی انواع مختلفی دارد که بر اساس سایز و توان آن در عبور جریان و ولتاژ الکترونیکی دسته بندی می‌شوند. برای خرید انواع ترمینال الکترونیکی کافیست کالای مد نظر را به سبد خرید اضافه کنید. برای خرید عمده ترمینال کافیست درخواستتان را از طریق پرتال پشتیبانی و بخش خرید عمده پیگیری کنید. 

فیوز الکترونیکی FUSE

فیوز نوعی از قطعات الکترونیکی است. در صورت عبور جریان بیش از حد مجاز در بخشی از مدارهای الکترونیکی، فیوز عمل کرده و با قطع جریان، از کل مدار حفاظت می‌کند. فیوز الکترونیکی انواع مختلفی دارد. از معمول‌ترین انواع فیوز مدل فیوز شیشه ای است. بین دو پایه فیوز روی برد قرار میگیرد. در بخش‌هایی از مدار در صورتی که اتصال کوتاه رخ دهد و یا جریان بیش از حد مجاز از مدار عبور کند، به اصطلاح فیوز می‌سوزد. برخی از فیوزها یکبار مصرف هستند. از جمله فیوز شیشه ای که بین دو پایه فیوز با قابلیت جدا شدن قرار می‌گیرد. برخی دیگر از انواع فیوز حالت چندبار مصرف دارند. از جمله فیوز حرارتی که با کاهش حرارت مجددا جریان برقی را در مدار فعال می‌کند. در عمل فیوز حرارتی زمانی که جریان بیش از حد در مدار عبور می‌کند، داغ شده و با افزایش حرارت جریان را قطع می‌کند. 

در هر صفحه
یک عدد کانکتور 2 پایه آبی رنگ به صورت پیچی
کد تجاری کالا 2EDGK-5.08 - 2P 2EDGV-5.08 - 2P
خرید پین هدر نری رایت به صورت شاخه های 40 پایه
یک عدد کانکتور 3 پایه آبی رنگ به صورت پیچی
کد تجاری هر دو کالا MX2EDGK-5.08 - 7P - 14 MX2EDGR-5.08 -7P - 14
توجه: جزئیات تصویر شامل رنگ و زاویه شفت ملاک انتخاب کالا نیست. این کالا به صورت بسته 5 عددی است.
توجه: این کالا به صورت تکی است. هر کالا یک عدد پین هدر دوبل 40 پایه است.
این آی سی یک آمپلیفایر قدرت صوتی که برای استفاده در ولتاژهای پایین طراحی شده است.این تراشه به عنوان تقویت کننده صوتی در رادیوها ، تلویزیون و ... کاربرد دارد.
نمایش 1 - 40 از 65 مورد