دانشگاهی

بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

کتاب های دانشگاهی، حل مسائل و

تدریس دانشگاهی در حوزه برق و الکترونیک

دانشگاهی 

8 محصول وجود دارد.
19,000تـومان
ناموجود
این کتاب بیشتر به توضیح در خصوص ماشین هایی که انرژی الکتریکی و مکانیکی را به یکدیگر تبدیل می کند،می پردازد.ماشین های الکتریکی به عنوان جزء لاینفک سیستم های قدرت از اهمیت چشمگیر و بسزایی برخوردارند.از این میان کتاب ماشین های الکتریکی 1 و 2 در این حوزه جایگاه ویژه ای در تفهیم مباحث پایه دارد.
30,000تـومان
ناموجود
دینامیک و کنترل سیستمهای قدرت ازدروس پایه و زیربنای این کتاب می باشد و تسلط بر این موضوع برای طراحان و بهره برداران سیستمهای قدرت بسیار ضرورت دارداین موضوع بوسیله برنامه ریزان آموزشی مقطع تحصیلات تکمیلی در کشورایران نیز مورد توجه واقع شده به گونه ای که درس دینامیک قدرت، جزء دروس اصلی دوره کارشناسی ارشدواقع شده است. تالیف وترجمه کتاب پایه برای اساتید،...
27,000تـومان
ناموجود
به دلیل انطباق بسیار مناسب فصول این کتاب با سر فصل درس تئوری جامع ماشین الکتریکی (یکی از معتبرترین مراجع برای درس تئوری جامع ماشین های الکتریکی مقطع کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت) در بسیاری از دانشگاههای ایران این کتاب توسط اساتید به عنوان مرجع اصلی معرفی شده است.
یک جلد کتاب آموزشی حفاظت دیجیتال سیستم های قدرت مخصوص دانشگاهیان و دانشجویان
12,000تـومان
ناموجود
در این کتاب که ویژه دانشجویان سال های ابتدایی مهندسی برق و سایر رشته های مهندسی می باشد؛ از معرفی اصطلاحات و مفاهیم تا شیوه توزیع و محاسبات خاص آموزش داده شده است.
14,000تـومان
ناموجود
این کتاب که در دانشگاه ها با نام طراحی دیجیتال یا مدار منطقی برای دانشجویان گرایش های مختلف برق و کامپیوتر تدریس می شود.  در بین منابع مختلفی که برای این درس وجود دارد، این کتاب به علت سادکی و روانی نگارش بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
12,000تـومان
ناموجود
یک جلد کتاب آموزش و تشریح کامل مسائل الکترومغناطیس در مبحث میدان و موج در هر فصل با مقدمه ای کلی و دانستن پیش نیازها، خواننده را با مبحث آشنا می کند.
نمایش 1 - 8 از 8 مورد