جعبه قطعات و لوازم الکترونیکی

جعبه قطعات الکترونیکی بایستی بر اساس نیاز پروژه دارای بخش بندی مجزا باشد. خرید جعبه پلاستیکی لوازم الکترونیکی و باکس قطعات الکترونیکی در ابعاد مختلف برای استفاده در انواع بردهای الکترونیکی کاربرد دارد. معمولا جعبه‌ها دارای درپوش پلاستیکی و عمق مختلف تولید می‌شوند. برای هر برد الکترونیکی که طراحی می‌شود جعبه پلاستیکی...

جعبه قطعات و لوازم الکترونیکی

جعبه قطعات الکترونیکی بایستی بر اساس نیاز پروژه دارای بخش بندی مجزا باشد. خرید جعبه پلاستیکی لوازم الکترونیکی و باکس قطعات الکترونیکی در ابعاد مختلف برای استفاده در انواع بردهای الکترونیکی کاربرد دارد. معمولا جعبه‌ها دارای درپوش پلاستیکی و عمق مختلف تولید می‌شوند. برای هر برد الکترونیکی که طراحی می‌شود جعبه پلاستیکی با ابعاد و کیفیت پلاستیک متفاوتی وجود دارد. انواع جعبه پلاستیکی با قابلیت بستن پیچ در این شاخه وجود دارد. برای خرید جعبه لوازم الکترونیکی باید ابعاد و بخش بندی مناسبی داشته باشد. جعبه قطعات الکترونیکی کیفی انتخابی مناسب برای حمل قطعات و لوازم الکترونیکی حساس است.

 

جعبه قطعات الکترونیک و جعبه کشویی

برای جداسازی انواع قطعات الکترونیک، نیاز به جعبه است. باکس قطعات الکترونیکی به حالت جعبه کیفی برای جابجایی قطعات به کار می‌رود. جعبه مخصوص قطعات الکترونیک کشویی نوع دیگری از جعبه برای جداسازی قطعات در انبار و میزهای کاری می‌باشد. در این شاخه انواع جعبه قطعات الکترونیکی به صورت جعبه کیفی و جعبه کشویی در دسترس می‌باشد. جعبه، باکس و کیس برای انواع بردهای الکترونیکی در دانشجو کیت موجود است. 

بیشتر

جعبه و قاب 

49 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
توجه: همراه این جعبه، پیچ ارایه نمی‌شود.
مناسب برای  برد آردوینو UNO، برد آردوینو Leonardo و برد Wemos D1  و بردبورد
توجه: این کالا با تصویر نمایش داده شده کمی تفاوت دارد.
useless box یا جعبه بدون استفاده، یک کیلید دارد و هنگامی که کلید را حرکت می دهید،یک بازو از جعبه بیرون آمده و کلید را به حالت اولیه بر می گرداند.
جهت خرید تعداد تیکت ارسال نمایید. 
این محصول ، یک گیره برای قرار گرفتن سنسور ضربان قلب بر روی انگشت می باشد.
این جعبه برای ویجت weather station سایت دیجی اسپارک طراحی شده است. 
نمایش 1 - 40 از 49 مورد