انواع آداپتور برق و فیش آداپتور

آداپتور برق وسیله‌ای جهت کنترل و تغییر ولتاژ از AC به DC است. برق شهری وارد آداپتور شده و از طرف دیگر بسته به نوع آن ولتاژ تغییر یافته را ارایه می‌دهد. در خرید آداپتور باید به نوع آن دقت داشت. آداپتور دیواری و یا آداپتور بین راهی و یا آداپتور پاور همگی کاربردی متفاوت دارند. آداپتورها در نوع تغییر ولتاژ هم بسته بند...

انواع آداپتور برق و فیش آداپتور

آداپتور برق وسیله‌ای جهت کنترل و تغییر ولتاژ از AC به DC است. برق شهری وارد آداپتور شده و از طرف دیگر بسته به نوع آن ولتاژ تغییر یافته را ارایه می‌دهد. در خرید آداپتور باید به نوع آن دقت داشت. آداپتور دیواری و یا آداپتور بین راهی و یا آداپتور پاور همگی کاربردی متفاوت دارند. آداپتورها در نوع تغییر ولتاژ هم بسته بندی می‌شوند. قیمت آداپتور بستگی به نوع آن دارد و در خرید آداپتور بایستی این نکته حتما رعایت شود. آداپتور DC و آداپتور AC که در نوع اول جریان متناوب به جریان مستقیم تبدیل می‌شود. در نوع AC جریان متناوب در خروجی ظاهر می‌شود که این دسته را ترانس هم می‌نامند. برای استفاده از خرید آداپتور در رباتیک و استفاده برای ماژول‌ها به صورت معمول از نوع 5 ولت یا 6 ولت استفاده می‌شود. ولتاژ استاندارد اکثر ماژول‌ها 5 ولت می‌باشد. بردهای آردوینو و... هم با ولتاژ 5 ولت کارایی دارند. البته به علت استفاده از رگولاتور در ورودی جک آداپتور امکان استفاده از آداپتور 9 ولت هم فراهم می‌باشد. آداپتور سوئیچینگ نوع دیگری از آداپتور برقی است. خروجی این آداپتور کاملا فیکس و یکسان است. 

 

آداپتور قابل تنظیم

نوع دیگری از آداپتور وجود دارد که ولتاژ خروجی آن قابل تنظیم است. به شکل‌های دیواری و یا بین راهی تولید می‌شود. در این مدل پس از خرید آداپتور روی آن ولوم جهت تنظیم کردن خروجی قرار دارد. یکی از انواع آداپتور برق به شکل دیواری است. که روی بدنه آن ولوم کوچکی قرار گرفته است تا توسط آن ولتاژ خروجی آداپتور را تنظیم کنید. مثلا آداپتور متغیر 24 ولت میتواند از 3 ولتا تا 24 ولت تغییر کند. خروجی این آداپتور قابل تنظیم است. آداپتور سوئیچینگ برای استفاده در بردهایی که حساسیت ولتاژ دارند کاربرد است.

بیشتر

انواع آداپتور Adapter 

36 محصول وجود دارد.
توجه: سر فیش این آداپتور برای موبایل LG بوده و به صورت دستی تعویض شده است. جریان یکنواخت خروجی 1 آمپر دارد.
توجه: جزئیات مشاهده شده در تصویر ملاک انتخاب کالاها نیست.
توجه: ظاهر آداپتور ممکن است کمی با تصویر متفاوت باشد.
توجه: کالا با تصویر سایت کمی متفاوت است و از درجه کیفیتی رده 3 برخوردار است. طول سیم ورودی 40 سانتی متر و طول سیم خروجی 40 سانتی متر است.   
توجه: همراه این کالا کابل USB ارائه نمی شود.
توجه: همراه این کالا یک عدد مبدل 3 به 2 شاخه ایرانی ارایه میشود.
توجه: آداپتور از برند G.H.K است و با تصویر در جزئیات نمایش داده شده، متفاوت است.
توجه: آداپتور از برند G.H.K است و با تصویر در جزئیات نمایش داده شده، متفاوت است.
توجه: این آداپتور مناسب استفاده در بردهای آردوینو Uno و آردوینو Mega2560 است.
آداپتورهای سوئیچینگ یک نوع مبدل الکتریکی می باشند که جریان متناوب را به جریان مستقیم تبدیل می کنند.این نوع آداپتورها اندازه و وزن سبک تری نسبت به آداپتورهای دیگر دارد.ولتاژ ورودی این آداپتور ها در محدوده 100 تا 240 ولت AC و ولتاژ خروجی انها بسته به مدل انتخابی متفاوت می باشد.
نمایش 1 - 36 از 36 مورد