کیت Raspberry Pi رزبری پای نوعی کیت DIY است. بر پایه شیوه عملکرد و کاربرد آن دسته بندی می‌شود. به عنوان مثال کیت آغاز به کار برد رزبری پای برپایه IOT دارای حداقل تجهیزات مورد نیاز برای اینترنت اشیاء است. کیت آغاز به کار برد رزبری پای Raspberry Pi بر پایه پردازش تصویر دارای حداقل تجهیزات مورد نیاز برای شروع پردازش تصویر مانند دوربین و اتصالات است...

کیت Raspberry Pi رزبری پای نوعی کیت DIY است. بر پایه شیوه عملکرد و کاربرد آن دسته بندی می‌شود. به عنوان مثال کیت آغاز به کار برد رزبری پای برپایه IOT دارای حداقل تجهیزات مورد نیاز برای اینترنت اشیاء است. کیت آغاز به کار برد رزبری پای Raspberry Pi بر پایه پردازش تصویر دارای حداقل تجهیزات مورد نیاز برای شروع پردازش تصویر مانند دوربین و اتصالات است. به این روش در شاخه کیت Raspberry Pi بسته‌های متنوع با کاربری خاص را می‌توانید در کمترین زمان پیدا کنید. نکته قابل توجه این است که تمامی این کالاها را می‌توانید به صورت مجزا تهیه کنید ولی در حالت بسته بندی معمولا قیمت کمتر و سریع‌تر خریدتان انجام خواهد شد.

کیت Diy از قطعات و بردهای مختلف تشکیل شده است. هدف این بسته‌ها ساخت و راه اندازی یک پروژه یا مدار جذاب به صورت خود ساخته است. واژه DIY به معنی خودت بساز، توصیف بسیار مناسب برای این نوع کالاها است. رویکرد آموزشی کیت رزبری پای Raspberry Pi Kit در کنار رفع عیب آنلاین به صورت ثبت نظر در سایت به شما کمک می‌کند تا ایده‌هایتان را به عمل تبدیل کنید.

بیشتر

کیت Raspberry Pi 

6 محصول وجود دارد.
نمایش 1 - 6 از 6 مورد