انواع شیلد آردوینو

شیلد Shield به برد امبدد الکترونیکی با عملکرد مشخص گفته می‌شود. شیلد آردوینو یا Arduino Shield برای تمامی بردهای آردوینو وجود دارد. به کمک شیلد بدون نیاز به سیم کشی و یا لحیم کاری، بخش‎های مختلفی را برد اضافه می‌کنیم. از خصوصیات شیلد میتوان به استفاده همزمان از چندین سنسور و ماژول بدون نیاز به سیم کشی نام برد. در این شاخه از...

انواع شیلد آردوینو

شیلد Shield به برد امبدد الکترونیکی با عملکرد مشخص گفته می‌شود. شیلد آردوینو یا Arduino Shield برای تمامی بردهای آردوینو وجود دارد. به کمک شیلد بدون نیاز به سیم کشی و یا لحیم کاری، بخش‎های مختلفی را برد اضافه می‌کنیم. از خصوصیات شیلد میتوان به استفاده همزمان از چندین سنسور و ماژول بدون نیاز به سیم کشی نام برد. در این شاخه از دانشجو کیت انواع شیلد کاربردی آردوینو وجود دارد. هر شیلد کارایی منحصر به فرد خودش را دارد. و در پروژه‌های مختلفی استفاده می‌شود. برخی از شیلدها امکان استفاده همزمان را هم دارند. به عنوان مثال شیلد موتور آردوینو بر اساس تراشه به کار رفته دارای عملکرد فقط برای مدیریت موتورهای مختلف است. در این مجموعه انواع شیلد آردوینو Shield Arduino برای برد امبدد آردوینو را می‌توانید جستجو کنید. شیلد شبکه Ethernet shield برد آردوینو را به یک سیستم تبادل اطلاعات با پورت اترنت تبدیل می‌کند. شیلد ال سی دی LCD Shield از پر مصرف‌ترین نوع است. امکان نمایش پارامترهای مربوطه و حتی تاچ خازنی یا مقاوتی روی برد Arduino ایجاد می‌کند. شیلد رله برای استفاده در پروژه اینترنت اشیاء IOT مصرف دارد. شیلد shield آموزشی دارای انواع سنسورها و خروجی‌ها می‌باشد.

 

خرید شیلد GSM آردوینو

برای اتصال برد آردوینو به شبکه مخابراتی نیازمند ماژول مخابراتی هستیم. به عنوان مثال ماژول سیم کارت توسط رابط سریال میتوان به برد آردوینو متصل شود. ولی با استفاده از خرید شیلد gsm آردوینو بدون نیاز به سیم کشی و اقداماتی خاص، برد آردوینو به شبکه مخابراتی متصل خواهد شد. در لینک شیلد سیم کارت GSM آردوینو Arduino امکان تبدیل برد به سیم کارت و تبادل اطلاعات بر بستر مخابراتی را دارد. پیش از خرید شیلد آردوینو به پرتال پشتیبانی دانشجو کیت مراجعه کنید. و از بخش مشاوره قبل از خرید، نسبت به انتخابتان اطمینان کسب کنید.

بیشتر

شیلد آردوینو Arduino Shield 

67 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
ال سی دی بدون تاچ با درایور ILI9486
توجه: جزئیات مشاهده شده در تصویر ملاک انتخاب کالا نیستند.
این lcd شیلد نیست. درایور ILI9341
نمایش 1 - 40 از 67 مورد