هویه برقی ابزار لحیم کاری

خرید هویه برای ایجاد اتصالات در مدارات الکتریکی و الکترونیکی جهت لحیم کاری است. هویه سومو  از مدل‌های مختلف با کیفیت مطلوب است. کلیه لوازم جانبی هویه سومو در فروشگاه دانشجو کیت قابل تهیه است. در فرآیند لحیم کاری به سیم قلع یا سیم لحیم و دستگاه هویه برقی و پایه هویه و در بعضی شرایط روغن لحیم نیاز است. دستگاه هویه Solderi...

هویه برقی ابزار لحیم کاری

خرید هویه برای ایجاد اتصالات در مدارات الکتریکی و الکترونیکی جهت لحیم کاری است. هویه سومو  از مدل‌های مختلف با کیفیت مطلوب است. کلیه لوازم جانبی هویه سومو در فروشگاه دانشجو کیت قابل تهیه است. در فرآیند لحیم کاری به سیم قلع یا سیم لحیم و دستگاه هویه برقی و پایه هویه و در بعضی شرایط روغن لحیم نیاز است. دستگاه هویه Soldering Iron علاوه بر شکل ظاهر و نوع دسته، در توان‌های مختلفی ساخته می‌شوند. همین موضوع در قیمت هویه تاثیر گذار است. اطلاعات کامل در پست آموزش لحیم کاری با هویه برقی توضیح داده شده است. در خرید هویه دستگاه لحیم کاری به چند پارامتر از جمله شکل ظاهری و توان هویه باید دقت کرد. به عنوان مثال هویه با توان 30 وات ممکن است درر چند مدل ارایه شود، هویه 30 وات مخصوص لحیم کاری SMD و یا هویه 30 وات مخصوص لحیم کاری عمومی، در اینجا باید کاربری هویه را مد نظر قرار دهید. به همراه هر هویه ابزاری به اسم قلع کش هم نیاز است. قلع کش برای پاک کردن سطح فیبر مدار چاپی از قلع مذاب کاربرد دارد. 
 

هویه سومو Somo

یکی از برندهای معتبر در بازار ایران طی چند سال اخیر هویه سومو Somo است. این برند توسط نمایندگی اصلی در ایران توزیع می‌شود. در فروشگاه دانشجو کیت انواع هویه سومو و تجهیزات جانبی این هویه به فروش می‌رسند. از مدل‌های پرطرفدار این هویه می‌توان به هویه متغیر 200 وات سومو مدل SM-120 اشاره کرد. تجهیزات و لوازم جانبی مخصوص هویه سومو از جمله سر هویه و المنت هویه، در فروشگاه موجود است. برند سومو تجهیزاتی از جمله پایه مونتاژ قطعات هم تولید میکند. هویه تفنگی سومو Somo مدل SM108 از جمله هویه‌های پرکاربرد برای کاربران حرفه است. 

  

هویه دستگاه لحیم کاری

پارامتر بعدی برای کسانی است که مداوم از هویه استفاده می‌کنند. نکته دیگر اینکه به هنگام خرید قیمت هویه دقت کنید که وضعیت تعویض نوک هویه دارد یا  ندارد. دستگاه لحیم کاری با قابلیت تعویض سر هویه می‌تواند امکان استفاده چند منظوره داشته باشد. دستگاه هویه از جمله ابزارهای اجباری و پرکاربرد برای علاقمندان به الکترونیک و رباتیک است. انواع آموزش کار با هویه و اصول لحیم کاری را مطالعه کنید. به دستگاه لحیم کاری هویه هم گفته می‌شود. برای ساخت هویه قلمی ساده به هیتر، المنت و سر هویه نیاز است. می‌توانید این هویه را به صورت DIY با تجهیزات متنوع بسازید. استفاده از هویه‌های آماده با برندهای شناخته شده قابلیت اطمینان بیشتری دارند.
بیشتر

انواع هویه 

73 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
توجه: این هویه از نوع درجه سه چینی است. انتظار هویه استاندارد را از آن نداشته باشید!
توجه عکس این کالا متفاوت است و از نوع سرامیکی نیست.
توجه: تصویر کالا کمی متفاوت است. همچنین هویه از نوع معمولی با کیفیت معمولی است.
توجه: در حال حاضر این کالا از نوع آبی رنگ است و با تصویر نمایش داده شده متفاوت است.
نمایش 1 - 40 از 73 مورد