بازی و سرگرمی

کاتالوگ

موجود بودن
سطح تجربه مورد نیاز
نوع کاربرد محصول
نوع موتور
فیلتر محصولات
1 - 4 از 4
 • هگزا کوپتر hover drone یکی از جدید ترین کواد های پروازی سال 2016 می باشد. ریموت کنترل هگزاکوپتر hover-drone از نوع 2.4 گیگا هرتزی با برد مفید حدود 300 متر می باشد، رادیو کنترل hover-drone از نوع 6 کانال بوده و تمامی سیستم تریم و تنظیمات پرنده از روی رادیو کنترل امکان پذیر است. تکنولوژی ارسال آنلاین تصویر بر روی موبایل و تبلت باعث فروش بسیار این هگزا شده است.

  280,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کوادکوپتر Syma با دوربین 2 مگاپیکسلی و قابلیت های پرواز سه بعدی و پرواز Headless در ابعاد 50*50 که جز کوادهای بزرگ حساب میشود، می توانید تجربه لذت بخشی داشته باشید. این کوادها پروازی آسان دارند و بسیار مناسب برای یادگیری میباشند.

  288,000تومان
  موجود
 • با استفاه از این کوادکوپتر و یک تلفن همراه هوشمند میتوانید به صورت همزمان تصاویر ارسالی از پرواز کوادکوپتر را ببینید و روی تلفن همراهتان ذخیره کنید. کیفیت و عملکرد این پهپاد در مقایسه با قیمت آن بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

  160,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • استفاده از پهپادها بسیار فراگیر شده است. پهپاد دوربین دار X5G دارای 4 ملخ می‌باشد. هدایت و کنترل این پهپاد دوربین دار بسیار ساده و راحت است. با استفاده از دوربین قرار گرفته زیر پهپاد می‌توانید به صورت HD فیلم برداری کنید.  جنس بدنه از پلاستیک سبک در برابر برخورد با موانع مقاوم باشد. هر سوالی درباره این پهپاد را در قسمت دیدگاه کاربران بپرسید. در صورت موجود...

  258,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
1 - 4 از 4