ماژول دماسنج و کنترلر دما با سنسور

سنسورهای دما انواع مختلفی دارند. بر اساس نوع کاربرد از جمله تماسی و محیطی دسته بندی می‌شوند. نوع دیگر سنسور دما Temperature Sensor بر اساس مواد اولیه به کار رفته در آن‌ها می‌باشد. مثلا سنسور دماسنج DS18B20 با روکش ضد آب ، از نوع تماسی و مقاومتی است. انواع ماژول‌های کنترلر دما و ترموستات با سنسورهای تماسی و محیط...

ماژول دماسنج و کنترلر دما با سنسور

سنسورهای دما انواع مختلفی دارند. بر اساس نوع کاربرد از جمله تماسی و محیطی دسته بندی می‌شوند. نوع دیگر سنسور دما Temperature Sensor بر اساس مواد اولیه به کار رفته در آن‌ها می‌باشد. مثلا سنسور دماسنج DS18B20 با روکش ضد آب ، از نوع تماسی و مقاومتی است. انواع ماژول‌های کنترلر دما و ترموستات با سنسورهای تماسی و محیطی در این شاخه قرار گرفته‌اند. سنسورهای دماسنج آنالوگ و دماسنج دیجیتال به صورت ماژول و سنسور دما ارایه می‌شوند.

 

ماژول رطوبت سنج و سنسور دما رطوبت

سنسور دما رطوبت سنج هم انواع مختلفی دارند. به طور معمول سنسور رطوبت سنج دارای دما سنج هم می‌باشد. سنسور تشخیص رطوبت Humidity به صورت محیطی می‌باشد. به عنوان مثال در گلخانه‌ها برای تنظیم میزان رطوبت محیط از سنسور رطوبت سنج یا ماژول دما رطوبت استفاده می‌کنند. جهت آشنایی بیشتر پیشنهاد می‌شود به آموزش ماژول دما و رطوبت DHT11 از پکیج ۳۷ سنسور آردوینو با LCD مراجعه کنید. با مطالعه آموزش شیوه کار سنسورها دما رطوبت را متوجه خواهید شد.

بیشتر

دما و رطوبت 

50 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
نمایش 1 - 40 از 50 مورد