آمپلی فایر Amplifier چیست؟

آمپلی فایر صدا را دریافت و پس از انجام پردازش روی آن در خروجی صدای قوی‌تر و شفاف‌تر ارایه می‌دهد. به نوعی آنالیز و پردازشی که روی صدا شده باشد را تحویل می‌دهد. دنیای آمپلی فایر Amplifier بسیار وسیع و شاخصه‌های متفاوتی دارد. هر برد آمپلی فایر از لحاظ ولتاژ و جریان مورد نیاز به دو دسته AC و DC تبدیل می‌شوند. پس از آن می‌...

آمپلی فایر Amplifier چیست؟

آمپلی فایر صدا را دریافت و پس از انجام پردازش روی آن در خروجی صدای قوی‌تر و شفاف‌تر ارایه می‌دهد. به نوعی آنالیز و پردازشی که روی صدا شده باشد را تحویل می‌دهد. دنیای آمپلی فایر Amplifier بسیار وسیع و شاخصه‌های متفاوتی دارد. هر برد آمپلی فایر از لحاظ ولتاژ و جریان مورد نیاز به دو دسته AC و DC تبدیل می‌شوند. پس از آن می‌توان بر اساس کلاس کار ماژول آمپلی فایر از مدل‌های AB، آمپلی فایر کلاس D و... اشاره کرد. در این شاخه کلیه محصولات آمپلی فایر Amplifier در انواع مختلف قرار دارند. از آمپلی فایر ترانزیستوری تا آمپلی فایر با آی سی و از مدل ماژولار تا مدل مونتاژ نشده، همگی قرار دارند. 

  

اصطلاح RMS در آمپلی فایر Amplifier

RMS مخفف کلمه ی Root Mean Square به معنی جذر متوسط مربع است. در علم ریاضی معیاری جهت اندازه گیری کمیت متغییر است. در قسمت‌های مختلف استفاده می‌شود. قدرت مداوم آمپلی فایر Amplifier با وات اندازه گیری می شود. اما واحدی که فدرت اصلی آمپلی فایر Amplifier را مشخص می کند آر ام اس RMS نمودار وات ماژول آمپلی فایر می‌باشد. هرچقدر میزان آر ام اس RMS آمپلی فایر Amplifier بیش‌تر باشد، صدای خروجی شفاف‌تر و بلندتر خواهد بود. بنابراین هنگام انتخاب آمپلی فایر به میزان RMS واقعی آن باید توجه کرد. بسیاری از سازندگان ماژول آمپلی فایر آر ام اس خروجی را در ولتاژهای خاصی محاسبه می‌کنند. مطالعه بیشتر درباره اصطلاح RMS را در دیجی اسپارک دنبال کنید.

بیشتر

آمپلی فایر Amplifier 

52 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
1,200تـومان
ناموجود
میکروفن خازنی، نوعی از میکروفن با کاربرد خازنی می باشد.
نمایش 1 - 40 از 52 مورد