میان رشته ایی

کاتالوگ

موجود بودن
سطح تجربه مورد نیاز
قطع کتاب
نوع جلد
نوع کاربرد محصول
آخرین خبرها
فیلتر محصولات
1 - 13 از 13
 • کتاب هواپیمای مدل رادیو کنترل برای ساخت و آماده سازی برای پرواز به کار میرود که به همراه CD و نقشه ساخت است.امروزه هواپیمای مدل یکی از برترین رشته های پژوهشی،علمی،تفریحی دنیا به حساب می آید.دراین راستا در این کتاب سعی شده است هواپیمای بدون سرنشین مدل به زبان کاملا علمی معرفی شود و مناسب ترین و کارآمدترین روش ساخت این هواپیما از میان روشهای متنوع دیگر به...

 • زمانی که شما یک کامپیوتر را خریداری می نمایید انتخاب خود را در خصوص نوع سیستم عامل انجام داده اید، چرا که سیستم عامل بر روی کامپیوتر خریداری شده، نصب و در اختیار شما قرارداده می شود. در این کتاب کاملا کاربردی که از سری کتاب های کلید مهندسی می باشد، توضیحاتی در مورد خصوصیات و امکانات سیستم عامل لینوکس بیان می شود. 

 • یکی از مسائلی که با شروع فصل تابستان با آن روبرو هستیم نصب یا سرویس کولرهای آبی می باشد که در برخی اوقات متحمل هزینه هم می شویم. در این کتاب که از سری کتابهای کلید مهرت می باشد، سعی شده است تا به زبان بسیار ساده و روان کلیه امور مربوط به نصب، تعمیر و نگهداری کولر آبی توضیح داده شود به طوری که در پایان کتاب به راحتی بتوانید کلیه امور مربوط به سرویس کولر را...

 • در این کتاب کاملا کاربردی که از سری کتاب های کلید مهندسی می باشد، با امکانات نرم افزار فتوشاپ جهت کار بر روی عکسهای شخصی خود آشنا می شوید به طوری که در پایان آخرین فصل از این کتاب می توانید به راحتی روتوش و چهره آرایی عکسهای خود را انجام دهید. این کتاب به همراه پکیج جادویی برای علاقمندان قابل عرضه می باشد.

 • در این کتاب سعی شده است به زبانی ساده و صد در صد عملی مراحل نصب ،راه اندازی و عیب یابی انواع دربهای اتوماتیک، راه بند و کرکره های برقی آموزش داده شود. در پایان کتاب پروژه های کاربردی جهت تکمیل اطلاعات بیان شده است.

 • جوشکاری یکی از روشهای تولید می باشد. هدف آن اتصال دائمی مواد مهندسی (فلز، سرامیک، پلیمر و کامپوزیت) به یکدیگر است و به گونه ای که خواص اتصال، برابر خواص ماده پایه باشد. در این کتاب به زبان بسیار ساده و روان تکنولوژی جوشکاری را بیان نموده تا هر خواننده ای بتواند با خواندن این کتاب با انواع جوشکاری های معمول آشنا گردد. به همراه این کتاب یک DVD آموزشی نیز...

 • امروزه با پیشرفت تکنولوژی تبلت را می توان یکی از وسایل موجود در هر خانه دانست که داشتن اطلاعات فنی در خصوص اجزا و نحوه کار آنها می تواند شما را در استفاده بهتر از آن یاری نماید. در این کتاب کاملا کاربردی که از سری کتاب های کلید مهارت می باشد، شما با مباحث مربوط به تعمیر و عیب یابی سخت افزاری و نرم افزاری تبلت آشنا می شوید. این کتاب به همراه CD آموزشی برای...

 • در این کتاب که از سری کتابهای کلید مهارت می باشد، سعی شده است تا با بررسی تخصصی اجزای  پکیج شوفاژ دیواری، محاسبات مورد نیاز برای نصب و راه اندازی ، مراحل کامل نصب و راه اندازی  و .عیب یابی اطلاعات فنی شما را در این خصوص افزایش دهد

 • در این کتاب که از سری کتابهای کلید مهارت می باشد، سعی شده است تا با زبانی ساده و روان نحوه عیب یابی آیفون و تلفن توضیح داده شود.تمرکز کاری بر روی نحوه باز و بسته کردن، تمیز کاری، روان کاری و عیب های متداول این ابزارها می باشد.در ضمیمه کتاب مختصری از عیب یابی و ابزارهای مورد نیازبرای انجام تعمیرات بیان شده است.

 • در این کتاب که از سری کتابهای کلید مهارت می باشد، با زبانی ساده و روان کلیه قسمتهای مربوط به آبگرمکن های دیواری و معمولی بیان شده تا با شناخت این قسمتها بتوان نسبت به عیب یابی و سرانجام تعمیر آنها اقدامات لازم را انجام داد.

 • امروزه کار در حوزه آهنگسازی و نوازندگی، به لطف حضور نرم افزارها و سازهای مجازی طرفداران زیادی دارند. به جرات می توان گفت قوی ترین و پرطرفدارترین این نرم افزارها Cubase است. این نرم افزار در بین آهنگسازان و خوانندگان حرفه ای نیز جایگاه ویژه ای دارد و از نقش آن در ساخت موسیقی هایی که روزانه می شنوید نمی توان چشم پوشی کرد. 

 • در این کتاب کاملا کاربردی که از سری کتاب های کلید مهارت می باشد، مفهوم CNG را با زبانی ساده و روان به شما آموزش داده تا با شناخت قطعات قادر به تعمیر و عیب یابی خودروهای دوگانه سوز خواهید شد .

 • در این کناب که از سری کتابهای کلید مهارت می باشد، با زبان بسیار ساده و روان مفاهیم مربوط به برنامه نویسی با اندروید و پیش نیاز های لازم را برای علاقمندان به این مبحث ارائه می دهد. به همراه این کتاب یک حلقه DVD آموزشی شامل موضوعات موجود در کتاب ارائه می شود.

1 - 13 از 13