کیت دروغ سنج

DKP - 0055

محصول جدید

توجه: بلندگوی ارسال شده همراه کالا ممکن است با آنچه در تصویر مشاهده می‌کنید، متفاوت باشد.

کیت دروغ سنج 

در اداره های پلیس دستگاهی وجود دارد ،که به بدن متهم متصل می کنند و از او بازجوئی می کنند اگر جواب دروغ بدهد ضربان قلبش بالا می رود و دستگاه با زدن آژیراعلام می کند. در اداره پلیس وسیله ای وجود دارد برای گرفتن اقرار از متهم که دو دستگیره به کف دستهای او وصل می کنند و سؤالهایی را مطرح می کنند اگر جواب دروغ بدهد بالا رفتن رطوبت کف دستهای او و تپش قلبش باعث به صدا افتادن دستگاه می گردد. این کیت در حقیقت نمونه ای از آن وسیله پیشرفته است که البته در شرایط غیرجدی و شوخی تأثیر ندارد و جنبه تفریح و خنده پیدا می کند.  

 
روش دروغ سنجی

اگر در شرایطی جدی یک شخص دو سیم A و B را در دست بگیرد و از او سؤال شود و جواب دروغ بدهد صدای بوق کیت زیادتر می شود. از این روش در اداره های پلیس استفاده می گردد. البته گفتیم که شرایط بایستی جدی و واقعی باشد، در حالت شوخی هم بهانه ای بابت تفریح و خنده تان است.

محتویات بسته کیت دروغ سنج

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول:

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت


 
شرح تخصصی عملکرد مدار

افزایش دمای بدن باعث پایین آمدن مقدار مقاومت اهمی آن شده و این کاهش مقاومت توسط مدار تشخیص داده می شود. بدین صورت که وقتی دو نقطه A و B را به پوست بدن متصل می کنیم بسته به اینکه آن محل چه مقدار مرطوب باشد یا اینکه اتصال بین سیم ها و پوست در چه حد باشد مقاومت کمتری بین A و B ظاهر شده و جریان بیشتری از ایندو عبور می کند که باعث نوسان مدار توسط ترانزیستورهای T1 و T2 که یک نوسان ساز صوتی است می گردد. R1 و R2 مقاومتهای بایاس هستند و خازن C مقداری از خروجی را به بیس T1 فیدبک (Feedback) می کند تا پایداری مدار حفظ گردد.

 

 

ویژگی‌های فیزیکی

تعداد قطعات : 5 عدد
ابعاد فیبر : 3 * 3 سانتیمتر
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : حداکثر 3 ولت DC

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : مبتدی
آموزش : دارای دفترچه آموزش
نوع کاربرد محصول : مناسب برای کاردستی

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2