کیت ساخت دوربین مدار بسته هوشمند اینترنت اشیاء IOT بر پایه برد Raspberry pi

DKP - 40296

محصول جدید

کیت ساخت دزدگیر هوشمند با استفاده از برد رزبری پای Raspberry Pi و سیستم دوربین مدار بسته هوشمند، در این بسته برد رزبری پای 3 Raspberry Pi به همراه مموری و سیستم عامل کانفیگ شده قرار دارد. همچنین دوربین 5 مگاپیکسل نسل جدید رزبری پای Raspberry Pi Camera به همراه سنسور تشخیص حرکت PIR و 10 رشته کابل فلت مادگی به مادگی قرار دارد.

برای راه اندازی دوربین مدار بسته هوشمند بر پایه اینترنت اشیاء IOT کافیست قدم به قدم طبق آموزش که در همین صفحه قرار دارد، پیش بروید.

آموزش ساخت دوربین هوشمند IOT با نرم افزار Node Red اینترنت اشیاء - دانشجو کیت

آموزش ساخت دوربین هوشمند IOT با نرم افزار Node Red اینترنت اشیاء

اینترنت اشیاء IOT روز به روز درحال گسترده‌تر شدن است. ابزارهای مختلف IOT طراحی و تولید می‌شوند. در این بین ما در دیجی اسپارک آموزش‌های کاربردی بر پایه اینترنت اشیاء IOT را آموزش می‌دهیم. هدف ما این است که با هزینه ناچیز بتوانید از سرویس‌هایاینترنت اشیاء IOT استفاده کنید. در این آموزش با استفاده از برد رزبری پای یا همان رسپبری پای برخی از دوستان، به همراه دوربین و سنسور تشخیص حرکت، بدون دانش برنامه نویسی، یک دوربین هوشمند بر پایه IOT را آموزش خواهم داد. کاربری این مدار میتواند در انبار و یا مکان‌هایی که نیاز به بررسی امنیتی دارند، می‌باشد. در واقع با این روش دوربین مدار بسته هوشمند خواهید داشت که بلافاصله با ورود شخص، تصویر وی را روی تلگرام برای شما ارسال می‌کند. در ادامه این آموزش با مرجع تخصصی اینترنت اشیاء IOT به زبان فارسی....

ادامه...

محتوای بسته

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2