مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

به کمک نیاز دارید؟

IFTTT چیه و در پروژه های IOT چه نقشی داره?


IFTTT مخفف "If This Then That" است و یک سرویس ابری است که به شما این امکان را می‌دهد که اتفاقات مختلف را با یکدیگر ارتباط دهید. این سرویس بر اساس اصل "اگر این اتفاق بیفتد، آن اتفاق را انجام بده" عمل می‌کند. به عبارت دیگر، IFTTT به شما این امکان را می‌دهد که یک اتفاق (trigger) را تعریف کنید و سپس برای آن یک عمل (action) مشخص کنید.

در پروژه‌های اینترنت اشیا (IoT)، IFTTT نقش مهمی ایفا می‌کند زیرا امکان اتصال و ارتباط بین دستگاه‌های مختلف IoT را فراهم می‌کند. با استفاده از IFTTT، می‌توانید اقدامات خاصی را بر اساس وقوع رخدادهای خاص در دستگاه‌های IoT خود تعریف کنید.برای مثال، اگر دستگاه شما یک حسگر حرارت داشته باشد و دما به حد معینی برسد، می‌توانید با IFTTT تنظیم کنید که یک اعلان به گوشی شما ارسال شود یا یک دستور دیگر به یک دستگاه دیگر ارسال شود. این امکان به شما این اجازه را می‌دهد که دستگاه‌های IoT خود را با یکدیگر هماهنگ کنید و بر اساس وقوع حوادث مختلف، اقدامات انجام دهید.

فهرست

تماس با دانشجو کیت

ساعت تماس همه روزه از 9 صبح تا 5 عصر (بجز روزهای تعطیل) البته فروشگاه ما به صورت آنلاین است و می‌توانید خریدتان را انجام دهید. اما اگر سوالی داشتید که به تماس تلفنی نیاز داشت، فقط در ساعت‌های اعلام شده در خدمتیم.

021-88857245

021-88856524

031-32211313

 

شماره روبیکا و ایتا، فقط پیام، پاسخ به سوالات قبل از خرید و دریافت تصاویر کالاها

09375076606

 

ارسال سریع تهران (تحویل همان روز)

تمامی شهرهای ایران با پست

بخش قوانین ارسال و قوانین خرید را مطالعه کنید.

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم