مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد
دوست داشتن

کیت الکترونیک 8 پروژه کاربردی با آردوینو نانو مدل AD00128 مهندسیکا

مرجع:
DKP - 10043090
DKP - 10043090
نام تجاری:
دسته بندی: کیت آردوینو
موجودی: 2
2,600,000 تومان

فروشنده : مهندسیکا

توضیحات

این بسته یک مجموعه سرگرمی، آموزشی برای کلیه علاقه مندان است. شامل 8 پروژه الکترونیکی در یک بسته با برد آردوینو نانو پروگرام شده به شرح زیر است. (برای کار با کیت باید یک عدد باتری کتابی 9 ولت مناسب و ترجیحا نوع آلکالاین تهیه نمایید)

 

پروژه 1: کیت سرگرمی الکترونیک مدل AD006-0 مهندسیکا طرح ساعت دیجیتال

در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی ساعت دیجیتالی با استفاده از برد آردوینو نانو بر روی نمایشگر LCD 16*2 ارائه شده است  که با دو کلید پوش باتون تنظیمات ساعت را می توان انجام داد .

 

پروژه 2: کیت سرگرمی الکترونیک مدل AD006-1 مهندسیکا طرح نمایش دما و رطوبت محیط

در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی نمایش دما و رطوبت محیط با سنسور DHT11 بر روی نمایشگر LCD 16*2 ارائه شده است. پس از مونتاژ روی برد بورد چون برد آردوینو نانو از قبل پروگرام شده است مدار کار می‌کند.

 

پروژه 3: کیت سرگرمی الکترونیک مدل AD001 مهندسیکا طرح دزدگیر منزل و راه پله

در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی سنسور حرکتی PIRجهت تشخیص حضور وحرکت افراد در راه پله و منزل استفاده میشود. برد آردوینو نانو بعنوان پردازشگر اصلی پروگرام شده است و آلارم مدار با کوچکترین حرکت در محدوه سنسور به صدا در می آید و همزمان LED قرمز چشمک میزند. با استفاده از یک میکروسوئیچ حالت باز شدن درب منزل شبیه سازی شده است. آلارم باز شدن درب منزل و حضور فرد ناشناس با صدای ممتد بوق بازر و روشن شدن LED قرمز اعلام میشود 

 

پروژه 4: کیت سرگرمی الکترونیک مدل AD002 مهندسیکا طرح RGB LED

 در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی ال ای دی سه رنگ (قرمز، سبز ،آبی) چهار پایه و همچنین ال ای دی دو رنگ (قرمز، زرد) سه پایه به همراه ال ای دی دوپایه قرمز و سبز وآبی بصورت مجزا و ترکیب رنگ نمایش داده میشود با برد آردوینو نانو پروگرام شده برنامه روشن و خاموش شدن LED ها با یک ترتیب خاص به همراه صدای بوق بازر نتیجه کاررا نمایش میدهد. در این برنامه با ال ای دی RGB ترکیب سه رنگ قرمز وسبز وآبی و نمایش نور سفید را شاهد خواهید بود و با ال ای دی سه پایه با ترکیب دور رنگ قرمز وزرد شاهد نمایش رنگ نارنجی هستید.

 

پروژه 5: کیت سرگرمی الکترونیک مدل AD007 مهندسیکا طرح آلارم آبیاری گل و باغچه

در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی کیت آلارم آبیاری گل و باغچه با برد آردوینو نانو ارائه شده است. با استفاده از سنسور رطوبت خاک میزان رطوبت خاک اندازه گیری می‌شود. وقتی خاک باغچه یا گلدان خشک باشد LED قرمز روشن شده و صدای آلارم بازر زده خواهد شد. پس از آبیاری خاک سنسور رطوبت پیام لازم را به برد آردوینو ارسال میکند و صدای آلارم قطع شده و LED زرد روشن می شود.

پروژه 6: کیت سرگرمی الکترونیک مدل STK004  مهندسیکا طرح راه اندازی وآشنایی با عملکرد ماژول رله تک کاناله  

در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی کیت ماژول رله تک کاناله با استفاده از کنترل کننده آردوینو نانو جهت قطع وصل مصرف کننده های مستقل مانند لامپ LED 12 ولت ارائه شده است. با فشردن کلید فشاری P1 فرمان لازم توسط کنترل کننده آردوینو نانو به ماژول رله تک کانال اعمال میشود تا کنتاکت باز رله همانند یک کلید وصل شده و مدار LED 12 ولت را وصل میکند و لامپ روشن میشود. تا زمانی که کلید پوش باتون فشرده باشد لامپ روشن می ماند.

 

پروژه 7: کیت سرگرمی الکترونیک مدل STK005 مهندسیکا طرح راه اندازی وآشنایی شیر برقی سلنوئیدی (Solenoid Valve)

در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی کیت شیر برقی سلنوئیدی (Solenoid Valve) با استفاده از ماژول کنترل کننده آردوینو نانو جهت آبیاری گل وگیاه و یا سایر کاربردها مانند شیر آب یا قطع و وصل مایعات آزمایشگاهی ارائه شده است. با استفاده از یک سنسور رطوبت خاک میزان رطوبت خاک و نیاز گیاه به آب اندازه گیری شده و فرمان لازم به رله جهت قطع و وصل شیر برقی سلنوئیدی (Solenoid Valve) برای آبیاری گیاه  انجام می شود.

 

پروژه 8 : کیت سرگرمی الکترونیک مدل STK006 مهندسیکا طرح راه اندازی و آشنایی با عملکرد ماژول رله تک کاناله  

در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی کیت راه اندازی و آشنایی با عملکرد ماژول حسگر باران با استفاده از کنترل کننده آردوینو نانو جهت بکارگیری در ایستگاههای هواشناسی یا کنترل هوشمند آبیاری گیاهان ارائه شده است. با استفاده از یک سنسور و ماژول باران وقوع بارندگی را تشخیص داده و ماژول کنترل کننده آردوینو نانو با نمایش نور LED و به صدا در آوردن بوق بازر وضعیت بارندگی را اعلام میکند که در حالت بارندگی لامپ LED  قرمز روشن می ماند. 

 

 

لازم به توضیح است هر هشت پروژه در یک برد آردوینو پروگرام شده لذا هر بار یک پروژه را مونتاژ نمایید. CD مونتاژ مدار به ساده ترین شکل ممکن و بصورت مالتی مدیا مونتاژ و راه اندازی مدارات را آموزش میدهد.

این مجموعه شامل قطعات لازم جهت آموزش و آشنایی علاقه مندان با ماژول ها و کیتهای الکترونیک در سطح پیشرفته طراحی شده است پیاده سازی طرح با برد بورد (breadboard)باعث در اختیار داشتن یک مدار آزمایشگاهی خواهد.این مجموعه علاوه بر آموزش موجب سرگرمی علاقه مندان با الکترونیک خواهد شد .برای کسانی که میخواهند با ماژولهای آردوینو بیشتر آشنا شوند بسیار مفید خواهد بود .البته در این بسته ماژولهای آردوینو نانو از قبل پروگرام شده اند . توجه داشته باشید در این بسته قطعات بصورت مجزا ارائه میشود و خریدار میتواند با استفاده از بروشور ارائه شده قطعات وماژولها را روی برد بورد مونتاژ نماید لذا ارائه تصویر وعکس کیت مونتاژ شده در پنل فروشگاه جهت راهنمایی خریداران است .مونتاژ برروی برد بورد (breadboard) مزایای زیادی برای کاربران دارد که در بردهای مدارچاپی امکان ندارد از جمله بازگشت و اصلاح مدار ویا استفاده از قطعات یا ماژولها در سایر طرحها و همچنین امکان مونتاژ و دمونتاژ مدار به کرات برای علاقه مندان این روش که بصورت آزمایشگاهی مدارات مونتاژ میشوند بهترین روش آموزشی در یادگیری است.

کلیه مراحل مونتاژ را میتوانید از روی CD آموزشی به راحتی انجام دهید در شاخه CD  درایو فایل setup.exe   را اجرا نمایید وارد محیط نرم افزاری زیر خواهید شد با کلیک برروی گزینه ها مراحل آموزش مشاهده خواهد شد. در نرم افزار آموزشی با استفاده از دکمه هایNEXT وBACK  به اسلاید بعدی و قبلی بروید و با دکمه MAIN به صفحه اصلی برمیگردید.

 اگر نرم افزار ماکرومدیا فلش پلیر در کامپیوتر ندارید از داخل CD وارد فولدر INSTALL شده و آن را روی کامپیوترتان نصب نمایید. چنانچه هر مشکلی داشتید با ایمیل ما تماس بگیرید ما حتما شما را راهنمایی خواهیم کرد. جهت اجرای بهتر نرم افزار تمام فایلهای CD را روی هارد کپی نمایید و از مسیر هارد setup.exe  را اجرا کنید.

 

لیست اقلام همراه کیت 8 پروژه آردوینو

1. برد آردوینو نانو پروگرام شده با برنامه کیت AD00128 یک عدد

2. برد بورد آزمایشگاهی جهت مونتاژ قطعات یک عدد

3. LED  سبز دوپایه جهت نمایش تغذیه مدار برد بورد یک عدد

4. LED  سبز دوپایه یک عدد

5. LED  قرمز دوپایه یک عدد

6. LED  زرد دوپایه یک عدد

7. LED  آبی دوپایه یک عدد

8. RGB LED  چهار پایه یک عدد

9. LED  سه پایه دورنگ یک عدد

10. ماژول رابط سریال ال سی دی I2C یک عدد

11. مقاومت یک کیلو اهم  3 عدد

12. مقاومت 270 اهم  10 عدد

13. مقاومت ده کیلو اهم 5 عدد

14. مقاومت 100 اهم یک عدد

15. سیم اتصال برد بورد جهت مونتاژ مدار در اندازه های مختلف

16. ماژول رله 5 ولت تک کاناله یک عدد

17. لامپ LED    12V DC یک عدد

18. جک آداپتوری مادگی یک عدد

19. پایه فیوز  و ترمینال پلاستیکی فشاری جهت اتصال برق ورودی DC یک عدد

20. ماژول وسنسور اندازه گیری رطوبت خاک یک عدد

21. شیر برقی سلنوئیدی (Solenoid Valve) 6 ولت یک عدد

22. ماژول وسنسور تشخیص باران یک عدد

23. بوق بازر 5 ولت یک عدد

24. سنسور اندازه گیری دما و رطوبت DHT11 یک عدد

25. کلید پوش باتون دو پایه کوچک سه عدد

26. صفحه نمایشLCD 16*2  کارکتری یک عدد

27. سوکت باتری کتابی با فیوز محافظ یک عدد

28. میکروسوئیچ دوحالته یک عدد

29. کلید دوحالته ON/OFF جهت قطع و وصل یک عدد

30. سنسور حرکتی PIR حساس به حرکت انسان یک عدد

31. CD  آموزش نحوه مونتاژ و تست مدار و بروشور

32. کابل تبدیل مینی USB آردوینو نانو

33. کیف پلاستیکی حمل قطعات

 

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
DKP - 10043090

مشخصات

کاربری
سرگرمی آموزشی الکترونیک
رنج سنی
12 سال به بالا
کشور سازنده
ایران
آموزش راه اندازی
دارای آموزش راه اندازی (خودآموز)
فرمت آموزش
آموزش متنی PDF
نوع کیت
بر پایه برد Arduino
نسخه آردوینو
آردوینو Nano
نظرات(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
کیفیت کالا
(5)
ارزش خرید
(5)

نظر دهید

 • ارزش خرید:
 • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
سوالات متداول
  با سلام . آیا داخل این کیت خازن 1000 میکروفارادی و رگولاتور جهت کار با سیم 800 قرار دارد ؟ باتری مورد نیاز چی ؟

  بله، همانطور که در تصویر کالا هم مشخص است، خازن و رگولاتور LM2596 در این کیت قرار دارند.


  چگونه یک تابع در آردوینو تعریف کنیم و از آن استفاده کنیم؟
  // تعریف تابع
  void myFunction() {
    // بدنه تابع (کد اجرایی)
  }
  
  void setup() {
    // کد تنظیمات...
  }
  
  void loop() {
    // کد اجرایی...
    myFunction(); // فراخوانی تابع
  }
  

   چه تفاوت‌هایی بین میکروکنترلر و میکروپروسسور وجود دارد؟

  میکروپروسسور یک تراشه کلی است که اجزای مختلف سیستم را در خود جای داده است، در حالی که میکروکنترلر، یک نوع ویژه از میکروپروسسور است که اجزای کنترلی و ورودی/خروجی را برای اجرای برنامه‌های کنترلی دارد.


   چگونه می‌توان یک سنسور دما مثل DHT را به آردوینو متصل کرد و داده‌های اندازه‌گیری شده را خواند؟

  چگونه می‌توان یک موتور DC را با استفاده از آردوینو کنترل کرد؟

  برنامه نویسی در محیط ARDUINO IOT CLOUD به چه صورته؟

  پلتفرم ARDUINO IOT CLOUD از چه بردهای میکروکنترلی پشتیبانی میکنه؟

  چگونگی روش خرید کیت آردوینو از فروشگاه دانشجو کیت

  کیت‌های آردوینو نوعی از کیت الکترونیکی پیشرفته هستند. کیت الکترونیکی پرورش دهنده‌ی خلاقیت و سرگرمی فوق العاده‌ای است. کیت های آردوینو عموما دارای آموزش راه اندازی و سورس برنامه نویسی هستند. در دانشجو کیت انواع کیت آردوینو را میتوانید بررسی و خرید کنید. کلیه این کیتها توسط دانشجو کیت طراحی و تولید میشوند. جهت خرید و بررسی کیت آردوینو از شاخه‌های اصلی در نوار آبی رنگ بالای سایت قسمت بردهای توسعه را انتخاب کنید. (کافیست نشانگر موس را بر روی برد های توسعه قرار دهید.) سپس گزینه کیت آردوینو را انتخاب نمایید.

  روش خرید کیت آردوینو arduino - دانشجو کیت

   

  جهت سهولت در انتخاب کیت و کابرد مورد نظر در نوار سمت راست سایت امکان جستجو و فیلتر در دسترس کاربران قرار گرفته است. اولین گزینه انتخاب نوع کیت است، که کیت ها بر اساس بردهای مصرفی و همچنین مونتاژ دسته بندی شده اند. به تصویر زیر دقت کنید.

  استفاده از فیلتر خرید کیت آردوینو - دانشجو کیت

   

  فیلتر بعدی رنج سنی است که با این فیلتر میتوان کیت آردوینو متناسب با رنج سنی کاربر تهیه کرد. رنج سنی یک شاخص کلی برای محدود کردن انتخاب‌ها برای خرید کیت آردوینو است.

  فیلتر رنج سنی برای خرید کیت آردوینو - دانشجو کیت

   

  فیلتر بعدی خرید بر اساس نوع نمایشگر مورد استفاده است. نمایشگر در کیت آردوینو کمک می‌کند تا اطلاعات مورد نظر را روی آن نمایش دهید. از اینجا میتوانید کیت های آردوینو براساس نوع نمایشگر را فیلتر کنید.

  فیلتر نوع نمایشگر در کیت آردوینو - دانشجو کیت

   

  فیلتر بعدی خرید کیت آردوینو بر اساس برد آردوینو مورد استفاده است. بردهای آردوینو انواع مختلفی دارند، میتوانید از این بخش گزینه مورد نظر را فیلتر کنید.

  خرید کیت آردوینو براساس نوع برد - دانشجو کیت

   

  فیلتر آموزش راه اندازی در جهت سهولت دسترسی کاربر به کیت های همراه یا فاقد آموزش(خود آموز) قرار گرفته است. دارا بودن آموزش برای یک کیت آردوینو گزینه‌ی مهمی است. بنابراین اگر تمایل به خرید کیت آردوینو دارای آموزش را دارید، از این بخش استفاده کنید. به تصویر زیر دقت کنید.

  خرید کیت آردوینو دارای آموزش راه اندازی - دانشجو کیت

   

  با استفاده از فرمت آموزش میتوان نوع آموزش مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کرد که به دو صورت تصویری و کتبی در دسترس قرار میگیرد. 

  کیت آردوینو براساس فرمت آموزش راه اندازی - دانشجو کیت

   

  فیلتر بعدی بر اساس میزان فرکانس RFID است. اگر کیت مورد نظر براساس نوع RFID باشد میتوانید فرکانس آنرا از این بخش انتخاب کنید.

   

  با استفاده از فیلتر سنسور میتوان کیت آردوینو مورد نظر خود را بر اساس نوع سنسور به کار رفته انتخاب کرد.

  خرید کیت آردوینو براساس نوع سنسور به کار رفته - دانشجو کیت

   

  فیلتر بعدی معماری پردازنده است که با استفاده از این فیلتر میتوان نوع پردازنده کیت را انتخاب کرد. شاید بخواهید کیت مورد نظرتان براساس تراشه‌ای خاص باشد که از اینجا میتوانید انتخاب کنید.

  خرید کیت آردوینو براساس معماری پردازنده - دانشجو کیت

   

  با استفاده از این فیلتر میتوان پهنای باند اینترنت را انتخاب کرد. اگر کیت آردوینو مورد نظر دارای ماژول سیم کارتی باشد، میتوانید پهنای باند آنرا مشخص کنید. کیت‌های ارزان قیمت معمولا دارای پهنای باند 2g هستند.

   

  با استفاده از این فیلتر میتوان کیت های آردوینو را بر اساس نوع باتری مورد استفاده انتخاب کرد.

   

  با این گزینه میتوان کیت مورد نظر و مصرفی خود را بر اساس برند مورد استفاده انتخاب کرد. ما در فروشگاه دانشجو کیت علاوه براینکه کالاهای تولیدی خودمان را به فروش می‌رسانیم کالاهای دیگر تولید کنندگان ایرانی را هم به فروش می‌رسانیم. بنابراین از این بخش میتوانید از برندهای معتبر تولید داخل استفاده کنید.

  خرید کیت آردوینو براساس برند تولید کننده - دانشجو کیت

   

  گزینه بعدی محدوده قیمتی است که با این گزینه میتوان به راحتی کیت آردوینو با بودجه مورد نظر را تهیه کرد.

    


  روند ثبت سفارش کیت آردوینو از فروشگاه دانشجو کیت با موبایل


  برای ثبت سفارش از طریق تلفن همراه برای دسترسی به شاخه محصولات باید در صفحه اصلی در قسمت بالا صفحه از سه خط افقی استفاده کرد. در ادامه کلیه روند خرید کیت آردوینو با موبایل را شرح داده‌ایم.

   

  در فهرست شاخه‌های اصلی اولین گزینه برد‌های توسعه است که برای باز کردن آن روی قسمت پلاس میزنیم.

   

  در زیر مجموعه بردهای توسعه اولین گزینه آردوینو است که دوباره برای دیدن زیر مجموعه آن باید روی گزینه پلاس کلیک کرد.

   

  سپس اولین گزینه کیت آردوینو را انتخاب کنید.

   

  در تلفن همراه برای فیلتر محصولات ابتدا باید روی گزینه خرید سریع رفته تا فیلتر محصولات نمایش داده شود.

   

  جهت سهولت در انتخاب کیت و کابرد مورد نظر در نوار سمت راست سایت امکان جستجو و فیلتر در دسترس کاربران قرار گرفته است. اولین گزینه انتخاب نوع کیت است، که کیت ها بر اساس بردهای مصرفی و همچنین مونتاژ دسته بندی شده اند.

   

  فیلتر بعدی رنج سنی است که با این فیلتر میتوان کیت آردوینو متناسب با رنج سنی کاربر تهیه کرد.

   

  گزینه بعدی نسخه رزبری پای و خرید کیت بر اساس برد رزبری پای است. اگر کیت مورد نظر براساس بردهای میکروکنترلر رزبری پای باشد، میتوانید از اینجا نوع برد را انتخاب کنید.

   

  فیلتر بعدی خرید بر اساس نوع نمایشگر مورد استفاده است.

   

  فیلتر بعدی خرید کیت آردوینو بر اساس برد آردوینو مورد استفاده است.

   

  فیلتر آموزش راه اندازی در جهت سهولت دسترسی کاربر به کیت های همراه یا فاقد آموزش(خود آموز) قرار گرفته است.

   

  با استفاده از فرمت آموزش میتوان نوع آموزش مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کرد که به دو صورت تصویری و کتبی در دسترس قرار میگیرد.

   

  فیلتر بعدی بر اساس میزان فرکانس RFID است.

   

   با استفاده از فیلتر سنسور میتوان کیت آردوینو مورد نظر خود را بر اساس نوع سنسور به کار رفته انتخاب کرد.

   

  فیلتر بعدی معماری پردازنده است که با استفاده از این فیلتر میتوان نوع پردازنده کیت را انتخاب کرد.

   

  با استفاده از این فیلتر میتوان کیت های آردوینو را بر اساس نوع باتری مورد استفاده انتخاب کرد.

   

  نوع فرکانس مصرفی در کیت را میتوان با این فیلتر تعیین کرد.

   

  با این گزینه میتوان کیت مورد نظر و مصرفی خود را بر اساس برند مورد استفاده انتخاب کرد.

   

  گزینه بعدی محدوده قیمتی است که با این گزینه میتوان به راحتی کیت آردوینو با بودجه مورد نظر را تهیه کرد.

  گزینه آخر نوع کانکتور  و جامپر و پین هر مصرفی است.


   چطور می‌توانیم NODEMCU را به یک شبکه Wi-Fi وصل کنیم؟

  برای اتصال به شبکه وای فای دستورات زیر را وارد کنید.

  import network

  wlan = network.WLAN(network.STA_IF)

  wlan.active(True)

  wlan.connect("نام_شبکه_Wi-Fi", "رمز_عبور")

  while not wlan.isconnected():

      pass


  چه میکروکنترلرهایی از MicroPython پشتیبانی می‌کنند؟

  MicroPython برای اجرا بر روی میکروکنترلرهای مختلف از جمله ESP8266، ESP32، STM32 و غیره طراحی شده است. وب‌سایت رسمی MicroPython یک لیست از پلتفرم‌های پشتیبانی‌شده را ارائه می‌دهد.


  چگونه یک تابع را در MicroPython تعریف کنم؟ ...

  برای تعریف یک تابع در MicroPython، از کلیدواژه def استفاده کنید. به عنوان مثال:

  def greet(name):
    print("Hello, " + name + "!")
  

  آیا می‌توانم توابع با تعداد متغیره‌ای از آرگومان‌ها در MicroPython داشته باشم؟ ...

  بله، MicroPython از توابع با تعداد متغیره‌ای از آرگومان‌ها پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید تعداد دلخواهی از آرگومان‌ها به یک تابع ارسال کنید


  آیا MicroPython از توابع داخلی (built-in functions) پشتیبانی می‌کند؟

  بله، MicroPython از توابع داخلی معمول Python مانند print(), len(), و range() پشتیبانی می‌کند. این توابع به صورت پیش‌فرض در MicroPython فراهم شده‌اند.


  چگونه می‌توانم توابع را در یک فایل جداگانه در MicroPython ذخیره کنم؟

  می‌توانید یک فایل متنی جدید ایجاد کرده و توابع را در آنجا تعریف کنید. سپس با استفاده از دستور import، آن فایل را به کد اصلی‌تان وارد کنید.


  چگونه می‌توانم یک تابع را از یک ماژول (module) دیگر در MicroPython صدا بزنم؟ ...

  برای صدا زدن یک تابع از یک ماژول دیگر در MicroPython، ابتدا ماژول را با استفاده از دستور import وارد کنید، سپس نام تابع را با نام ماژول مرتبط فراخوانی کنید.

  # در فایل ماژول مثلاً به نام mymodule.py
  def my_function():
    print("Hello from my_module!")
  
  # در فایل اصلی
  import mymodule
  
  mymodule.my_function()
  

  چگونه می‌توانم یک تابع را از یک کلاس (class) در MicroPython  فراخوانی کرد؟

  برای فراخوانی یک تابع یک تابع از یک کلاس در MicroPython، ابتدا یک نمونه از کلاس بسازید و سپس تابع را از طریق آن نمونه فراخوانی کنید.

  class MyClass:
    def my_method(self):
      print("Hello from my method!")
  
  my_instance = MyClass()
  my_instance.my_method()
  

   چه تفاوت‌هایی بین برد NodeMCU ESP و آردوینو وجود دارد؟

   چگونه می‌توان با استفاده از برد NodeMCU ESP به اینترنت متصل شد؟

  چگونه می‌توان از برد NodeMCU ESP برای ارسال و دریافت داده‌ها از یک وب‌سرویس استفاده کرد؟

   چگونه می‌توان با استفاده از NodeMCU ESP یک وب‌سرور راه‌اندازی کرد؟

  به چه صورت با استفاده از NodeMCU ESP و سنسورها، داده‌های محیطی را اندازه‌گیری کرده و به یک پلتفرم ابری cloud ارسال کنید؟

  چ جوری میشه از NodeMCU ESP به عنوان یک Access Point (AP) در یک شبکه Wi-Fi ایجاد کرده و دستگاه‌ها را به آن کرد؟

  چه جوری میشه از NodeMCU ESP به عنوان یک MQTT Broker استفاده کرد و دستگاه‌های دیگر را به آن وصل کرده و داده‌ها را تبادل کرد؟

  چگونه می‌توان از NodeMCU ESP به عنوان یک واحد حسگر ژئومغناطیسی (IMU) استفاده کنید و اطلاعات مرتبط با جهت و شتاب را اندازه‌گیری کرده و ارسال کرد؟ ...

  IFTTT چیه و در پروژه های IOT چه نقشی داره?

  چه نرم افزارهایی برای برنامه نویسی میکروپایتون وجود داره؟

  بهترین انتخاب برای کدنویسی میکروپایتون کدوم نرم افزاره؟

  برای نصب درایور Nodemcu ESP8266 یک درایور سالم پیشنهاد دهید؟

  برای نصب درایور Nodemcu ESP8266 یک درایور سالم پیشنهاد دهید؟

   مایکروپایتون (MicroPython) چیه و در چه زمینه‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیره؟

  تفاوت برد ARDUINO NANO RP2040 با RASPBERRY PI PICO RP2040 در چیه؟

  از کدام پلتفرم های IOT برای پروژه هامون استفاده کنیم؟

محصولات مرتبط
1,850,000 تومان
در این کیت 5 مدار آموزشی کنترل سطح مخزن آب ،آبیاری خودکار گل و باغچه ،دزدگیر منزل ،تهویه خودکار ،لامپ هوشمند بصورت کاردستی الکترونیک برای دانش آموزان و بدون نیاز به لحیم کاری و تجهیزات خاص به همراه DVD آموزش ویدئویی...
6,200,000 تومان
ماکت یک کیت مونتاژ شده مجموعه کامل و آماده جهت آموزش و یادگیری هوشمندسازی منازل و ساختمانهاست، با استفاده از اپلیکیشن بلوتوث موبایل سنسورهای ماکت را فعال میکنید و عملکرد هر ماژول بصورت آلارم هشدار بازر یا نمایش بر روی...

سایر ویژگی‌ها

کاربری
سرگرمی آموزشی الکترونیک
رنج سنی
12 سال به بالا
کشور سازنده
ایران
آموزش راه اندازی
دارای آموزش راه اندازی (خودآموز)
فرمت آموزش
آموزش متنی PDF
نوع کیت
بر پایه برد Arduino
نسخه آردوینو
آردوینو Nano
1,850,000 تومان
در این کیت 5 مدار آموزشی کنترل سطح مخزن آب ،آبیاری خودکار گل و باغچه ،دزدگیر منزل ،تهویه خودکار ،لامپ هوشمند بصورت کاردستی الکترونیک برای دانش آموزان و بدون نیاز به لحیم کاری و تجهیزات خاص به همراه DVD آموزش ویدئویی...
6,200,000 تومان
ماکت یک کیت مونتاژ شده مجموعه کامل و آماده جهت آموزش و یادگیری هوشمندسازی منازل و ساختمانهاست، با استفاده از اپلیکیشن بلوتوث موبایل سنسورهای ماکت را فعال میکنید و عملکرد هر ماژول بصورت آلارم هشدار بازر یا نمایش بر روی...

فهرست

تماس با دانشجو کیت

ساعت تماس همه روزه از 9 صبح تا 5 عصر (بجز روزهای تعطیل) البته فروشگاه ما شبانه روز باز است و می‌توانید خریدتان را انجام دهید. اما اگر سوالی داشتید که به تماس تلفنی نیاز داشت، فقط در ساعت‌های اعلام شده در خدمتیم.

021-88857245

021-88856524

031-32243207

031-32211313

 

شماره روبیکا و ایتا، فقط پیام، پاسخ به سوالات قبل از خرید و دریافت تصاویر کالاها

09375076606

 

ارسال سریع تهران (تحویل همان روز)

تمامی شهرهای ایران با پست

بخش قوانین ارسال و قوانین خرید را مطالعه کنید.

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم