مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

کیت الکترونیک 8 پروژه کاربردی با آردوینو نانو مدل AD00128 مهندسیکا

مرجع:
DKP - 10043090
DKP - 10043090
نام تجاری:
دسته بندی: کیت آردوینو
موجودی: 2
1,390,000 تومان

فروشنده : مهندسیکا

توضیحات

این بسته یک مجموعه سرگرمی، آموزشی برای کلیه علاقه مندان است. شامل 8 پروژه الکترونیکی در یک بسته با برد آردوینو نانو پروگرام شده به شرح زیر است. (برای کار با کیت باید یک عدد باتری کتابی 9 ولت مناسب و ترجیحا نوع آلکالاین تهیه نمایید)

 

پروژه 1: کیت سرگرمی الکترونیک مدل AD006-0 مهندسیکا طرح ساعت دیجیتال

در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی ساعت دیجیتالی با استفاده از برد آردوینو نانو بر روی نمایشگر LCD 16*2 ارائه شده است  که با دو کلید پوش باتون تنظیمات ساعت را می توان انجام داد .

 

پروژه 2: کیت سرگرمی الکترونیک مدل AD006-1 مهندسیکا طرح نمایش دما و رطوبت محیط

در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی نمایش دما و رطوبت محیط با سنسور DHT11 بر روی نمایشگر LCD 16*2 ارائه شده است. پس از مونتاژ روی برد بورد چون برد آردوینو نانو از قبل پروگرام شده است مدار کار می‌کند.

 

پروژه 3: کیت سرگرمی الکترونیک مدل AD001 مهندسیکا طرح دزدگیر منزل و راه پله

در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی سنسور حرکتی PIRجهت تشخیص حضور وحرکت افراد در راه پله و منزل استفاده میشود. برد آردوینو نانو بعنوان پردازشگر اصلی پروگرام شده است و آلارم مدار با کوچکترین حرکت در محدوه سنسور به صدا در می آید و همزمان LED قرمز چشمک میزند. با استفاده از یک میکروسوئیچ حالت باز شدن درب منزل شبیه سازی شده است. آلارم باز شدن درب منزل و حضور فرد ناشناس با صدای ممتد بوق بازر و روشن شدن LED قرمز اعلام میشود 

 

پروژه 4: کیت سرگرمی الکترونیک مدل AD002 مهندسیکا طرح RGB LED

 در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی ال ای دی سه رنگ (قرمز، سبز ،آبی) چهار پایه و همچنین ال ای دی دو رنگ (قرمز، زرد) سه پایه به همراه ال ای دی دوپایه قرمز و سبز وآبی بصورت مجزا و ترکیب رنگ نمایش داده میشود با برد آردوینو نانو پروگرام شده برنامه روشن و خاموش شدن LED ها با یک ترتیب خاص به همراه صدای بوق بازر نتیجه کاررا نمایش میدهد. در این برنامه با ال ای دی RGB ترکیب سه رنگ قرمز وسبز وآبی و نمایش نور سفید را شاهد خواهید بود و با ال ای دی سه پایه با ترکیب دور رنگ قرمز وزرد شاهد نمایش رنگ نارنجی هستید.

 

پروژه 5: کیت سرگرمی الکترونیک مدل AD007 مهندسیکا طرح آلارم آبیاری گل و باغچه

در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی کیت آلارم آبیاری گل و باغچه با برد آردوینو نانو ارائه شده است. با استفاده از سنسور رطوبت خاک میزان رطوبت خاک اندازه گیری می‌شود. وقتی خاک باغچه یا گلدان خشک باشد LED قرمز روشن شده و صدای آلارم بازر زده خواهد شد. پس از آبیاری خاک سنسور رطوبت پیام لازم را به برد آردوینو ارسال میکند و صدای آلارم قطع شده و LED زرد روشن می شود.

پروژه 6: کیت سرگرمی الکترونیک مدل STK004  مهندسیکا طرح راه اندازی وآشنایی با عملکرد ماژول رله تک کاناله  

در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی کیت ماژول رله تک کاناله با استفاده از کنترل کننده آردوینو نانو جهت قطع وصل مصرف کننده های مستقل مانند لامپ LED 12 ولت ارائه شده است. با فشردن کلید فشاری P1 فرمان لازم توسط کنترل کننده آردوینو نانو به ماژول رله تک کانال اعمال میشود تا کنتاکت باز رله همانند یک کلید وصل شده و مدار LED 12 ولت را وصل میکند و لامپ روشن میشود. تا زمانی که کلید پوش باتون فشرده باشد لامپ روشن می ماند.

 

پروژه 7: کیت سرگرمی الکترونیک مدل STK005 مهندسیکا طرح راه اندازی وآشنایی شیر برقی سلنوئیدی (Solenoid Valve)

در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی کیت شیر برقی سلنوئیدی (Solenoid Valve) با استفاده از ماژول کنترل کننده آردوینو نانو جهت آبیاری گل وگیاه و یا سایر کاربردها مانند شیر آب یا قطع و وصل مایعات آزمایشگاهی ارائه شده است. با استفاده از یک سنسور رطوبت خاک میزان رطوبت خاک و نیاز گیاه به آب اندازه گیری شده و فرمان لازم به رله جهت قطع و وصل شیر برقی سلنوئیدی (Solenoid Valve) برای آبیاری گیاه  انجام می شود.

 

پروژه 8 : کیت سرگرمی الکترونیک مدل STK006 مهندسیکا طرح راه اندازی و آشنایی با عملکرد ماژول رله تک کاناله  

در این مدل طرح آموزش مونتاژ و راه اندازی کیت راه اندازی و آشنایی با عملکرد ماژول حسگر باران با استفاده از کنترل کننده آردوینو نانو جهت بکارگیری در ایستگاههای هواشناسی یا کنترل هوشمند آبیاری گیاهان ارائه شده است. با استفاده از یک سنسور و ماژول باران وقوع بارندگی را تشخیص داده و ماژول کنترل کننده آردوینو نانو با نمایش نور LED و به صدا در آوردن بوق بازر وضعیت بارندگی را اعلام میکند که در حالت بارندگی لامپ LED  قرمز روشن می ماند. 

 

 

لازم به توضیح است هر هشت پروژه در یک برد آردوینو پروگرام شده لذا هر بار یک پروژه را مونتاژ نمایید. CD مونتاژ مدار به ساده ترین شکل ممکن و بصورت مالتی مدیا مونتاژ و راه اندازی مدارات را آموزش میدهد.

این مجموعه شامل قطعات لازم جهت آموزش و آشنایی علاقه مندان با ماژول ها و کیتهای الکترونیک در سطح پیشرفته طراحی شده است پیاده سازی طرح با برد بورد (breadboard)باعث در اختیار داشتن یک مدار آزمایشگاهی خواهد.این مجموعه علاوه بر آموزش موجب سرگرمی علاقه مندان با الکترونیک خواهد شد .برای کسانی که میخواهند با ماژولهای آردوینو بیشتر آشنا شوند بسیار مفید خواهد بود .البته در این بسته ماژولهای آردوینو نانو از قبل پروگرام شده اند . توجه داشته باشید در این بسته قطعات بصورت مجزا ارائه میشود و خریدار میتواند با استفاده از بروشور ارائه شده قطعات وماژولها را روی برد بورد مونتاژ نماید لذا ارائه تصویر وعکس کیت مونتاژ شده در پنل فروشگاه جهت راهنمایی خریداران است .مونتاژ برروی برد بورد (breadboard) مزایای زیادی برای کاربران دارد که در بردهای مدارچاپی امکان ندارد از جمله بازگشت و اصلاح مدار ویا استفاده از قطعات یا ماژولها در سایر طرحها و همچنین امکان مونتاژ و دمونتاژ مدار به کرات برای علاقه مندان این روش که بصورت آزمایشگاهی مدارات مونتاژ میشوند بهترین روش آموزشی در یادگیری است.

کلیه مراحل مونتاژ را میتوانید از روی CD آموزشی به راحتی انجام دهید در شاخه CD  درایو فایل setup.exe   را اجرا نمایید وارد محیط نرم افزاری زیر خواهید شد با کلیک برروی گزینه ها مراحل آموزش مشاهده خواهد شد. در نرم افزار آموزشی با استفاده از دکمه هایNEXT وBACK  به اسلاید بعدی و قبلی بروید و با دکمه MAIN به صفحه اصلی برمیگردید.

 اگر نرم افزار ماکرومدیا فلش پلیر در کامپیوتر ندارید از داخل CD وارد فولدر INSTALL شده و آن را روی کامپیوترتان نصب نمایید. چنانچه هر مشکلی داشتید با ایمیل ما تماس بگیرید ما حتما شما را راهنمایی خواهیم کرد. جهت اجرای بهتر نرم افزار تمام فایلهای CD را روی هارد کپی نمایید و از مسیر هارد setup.exe  را اجرا کنید.

 

لیست اقلام همراه کیت 8 پروژه آردوینو

1. برد آردوینو نانو پروگرام شده با برنامه کیت AD00128 یک عدد

2. برد بورد آزمایشگاهی جهت مونتاژ قطعات یک عدد

3. LED  سبز دوپایه جهت نمایش تغذیه مدار برد بورد یک عدد

4. LED  سبز دوپایه یک عدد

5. LED  قرمز دوپایه یک عدد

6. LED  زرد دوپایه یک عدد

7. LED  آبی دوپایه یک عدد

8. RGB LED  چهار پایه یک عدد

9. LED  سه پایه دورنگ یک عدد

10. ماژول رابط سریال ال سی دی I2C یک عدد

11. مقاومت یک کیلو اهم  3 عدد

12. مقاومت 270 اهم  10 عدد

13. مقاومت ده کیلو اهم 5 عدد

14. مقاومت 100 اهم یک عدد

15. سیم اتصال برد بورد جهت مونتاژ مدار در اندازه های مختلف

16. ماژول رله 5 ولت تک کاناله یک عدد

17. لامپ LED    12V DC یک عدد

18. جک آداپتوری مادگی یک عدد

19. پایه فیوز  و ترمینال پلاستیکی فشاری جهت اتصال برق ورودی DC یک عدد

20. ماژول وسنسور اندازه گیری رطوبت خاک یک عدد

21. شیر برقی سلنوئیدی (Solenoid Valve) 6 ولت یک عدد

22. ماژول وسنسور تشخیص باران یک عدد

23. بوق بازر 5 ولت یک عدد

24. سنسور اندازه گیری دما و رطوبت DHT11 یک عدد

25. کلید پوش باتون دو پایه کوچک سه عدد

26. صفحه نمایشLCD 16*2  کارکتری یک عدد

27. سوکت باتری کتابی با فیوز محافظ یک عدد

28. میکروسوئیچ دوحالته یک عدد

29. کلید دوحالته ON/OFF جهت قطع و وصل یک عدد

30. سنسور حرکتی PIR حساس به حرکت انسان یک عدد

31. CD  آموزش نحوه مونتاژ و تست مدار و بروشور

32. کابل تبدیل مینی USB آردوینو نانو

33. کیف پلاستیکی حمل قطعات

 

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
DKP - 10043090

مشخصات

کاربری
سرگرمی آموزشی الکترونیک
رنج سنی
12 سال به بالا
کشور سازنده
ایران
آموزش راه اندازی
دارای آموزش راه اندازی
فرمت آموزش
آموزش متنی PDF
نوع کیت
برپایه برد Arduino
نظرات(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
کیفیت کالا
(5)
ارزش خرید
(5)
پک خیلی خوبیه من راضی هستم

نظر دهید

  • ارزش خرید:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
سوالات متداول
محصولات مرتبط
200,000 تومان
این مجموعه آموزشی قصد دارد با قطعاتی نظیر دیود و ماژول نمایشگر و رله و برد آردوینو آموزش ساخت یک مدار محافظ یخچال  و وسایل الکترونیکی هوشمند را دنبال کند در این مجموعه آموزشی به توضیح لایه به لایه برنامه و نحوه...
0 تومان
(1)
این مجموعه آموزشی قصد دارد با قطعاتی نظیر سشوار و برد آردوینو و سنسور دماو رطوبت و نمایشگر آموزش ساخت یک کرسی برقی هوشمند را دنبال کند در این مجموعه آموزشی به توضیح لایه به لایه برنامه و نحوه اتصالات و کار با برد...

سایر ویژگی‌ها

کاربری
سرگرمی آموزشی الکترونیک
رنج سنی
12 سال به بالا
کشور سازنده
ایران
آموزش راه اندازی
دارای آموزش راه اندازی
فرمت آموزش
آموزش متنی PDF
نوع کیت
برپایه برد Arduino

فهرست

تماس با دانشجو کیت

ساعت تماس همه روزه از 8 صبح تا 10 شب (بجز روزهای تعطیل)

021-88857245

021-88856986

031-32243207

031-32211313

 

شماره واتس اپ، فقط پیام، پاسخ به سوالات قبل از خرید و دریافت تصاویر کالاها

09375076606

 

ارسال سریع به تهران و تمامی شهرهای ایران

بخش قوانین ارسال و قوانین خرید را مطالعه کنید.

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم