ابزار و تجهیزات لحیم کاری

هویه برای ایجاد اتصالات در مدارات الکتریکی و الکترونیکی جهت لحیم کاری است. در فرآیند لحیم کاری به سیم قلع یا سیم لحیم و دستگاه هویه و پایه هویه و در بعضی شرایط روغن لحیم نیاز است. دستگاه هویه Soldering Iron علاوه بر شکل ظاهر و نوع دسته، در توان‌های مختلفی ساخته می‌شوند. در خرید دستگاه لحیم کاری به چند پارامتر از جمله شکل ظاهری و توان هویه باید دقت کرد. به عنوان مثال هویه با توان 30 وات ممکن است در چند مدل ارایه شود، هویه 30 وات مخصوص لحیم کاری SMD و یا هویه 30 وات مخصوص لحیم کاری عمومی، در اینجا باید کاربری هویه را مد نظر قرار دهید. 
پارامتر بعدی برای کسانی است که مداوم از هویه استفاده میکنند. نکته دیگر اینکه به هنگام خرید هویه دقت کنید که وضعیت تعویض سرهویه دارد یا ندارد. دستگاه لحیم کاری با قابلیت تعویض سرهویه میتواند امکان استفاده چند منظوره داشته باشد. 
دستگاه هویه از جمله ابزارهای اجباری و پرکاربرد برای علاقمندان به الکترونیک و رباتیک است. به دستگاه لحیم کاری هویه هم گفته می‌شود. برای ساخت هویه ساده به هیتر، المنت و سر هویه نیاز است. میتوانید این هویه را به صورت DIY با تجهیزات متنوع بسازید. استفاده از هویه‌های آماده با برندهای شناخته شده قابلیت اطمینان بیشتری دارند.
فیلتر محصولات
1 - 20 از 87
 • هویه از مهم ترین ابزارهای لحیم کاری میباشد. دستگاه‌های هویه درتوان‌های مختلفی ساخته میشوند. علاوه بر توان، شکل و نوک هویه از اهمیت بسیار برخوردارند. مدل SM119 از نوع قلمی با توان متغییر 20 تا 130 وات از تولیدات سومو Somo میباشد. مصرف این نوع هویه بسیار پر کاربرد است و با فشردن یک دکمه توان این هویه از 20 به 130 وات ارتقاء پیدا میکند.

  22,800تومان
  موجود
 • مولتی بند به پشت موبایل چسبیده میشود و همانطور که در تصویر میبینید، به عنوان پایه برای نگهداشتن روی میز و به عنوان یک حلقه جهت حفاظت موبایل به هنگام صحبت کردن کارایی دارد.  مولتی بند Multiband به انواع موبایل متصل میشود. هم به عنوان پایه نگهدارنده، در خودرو و روی میز و هم به عنوان حلقه نگهدارنده در دست، که باعث میشود از افتادن موبایل جلوگیری کند.

  10,000تومان
  موجود
 • یک وسیله چند کاره برای کاربری مختلف، از آنجایی که تلفن همراه یکی از ضروری‌ترین وسایل شخصی است. روش‌های مختلفی برای حمل آن در خودرو و محل کار وجود دارد. پایه نگهدارنده عنکبوتی قابلیت تبدیل به حالات مختلف از جمله بسته شدن به میله، فرمان خودرو، لبه پنجره، روی میز و ... را دارد. پایه نگهدارنده عنکبوتی موبایل از روکش سیلیکونی ساخته شده است. انواع موبایل و تبلت...

  19,000تومان
  موجود
 • دایو از تولید کننده‌های به نام در زمینه هویه و ابزار لحیم کاری است. مدل DS244 از نوع تفنگی یا GUN  می باشد که در حالت عادی 25 وات و با فشار دادن کلید به 130 وات خواهد رسید.  با برق شهری کار میکند و برای تعویض نوک آن به هیچ ابزاری نیاز ندارید. فرم بدنه و جنس آن از پلاستیک سخت ساخته شده است. در قسمت جلویی هویه برای راحتی کار با آن یک لایه پلاستیک نرم قرار...

  29,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • دایو از تولید کننده‌های به نام در زمینه هویه و ابزار لحیم کاری است. هویه دایو مدل DS260 یک هویه معمولی با توان 60 وات است. با برق شهری کار میکند و برای تعویض نوک آن به هیچ ابزاری نیاز ندارید. فرم بدنه و جنس آن از پلاستیک سخت ساخته شده است. در قسمت جلویی هویه برای راحتی کار با آن یک لایه پلاستیک نرم قرار دارد.

  21,200تومان
  موجود
 • دایو از تولید کننده‌های به نام در زمینه هویه و ابزار لحیم کاری است. هویه دایو مدل DS240 یک هویه معمولی با توان 40 وات است. با برق شهری کار میکند و برای تعویض نوک آن به هیچ ابزاری نیاز ندارید. فرم بدنه و جنس آن از پلاستیک سخت ساخته شده است. در قسمت جلویی هویه برای راحتی کار با آن یک لایه پلاستیک نرم قرار دارد.

  19,000تومان
  موجود
 • در فرآیند لحیم کاری، جداسازی قطعات از روی برد با دردسر خاصی همراه است. با استفاده از قلع کش دایو Daiyo پس از داغ شدن سطح قلع روی مدار، قلع کش را به پایه قطعه نزدیک کنید. سپس ضامن آن را راه کنید. قلع کش سطح مربوطه را تمیز می‌کند. مدل DS101 از تولیدات درجه یک دایو Daiyo با بدنه 28 سانتی متری است.

  13,200تومان
  موجود
 • دایو از تولید کننده‌های به نام در زمینه هویه و ابزار لحیم کاری است. هویه دایو مدل DS340 یک هویه معمولی با توان 40 وات است. با برق شهری کار میکند و برای تعویض نوک آن به هیچ ابزاری نیاز ندارید. فرم بدنه و جنس آن از پلاستیک سخت ساخته شده است. در قسمت جلویی هویه برای راحتی کار با آن یک لایه پلاستیک نرم قرار دارد.

  20,200تومان
  موجود
 • دایو از تولید کننده‌های به نام در زمینه هویه و ابزار لحیم کاری است. هویه دایو مدل DS230 یک هویه معمولی با توان 30 وات است. با برق شهری کار میکند و برای تعویض نوک آن فقط به یک پیچ گوشتی نیاز دارید. فرم بدنه و جنس آن از پلاستیک سخت ساخته شده است. در قسمت جلویی هویه برای راحتی کار با آن یک لایه پلاستیک نرم قرار دارد.

  19,200تومان
  موجود
 • دایو از تولید کننده‌های به نام در زمینه هویه و ابزار لحیم کاری است. هویه دایو مدل DS360 یک هویه معمولی با توان 60 وات است. با برق شهری کار میکند و برای تعویض نوک آن به هیچ ابزاری نیاز ندارید. فرم بدنه و جنس آن از پلاستیک سخت ساخته شده است. در قسمت جلویی هویه برای راحتی کار با آن یک لایه پلاستیک نرم قرار دارد.

  25,400تومان
  موجود
 • پایه نگهداری لوکین از جنس استیل و روکش سیلیکون بسیار سبک است. قابلیت اتصال به پشت موبایل دارد. همچنین امکان حلقه شدن پایه‌ها را دارا می‌باشد. این پایه نگهدارنده فضای کمی از پشت گوشی را اشغال می‌کند و به قابلیت ایستادن روی میز را دارد.

  4,800تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • امروزه بسیاری از کارهای روزمره انسان‌ها توسط تلفن هوشمند انجام میشود. اکثر کسب و کارها و خدمات هم تلاش میکنند که در موبایل افراد جای گیرند. از این رو اگر بتوانیم کارت حمل و نقل یا کارت خود پرداز را همراه این موبایل جابجا کنیم، بسیار جذاب خواهد بود.  این پایه به پشت تلفن همراه میچسبد و ضمن قابلیت نگهداری کارت، قابلیت ایستاده نگهداشتن موبایل روی میز را هم...

  5,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • هنگامی که در حال ورزش کردن هستید و مطمئنا به تلفن هوشمندتان نیاز دارید؛ استفاده از کیف بازویی انتخاب مناسبی است. کیف بازویی لوکین Loukin ضد آب است. همچنین می‌توانید به صورت همزمان به هنگام ورزش از اپلیکیشن‌های مرتبط هم استفاده کنید. کیف بازویی لوکین مناسب برای کوهنوردان و ورزشکاران حرفه‌ای میباشد.

  14,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • عکاسی حرفه‌ای با گوشی موبایل نیاز به تخصص‌هایی از جمله شیوه کادر بندی، نوردهی و... دارد. این موضوع فقط با لنز قابلیت بهبود دارد. از این رو مدل‌های متفاوتی از لنز موبایل طراحی و تولید شده است. لوکین Loukin به عنوان برند معتبر در زمینه تجهیزات جانبی موبایل، لنز متفاوت با 3 لنز متفاوت ارایه کرده است. این لنز به صورت کلیپس روی دوربین موبایل قرار میگیرد. هم...

  24,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • در هر بسته 3 عدد استیکر قرار دارد. این استیکرها از یک طرف چسبنده و از طرف دیگر پد تمیز کننده صفحه موبایل دارند. میتوانید به پشت موبایل متصل کنید و زمانی که به تمیز کردن صفحه نمایش نیاز است، جدا کرده و صفحه نمایش موبایل یا تبلت را تمیز کنید.

  4,200تومان
  موجود
 • اگر به تمیز بودن گجت‌های دیجیتالی‌تان اهمیت می‌دهید. کیت تمیزکننده لوکین مدل M205 دارای دستمال میکروفایبر با طرح بسیار زیبا است. همچنین دارای یک محلول 10 میلی لیتر با قابلیت اسپری می‌باشد. مناسب برای رفع لکه و اثر انگشت از روی صفحه نمایش می‌باشد. از آنجایی که محصولات لوکین از کیفیت عالی و بسته بندی مناسب برخوردارند، انتخاب مناسب برای هدیه دادن می‌باشد.

  5,300تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • گوشی موبایل و تبلت اکثر مواقع در دست کاربران است. تمیز نگه داشتن این کالا بسیار اهمیت دارد. از آنجایی که هر کالای دیجیتالی قابلیت شستشو ندارد، حتما باید از یک محلول تمیز کننده استفاده کرد. این تمیز کننده از تولیدات لوکین است. اثر انگشت و آثار چربی روی سطح موبایل و تبلت را کلا از بین می‌برد. همراه این تمیز کننده یک دستمال مخصوص ارایه میشود.

  8,200تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • گوشی موبایل و تبلت اکثر مواقع در دست کاربران است. تمیز نگه داشتن این کالا بسیار اهمیت دارد. از آنجایی که هر کالای دیجیتالی قابلیت شستشو ندارد، حتما باید از یک محلول تمیز کننده استفاده کرد. این تمیز کننده از تولیدات لوکین است. اثر انگشت و آثار چربی روی سطح موبایل و تبلت را کلا از بین می‌برد. همراه این تمیز کننده یک دستمال مخصوص ارایه میشود.

  7,800تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • این کیت تمیز کننده ظاهر متفاوتی نسبت به دیگر کیت‌های تمیز کننده دارد. این کیت مناسب برای حمل در کیف و جیب است. حجم کیت تمیز کننده All in One لوکین 10 میلی لیتر است و یک سوم بدنه این کیت تمیز کننده از اسفنج نرم مخصوص تمیز کردن تشکیل شده است. مناسب برای رفع کامل اثر انگشت.  کیت تمیز کننده لوکین L-116T مناسب برای هدیه دادن است. 

  8,300تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • یک محلول تمیز کننده با حجم 200 میلی لیتر و دستکش میکروفایبر مخصوص تمیز کردن گجت‌ها از جمله موبایل، تبلت، مانیتور، تلویزیون، لپ تاپ و... می‌باشد. دستکش همراه این کالا قابلیت شستشو دارد. مواد اولیه به کار رفته در این کالا کاملا با محیط زیست سازگار است. 

  12,200تومان
  ناموجود
  خرید محصول
1 - 20 از 87