ابزار و تجهیزات لحیم کاری

کاتالوگ

هویه برای ایجاد اتصالات در مدارات الکتریکی و الکترونیکی جهت لحیم کاری است. در فرآیند لحیم کاری به سیم قلع یا سیم لحیم و دستگاه هویه و پایه هویه و در بعضی شرایط روغن لحیم نیاز است. دستگاه هویه Soldering Iron علاوه بر شکل ظاهر و نوع دسته، در توان‌های مختلفی ساخته می‌شوند. در خرید دستگاه لحیم کاری به چند پارامتر از جمله شکل ظاهری و توان هویه باید دقت کرد. به عنوان مثال هویه با توان 30 وات ممکن است در چند مدل ارایه شود، هویه 30 وات مخصوص لحیم کاری SMD و یا هویه 30 وات مخصوص لحیم کاری عمومی، در اینجا باید کاربری هویه را مد نظر قرار دهید. 
پارامتر بعدی برای کسانی است که مداوم از هویه استفاده میکنند. نکته دیگر اینکه به هنگام خرید هویه دقت کنید که وضعیت تعویض سرهویه دارد یا ندارد. دستگاه لحیم کاری با قابلیت تعویض سرهویه میتواند امکان استفاده چند منظوره داشته باشد. 
دستگاه هویه از جمله ابزارهای اجباری و پرکاربرد برای علاقمندان به الکترونیک و رباتیک است. به دستگاه لحیم کاری هویه هم گفته می‌شود. برای ساخت هویه ساده به هیتر، المنت و سر هویه نیاز است. میتوانید این هویه را به صورت DIY با تجهیزات متنوع بسازید. استفاده از هویه‌های آماده با برندهای شناخته شده قابلیت اطمینان بیشتری دارند.
فیلتر محصولات
1 - 32 از 106
1 - 32 از 106