ماژول فرستنده گیرنده رادیویی

نوعی از ماژول فرستنده گیرنده که با امواج رادیویی کار می‌کند. به عبارت کلیه پروتکل‌های انتقال بر پایه امواج رادیویی از جمله باند فرکانسی 433 مگاهرتز یا 315 مگاهرتز و ماژول وایرلس ESP8266 از دسته ماژول فرستنده گیرنده رادویی می‌باشند. همگی در این شاخه از فروشگاه دانشجو کیت قابل دسترسی هستند. این ماژول‌ها دارای آنتن هستن...

ماژول فرستنده گیرنده رادیویی

نوعی از ماژول فرستنده گیرنده که با امواج رادیویی کار می‌کند. به عبارت کلیه پروتکل‌های انتقال بر پایه امواج رادیویی از جمله باند فرکانسی 433 مگاهرتز یا 315 مگاهرتز و ماژول وایرلس ESP8266 از دسته ماژول فرستنده گیرنده رادویی می‌باشند. همگی در این شاخه از فروشگاه دانشجو کیت قابل دسترسی هستند. این ماژول‌ها دارای آنتن هستند، برخی آنتن داخلی و برخی آنتن خارجی می‌باشند.

 

ماژول فرستنده گیرنده مادون قرمز

نوعی از ماژول فرستنده گیرنده که با امواج مادون قرمز Infrared کار می‌کنند. از جمله این ماژول‌ها میتوان ماژول تشخیص شعله که یک گیرنده مادون قرمز است، اشاره کرد. فرکانس کاری ماژول فرستنده گیرنده IR بسته به نوع مصرف در محدوده‌های مختلفی است. موارد استفاده در ربات‌های مسیریاب و تعقیب خط می‌باشد. 

بیشتر

فرستنده گیرنده 

42 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
ریموت کنترل 12 کاناله به همراه گیرنده 12 کاناله با رله یک ترکیب بسیار مناسب برای مدیریت از راه دور می‌باشند. این ریموت کنترل در باند فرکانسی 433MHz دارای برد حدود 100 متر می‌باشد. این نوع ریموت به صورت فیکس کد می‌باشد که با توجه به ماژول گیرنده می‌توان کدها را تعریف کرد.از این ریموت می‌توان برای ارتباط با ماژول‌های گیرنده دارای رله استفاده کرد.
نمایش 1 - 40 از 42 مورد