ماژول فرستنده گیرنده رادیویی وایرلس

نوعی از ماژول فرستنده و گیرنده که با امواج رادیویی کار می‌کند. انواع ماژول فرستنده گیرنده وایرلس جهت انتقال دیتاهای مختلف طراحی شده است. به عنوان مثال کیت فرستنده و گیرنده صدا دارای پهنای باند مناسب جهت انتقال است. یا  به عبارتی کلیه پروتکل‌های انتقال بر پایه امواج رادیویی از جمله باند فرکانسی 433 مگاهرتز یا 3...

ماژول فرستنده گیرنده رادیویی وایرلس

نوعی از ماژول فرستنده و گیرنده که با امواج رادیویی کار می‌کند. انواع ماژول فرستنده گیرنده وایرلس جهت انتقال دیتاهای مختلف طراحی شده است. به عنوان مثال کیت فرستنده و گیرنده صدا دارای پهنای باند مناسب جهت انتقال است. یا  به عبارتی کلیه پروتکل‌های انتقال بر پایه امواج رادیویی از جمله باند فرکانسی 433 مگاهرتز یا 315 مگاهرتز و ماژول وایرلس ESP8266 از دسته ماژول فرستنده گیرنده رادویی می‌باشند. در مبحث اینترنت اشیا از ماژول فرستنده گیرنده وایرلس به عنوان بستر انتقال دیتا استفاده میشود. مثلا از ماژول لورا Lora برای انتقال دیتاهای سبک با برد بلند استفاده می‌شود. فرستنده و گیرنده رادیویی بر اساس کارایی که دارند بایستی از یک جنس باشند. تا امکان ساخت شبکه انتقالی فراهم باشد. همگی در این شاخه از فروشگاه دانشجو کیت قابل دسترسی هستند. این ماژول‌ها دارای آنتن هستند، برخی آنتن داخلی و برخی آنتن خارجی می‌باشند.

 

ماژول فرستنده گیرنده مادون قرمز

نوعی از ماژول فرستنده گیرنده که با امواج مادون قرمز Infrared کار می‌کنند. از جمله ماژول فرستنده و گیرنده مادون قرمز میتوان ماژول تشخیص شعله که یک گیرنده مادون قرمز است، اشاره کرد. فرکانس کاری ماژول فرستنده گیرنده IR بسته به نوع مصرف در محدوده‌های مختلفی است. موارد استفاده در ربات‌های مسیریاب و تعقیب خط می‌باشد. 

بیشتر

فرستنده گیرنده 

72 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
توجه: ریموت فرستنده دارای باتری است.
توجه: ریموت این کالا سه کلید دارد. کاربرد این ماژول برای درهای برقی است. به همین دلیل سه کلید روی ریموت دارد.
نمایش 1 - 40 از 72 مورد