ماژول مبدل DC به DC 

مبدل Dc به DC یا DC to DC Converter نوعی مبدل الکترونیکی است که جریان DC را از یک منبع دریافت می‌کند، سپس جریان DC را به صورتی دیگر با سطح ولتاژ بالاتر یعنی مبدل DC به DC افزاینده و یا سطح ولتاژ پایین‌تر یعنی مبدل Dc به DC کاهنده، تغییر می‌دهد. نوعی دیگر از مبدل DC to Dc هستند که ولتاژ را ثابت نگه داشته ولی جریان را تغییر می...

ماژول مبدل DC به DC 

مبدل Dc به DC یا DC to DC Converter نوعی مبدل الکترونیکی است که جریان DC را از یک منبع دریافت می‌کند، سپس جریان DC را به صورتی دیگر با سطح ولتاژ بالاتر یعنی مبدل DC به DC افزاینده و یا سطح ولتاژ پایین‌تر یعنی مبدل Dc به DC کاهنده، تغییر می‌دهد. نوعی دیگر از مبدل DC to Dc هستند که ولتاژ را ثابت نگه داشته ولی جریان را تغییر می‌دهند. نوع دیگر این مبدل‌ها هم قابلیت کاهش ولتاژ وجریان دارند. نوع دیگر مبدل Dc to DC قابلیت افزایش ولتاژ و جریان را دارند. مصرف مبدل Dc به DC در منبع تغذیه سوئیچینگ، ماژول‌ها و بردهای امبدد Embedded و کلا پروژه‌های الکترونیک و رباتیک برای قسمتی از مدار که به ولتاژ و جریان خاصی نیاز است، به کار می‌روند. مبدل Dc به DC علاوه بر افزایش یا کاهش جریان، استابیلایز یا تثبیت جریان و ولتاژ را هم انجام می‌دهند. 

 

خرید رگولاتور

رگولاتور ولتاژ نوعی قطعه الکترونیکی است که با اعمال یک دامنه مشخص ولتاژی، در خروجی ولتاژ ثابت ارایه می‌کند. از جمله رگولاتورهای پر مصرف الکترونیک می‌توان به LM7805 که یک کاهنده 5 ولت ثابت است، اشاره کرد. یا رگولاتور LM7812 یک کاهنده ثابت 12 ولتی است. برای خرید رگولاتور بایت به دامنه ولتاژ ورودی، جریان قابل عبور و ولتاژ خروجی رگولاتر دقت کرد. برای خرید رگولاتور ماژول LM2596 که از جمله کاهنده‌های پر مصرف الکترونیک است، می‌توانید از همین صفحه اقدام کنید.

  

ماژول مبدل USB

در این شاخه فقظ مبدل‌های DC به DC دسته بندی نشده‌اند. بلکه مبدل‌های USB هم در این شاخه قرار دارند. مبدل USB یا USB Converter چیست؟ نوعی از مبدل است که پورت USB را به رابط دیگری مانند TTLسریال، RS232 و... تبدیل می‌کند. مبدل USB می‌تواند دو طرفه باشد یا یک طرفه، به عنوان مثال مبدل USB to RS485 یک رابط دو طرفه است. استفاده از مبدل‌ها برای تغییر پروتکل ارتباطی استفاده می‌شوند. در پروژه‌های صنعتی و الکترونیکی استفاده دارند.

بیشتر

مبدل و رگولاتور 

144 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
توجه: جزئیات مشاهده شده در تصویر ملاک انتخاب کالاها نیستند.
توجه: رنگ این برد آبی است.
تذکر: نوشته های روی رگولاتور ملاک انتخاب نیست.
نمایش 1 - 40 از 144 مورد