حراج
کیت محرمانه کننده تلفن

کیت محرمانه کننده تلفن

DKP - 0018

محصول جدید

22 عدد موجود در انبار

22,000تـومان

شنود صدا برای هرکسی آزار دهنده است.مخصوصا اگر فرد شغلی حساس هم داشته باشد که افشای اطلاعاتش ممکن است به او و سازمانش ضربه ای وارد کند .ما در اینجا با روشی ساده و ارزان به شما یاد میدهیم که چطور بر مکالمات تلفنی خود کنترل بیشتری داشته باشید.

اگر تلفن شما مشترک است برای آنکه بتوانید مدتی با خیال آسوده مکالمه تلفنی داشته باشید، بدون آنکه کسی با برداشتن گوشی مزاحم شما شود یا مکالمه شما را استراق سمع کند، از کیت محرمانه کننده استفاده کنید. این کیت بصورت سری به دستگاه تلفن وصل می‌گردد و در هر لحظه تنها یک نفر از دو مشترک می‌تواند از خط استفاده کنند.


در صورتیکه بخواهید همه تلفنهای منزلتان نسبت به هم محرمانه باشند، باید به هر کدام از تلفنها یک محرمانه کننده بصورت سری نصب کنید در اینصورت هنگامی که تلفن زنگ می‌زند، فقط یکی از تلفنها می‌تواند جواب دهد و شخصی که زودتر از بقیه گوشی را بر دارد قادر به صحبت کردن خواهد بود و در بقیه تلفنها در صورت برداشتن گوشی صدایی نخواهند شنید.

 یک نکته:

گجت محرمانه کننده احتیاج به برق و باتری ندارد.

محتویات بسته :

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول:

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت

 شرح تخصصی عملکرد مدار:

این مدار شامل یک تریستور(تریستور یک نیمه‌رسانای قدرت است و به صورت یک قطعهٔ چهار لایه‌ای P-N-P-N ساخته می‌شود. تریستورها ۳ پایانهٔ آند، کاتد و گیت دارند. پایهٔ آند با A، کاتد با K و گیت (دروازه) با G نمایش داده می‌شوند)، یک عدد مقاومت، یک عدد دیود زنر و چهار عدد دیود یکسو ساز که به صورت مدار پل اتصال یافته‌اند می‌باشد..
با تحریک ، گیت تریستور عمل کرده و مانند یک دیود هدایت می‌کند. مدار پل شامل 4 دیود یکسوساز، سیگنال متناوب خط تلفن را یکسو کرده و به دو سر آند و کاتد تریستور اعمال می‌کند. در صورتیکه گوشی تلفنی که گیت محرمانه کننده به آن متصل است برداشته شود باعث شکست ولتاژ دیود زنر شده و گیت تریستور تحریک می‌شود، در نتیجه تریستور عمل کرده خط تلفن آزاد می‌گردد. در صورتی که مشترکهای دیگر نیز به محرمانه کننده متصل باشند در اثر افت ولتاژ دیود زنر (که با برداشتن گوشی تلفن اول در شبکه بوجود آمده ) این مدارها به ولتاژ شکست نرسیده و در نتیجه این مشترکین از شبکه خارج می‌شوند و قادر به شنیدن مکالمات نمی‌باشند. لازم به یادآوری است که مقاومت R جریان دیود زنر را محدود می‌نماید.

  

  

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد فیبر : 2 * 3 سانتیمتر
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : بدون نیاز به برق و باتری
ظرفیت : یک سو کننده یک خط تلفن

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : نیمه حرفه ای
اقلام همراه محصول : دو رشته سیم افشان
آموزش : دارای دفترچه آموزش

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2