بلندگو دستی

دانشجو بن، امتیاز خرید کاربران دائمی
با سفارش این محصول شما 1  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000تـومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 1 امتیاز که برابر است با 1,000تـومان

DKP - 0057

محصول جدید

کیت بلندگو دستی یک تقویت کننده تک مرحله ای صدا است. در میکروفن آن صحبت کنید و صدای تقویت شده را در بلندگوی گجت دریافت کنید.

این گجت یک آمپلی فایر صوتی با پهنای باند مناسب می باشد. پهنای باند مناسب که می توانید صدای خود را در یک محیط بزرگ پخش کنید. این مدار یک آمپلی فایر صوتی با قدرت متوسط است.

 می توان کیت را روی دوچرخه ، موتور سیکلت ، ماشین یا در یک جعبه قابل حمل جاسازی کرد. در صورت تمایل می توانید با ترکیب کیت بلند گو دستی و کیت آمپلی فایر 10 وات صدای خروجی قوی تری را خواهید داشت.

 یک نکته:

با نصب آلومینیم (رادیاتور) جهت خنک کردن ترانزیستو روی بدنه آن کارآیی مدار بیشتر خواهد شد. با این کار به زودتر خنک شدن ترانزیستور کمک خواهید کرد.

 

محتویات بسته :

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول:

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت


 
 شرح تخصصی عملکرد مدار:
ین مدار در حقیقت یک تقویت کننده صوتی است که سیگنالهای صوتی توسط میکروفن دریافت شده پس از عبور از فیلتر R5, R4, C4 جهت تقویت اولیه وارد بیس ترانزیستور T3 می شود خازن C3 از حذف شدن بخشی از سیگنالها جلوگیری می کند. T12 با کوپلاژ مستقیم جریان تقویت شده را از طریق کلکتور خود به بیس T2 جهت تقویت نهایی تزریق می نماید.
 
در حقیقت مدار شامل سه طبقه تقویت می باشد که هر طبقه تقویت کننده از بهره جریان و ولتاژ بالایی برخوردار است. مقاومت R2 و R3 ترانزیستور T3 را با یاس می کنند و با یاسینگ T2 نیز توسط R1 انجام می گیرد. خازن C2 از انتقال ولتاژ DC بین دو طبقه جلوگیری می کند و C1 نیز سیگنالهای اضافی با یاس را که تولید نویز می کنند از طریق زمین مدار (منفی) خنثی می سازد و بدین ترتیب پایداری مدار حفظ می گردد.

 
به وسیله این گجت ساده علاوه بر پیش روی در آموزش الکترونیک یک گجت از مدار های پرکاربرد آمپلی فایر را ساخته اید.
 

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد فیبر : 2 * 6 سانتیمتر
نوع فیبر : استخوانی تکرو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : حداکثر 9 ولت DC

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : نیمه حرفه ای
آموزش : دارای دفترچه آموزش

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2