تقویت کننده تلفن

DKP - 0017

محصول جدید

اگر مایل به شنیدن واضح صدای تماس گیرنده و شناسایی وی هستید این کیت با کارآیی جالب خود به شما کمک میکند.

این گجت در اصل یک تقویت کننده صدا می‌باشد که سیگنال صوتی مکالمه تلفنی را دو مرحله تقویت و سپس از طریق یک بلندگو پخش می‌نماید.

 این گجت در اصل یک تقویت کننده صدا می‌باشد که سیگنال صوتی مکالمه تلفنی را دو مرحله تقویت و سپس از طریق یک بلندگو پخش می‌نماید.

تقویت تلفن/دانشجو کیت

محتویات بسته :

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول:

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت


 
 شرح تخصصی عملکرد مدار:

مدار تقويت کننده تلفن در اصل يک تقويت کننده ساده صوتی میباشد که با استفاده از ترانزيستور جريانهای صوتی را از شبکه تلفن دريافت نموده طی دو مرحله آنرا تقويت سپس از طريق بلندگو پخش مینمايد .خازنC امپدانس (نسبت ولتاژ به جریان)شبکه و مدار را تطبيق داده و همراهR4 از ايجاد بار برروی شبکه تلفن جلوگيری میکند .ترانزيستورQ جريانهای صوتی را که به بيس آن تزريق شده تقويت و جهت تقويت نهايی به بيسT تزريق مینمايد مقاومتR1 جريان کلکتورT و مقاومتR2 جريان بيسT و کلکتورQ را تأمين مینمايد(پايه های ترانزيستور را اميتر(Emitter)، بيس(Base)و کلکتور(Collector)می نامند که اميتر را با حرفE، بيس را با حرفBو کلکتور را با حرفCنمايش می دهند)

  

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد فیبر : 2.5 * 3.5 سانتیمتر
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : بدون نیاز به برق و باتری
توان : تقویت کننده ترانزیستوری خط تلفن

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : مبتدی
اقلام همراه محصول : دو رشته سیم افشان
آموزش : دارای دفترچه آموزش

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2