باشگاه مشتریان چیست؟

کاربران زیادی به دانشجو کیت مراجعه می‌کنند، برخی حساب کاربری دارند و برخی هم صرفا بازدید کننده هست. تصور کنید شما در ازای هر فعالیت در دانشجو کیت، بتوانید امتیاز دریافت کنید. مثلا پس از بازدید از 50 صفحه سایت دانشجو کیت، مقدار مشخصی بن تخفیف دریافت کنید. با راه اندازی باشگاه مشتریان دانشجو کیت، مخصوص کلیه فعالیت کاربرانی که دارای حساب کاربری هستند و همیشه در حساب کاربری‌شان وارد شده و از خدمات سایت استفاده می‌کنند. از اینرو هر فعالیت شما با توجه به موارد تعریف شده، تبدیل به یک بن خرید خواهند شد. 

 

فعالیت‌های مدال دار کاربران در دانشجو کیت

این فعالیت‌ها در حال حاضر دارای 3 بخش اصلی هستند. بخش اول فعالیت شامل ساخت حساب کاربری، ورودهای کاربر به دانشجو کیت و یا تعداد صفحات بازدید شده است. هر کدام از این مدال‌ها که دارای لگو «بن خرید» هستند؛ در صورت دستیابی به آن مدال، امکان تبدیل به بن خرید وجود دارد. بخش دوم فعالیت، شامل سوابق خرید از دانشجو کیت می‌باشد. بدیهی است که کاربران باید با همان حساب کاربری این فعالیت‌ها را انجام داده باشند. این بخش هم همانند بخش اول باشگاه مشتریان دانشجو کیت، هر مدالی که دارای بن خرید باشد، امکان تبدیل آن مدال به بن خرید وجود دارد. اما بخش سوم و مهم‌ترین بخش باشگاه مشتریان دانشجو کیت است. در این بخش اگر هر کاربری توسط لینک ساخته شده منحصر به فرد مخصوص حساب کاربری شما وارد سایت شده و فعالیت انجام دهد، امتیاز آن به شما خواهد رسید. به عنوان مثال اگر 100 نفر از طریق لینک شما وارد سایت بشوند. دقت کنید فقط وارد سایت دانشجو کیت بشوند، شما بن خرید به ارزش 5000 تومان دریافت خواهید کرد. به همین ترتیب مدال‌ها مشخص می‌باشند. لازم به ذکر است که کلیک‌های هر کاربر فقط یکبار شمارش می‌شوند. چنانچه دو کاربر از طرف شما عضو شده و حساب کاربری‌شان را تایید کنند، بن خرید به ارزش 5000 تومان دریافت خواهید کرد. تمامی این مدال‌ها و بن‌های خرید در سیستم تعریف شده و به صورت اتوماتیک برای کاربران ایجاد می‌شوند.

 

قوانین باشگاه مشتریان دانشجو کیت

برای ثبت فعالیت‌ها و دریافت بن خرید حتما باید به حساب کاربری وارد شده باشید.

کلیه مراحل دریافت و تبدیل فعالیت کاربران به بن خرید فقط از طریق سایت و به صورت اتوماتیک صورت می‌گیرد.

بخش‌هایی از جمله ورود به حساب کاربری فقط در بازه زمانی یک روزه محاسبه می‌شود. بدیهی است که کاربران بایستی در روزهای مختلف وارد حساب کاربری‌شان بشوند.

سوابق خرید شامل دو بخش است، یکی تعداد سبدهای خرید ثبت شده و دیگری تعدد کالاهایی که در هر سبد خرید ثبت شده است. در برخی از این روش‌ها بن خرید تعریف شده‌اند.

معرفی کاربران جدید در صورتی شامل بن خواهد شد، که کاربران معرفی شده فقط و فقط با لینک معرفی شما وارد سایت شده باشند. به عنوان مثال کاربر الف با ارایه لینک مخصوص به همکلاسی‌ها و یا شبکه‌های اجتماعی می‌تواند، فعالیت کلیه کاربرانی که از طریق لینک معرفی وارد شده‌اند را به بن خرید تبدیل کند. 

 

 

شیوه استفاده از باشگاه مشتریان دانشجو کیت

مرحله اول، ساخت حساب کاربری و یا به حساب کاربری وارد شوید. سپس روی گزینه «فعالیت‌های من» کلیک کنید. صفحه باشگاه مشتریان با انواع مدال‌هایی که برخی از آن‌ها رنگی هستند، برای شما فعال می‌شود. به تصویر زیر دقت کنید.

باشگاه مشتریان دانشجو کیت - فعالیت های مدال دار -دانشجو کیت Daneshjookit

  

پس از کلیک بر روی قسمت فعالیت‌های من، وارد صفحه باشگاه مشتریان دانشجو کیت خواهید شد. به تصویر زیر دقت کنید، انواع مدال‌هایی که به صورت پیش‌فرض تعریف شده‌اند را خواهید دید. 

باشگاه مشتریان دانشجو کیت - فعالیت‌های مدال دار Daneshjookit

  

  

سوالات متداول درباره باشگاه مشتریان دانشجو کیت

ارزش بن خرید اهدا شده در هر مرحله چقدر است؟

بستگی به مرحله دریافت مدال دارد. به ترتیب در هر مرحله ارزش این بن بالاتر خواهد رفت. کمترین مبلغ دریافت بن تخفیف 5000 تومان می‌باشد.