کتاب پروژه های کاربردی الکترونیک

DKP - 90010

محصول جدید

کتاب پروژه های کاربردی الکترونیک به زبانی ساده و کاملا تصویری نگاشته شده و دارای 36 پروژه ی الکترونیکی می باشد.پکیج آموزشی همراه کتاب عبارتند از :

فیلم آموزشی

نرم افزارهای کاربردی

این کتاب دارای 36 پروژه مادر می باشد. که در حقیقت سرفصل ها ی آن را تشکیل میدهد. بهترین انتخاب برای کاربرانی که می خواهند الکترونیک را به صورت عملی بیاموزند.

این پروژه ها به صورت مرحله به مرحله قطعات پایه ای و شیوه ی اتصالات در مدارها را با زبانی کاملا ساده و با کمک تصاویر می آموزید.

در این کتاب از ساده ترین تست های آموزشی الکترونیکی مانند تست برق، اتصال کوتاه باتری، روشن کردن یک LED و . . . تا پروژه های نسبتا پیچیده مانند سلف الکتریکی، ساخت رادیوی کریستالی، ساخت یک ربات کوچک و . . . با وسواس فنی خاصی برای مخاطب های خاص و عام گنجانده شده است.

وجود شکلهای بسیار زیاد و کاملا مرتبط با موضوع یکی از ویژگی های این کتاب پر فروش است که به علت سادگی و قابل فهم بودن شکل ها در درک موثر و مفهومی مبانی و کاربرد های الکترونیک کمک شایانی به خوانندگان بی شمار این کتاب می کند. 

ترتیب قرار گیری پروژه های کتاب به گونه ای تنظیم شده است که بتواند خواننده را از بدو مطالعه ی کتاب درگیر کارهای عملی در الکترونیک نماید، چرا که آموزش مفاهیم بدون کاربردی کردن آنها آموزشی است ابتر و ناقص. 

چینش پروژه ها به گونه ای است که به صورت گام به گام مبانی ابتدایی الکترونیک تا قطعات و اصطلاحات تخصصی الکترونیک را در بدون اینکه مخاطب را دچار سردرگمی کند در ذهن او می پروراند. در این صورت خواننده هیچ گاه با یک متن سنگین الکترونیکی که مملو از لغات و اصطلاحات خاص است مواجه نیست زیرا آچه که بایسته ی یک پروژه بود در گام های قبلی آموخته است و حال زمان آن  است که گام کوچک دیگری به جلو بردارد . . .

چرا که هر مسیر طولانی را با گامهای کوچک می توان طی کرد . . . 

پس گام اول را با قدرت بردارید و با گامهای کوچک این کتاب در انتهای مطالعه ی این کتاب مسیر پر رمز و راز الکترونیک را طی کرده باشید.

این کلا در 240 صفحه برای شبفتگان الکترونیک کاربردی تهیه و تنظیم شده است

ویژگی‌های فیزیکی

تعداد صفحات : 240 صفحه
نوع جلد : شومیز

ویژگی های فنی کتاب

نویسنده / نویسندگان : محمد مقاری - محمود براتی
ناشر : سها دانش
ناشر همکار : نبض دانش
نوبت چاپ : اول
نوع چاپ : سیاه و سفید
سال چاپ : 1393
شابک : 976001811289

سایر مشخصات کالا

گارانتی : گارانتی اصالت وسلامت فیزیکی
آموزش : به همراه دی وی دی آموزشی
نوع کاربرد محصول : کاربردی - فنی

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2