کتاب مرجع تخصصی اصول طراحی تولید تعمیر محافظ یخچال

DKP - 900041645

محصول جدید

225 عدد موجود در انبار

35,000تـومان

کتاب مرجع تخصصی اصول طراحی تولید تعمیر محافظ یخچال

کتاب محافظ یخچال شامل بخش ورود و اطلاعات اولیه و نحوه طراحی دستگاه و مدار محافظ برق است. در بخش بعدی به نکات تعمیری و تجربه افراد تولید کننده پرداخته شده است. در بخش بعد نقشه و تحلیل کار مدار دستگاه های مختلف مانند شرکت های الکترو آلا، سار، کنترل در مدل یخچال فریز و کولر گازی پرداخته شده است. در بخش بعدی محافظ برق های دیجیتال بررسی شده و نقشه شرکت های میکرو و پارت ارائه شده است. در آخر هم به قوانین استاندارد پرداخته شده است.

این کتاب اولین و تنها کتاب است که درباره محافظ برق تالیف شده است. این کتاب حاصل 20 سال تجربه و هزار و 35 ساعت کار و تحقیق مداوم نویسنده در حوزه دستگاه های محافظ برق می‌باشد.

امتیاز برتر کتاب این است که خود نویسنده تولید کننده و تعمیرکار و طراحی دستگاه محافظ برق می‌باشد. و تجربه تعمیر بیش از 3500 برد محافظ و آشنایی با مدارات شرکت های مختلف را دارد.

کتاب مرجع تخصصی اصول طراحی تولید تعمیر محافظ یخچال اولین قدم برای کسانی که می‌خواهند با دستگاه محافظ برق آشنا بشوند یا به کار تعمیر یا تولید آن مشغول بشوند می‌باشد. برای علاقه مندان کیت دستگاه محافظ یخچال و دوره های آموزشی تدارک دیده شده است.

 

دوره های آموزشی در 3 سطح می باشد.

مقدماتی: تولید و مونتاژ که در سه دوره محافظ یخچال، محافظ صوتی تصویری و محافظ کولرگازی برگزار می گردد.

متوسطه: تعمیر. که در این دوره دانشجو به مسائل تعمیرات آشنا شده و یک تعمیرکار اولیه تبدیل می شود

پیشرفته: این دوره یک دوره کامل است و دانشجو به هر آنجه که در ذهن اش درباره محافظ یخچال دارد می رسد. در این دوره سوالی بی جواب نمی ماند و تمام مسائل طراحی در آن ارائه می شود. دانشجو قدرت تجزیه و تحلیل تمام مدارات محافظ برق را خواهد داشت و در نتیجه به یک تعمیرکار فوق حرفه ای تبدیل می شود.

در پایان این دروه دیگر تعمیر یک مدار محافظ برای دانشجو بسیار آسان خواهد بود. و هر عیبی را تحلیل می کند. البته برای دانشجویان این دوره بخش هماهنگی و سوال جواب و پشتیبانی هم خواهیم داشت.

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : حداقل دیپلم و علاقه مند به الکترونیک
آموزش : به شیوه ای متفاوت با خروجی کاملا مشخص
نوع کاربرد محصول : آموزشی تولیدی فنی
سازنده : نورسان

محصولات مرتبط

VOD استریم با موضوع ESP32 و OTA [ اروند طباطبایی و سایفر ]