شیلد توسعه دوبل مخصوص اینترنت اشیاء IOT برد Wemos Mini D1

DKP - 41097

محصول جدید

شیلد توسعه پین مخصوص برد کنترل اینترنت اشیاء D1 Mini طراحی شده است. این شیلد با نرم افزار آردوینو و برد D1 mini سازگار است. همچنین کلیه پین‌های برد کنترلی Wemos D1 Mini با استفاده از این شیلد دو برابر میشوند. برای جلوگیری از اتصال چند شیلد روی همدیگر، به صورت دوبل قرار گرفته تا فضای کمتری اشغال کند.

 

توانایی اجرای کدها به زبان Lua دارد. لطفا سوالات فنی را از قسمت دیدگاه کاربران ارسال کنید.

نظر خود را بنویسید
*
*
3
دیدگاه کاربران
 • 1396-04-12

  سلام و خسته نباشید خدمت تیم دانشجو کیت. آیا این امکان وجود داره که روی این شیلد دو شیلد رله مخصوص وموس قرار داد؟ با توجه به این که هر دو پایه ۱ رو استفاده خواهند کرد.

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  ضمن تشکر از توجه شما، برای این منظور چند روش وجود دارد. یکی از روش‌ها در آموزش اتصال چند پین به یک پین آردوینو توضیح داده شده است.

 • 1396-04-19

  سلام و عرض خسته نباشید
  آیا می شود به این برد سنسور فرستنده و گیرنده مادون قرمز متصل کرد؟و سپس در صورتی که سنسور گیرنده موجی را دریافت کرد (طوری برنامه نویسی کنیم که) دیتا را به کامپیوتر ما منتقل کند(به صورت بیسیم)؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  ضمن تشکر از توجه شما، برای این منظور میتوان از شاخه مادون قرمز یکی از کالاها را انتخاب کنید. سپس با توجه به کتابخانه، کد نویسی انجام دهید. برای انتقال دیتا به صورت بیسیم، پیشنهاد میشود پست کنترل وسایل الکترونیکی از راه دور با پروتکل MQTT را مطالعه کنید.

 • 1397-12-06

  با سلام
  این شیلد موجود خواهد شد؟

  پاسخ مدیر:

  درود


  روند تامین اخیرا صورت گرفته است. پس از موجود شدن از همین طریق به شما اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین در بخش "به من اطلاع بده" مشخصاتتان را وارد کنید.

شماتیک Wemos mini D1 shield

دانلود اطلاعات و شماتیک Wemos mini D1 Shield

دانلود (2.46M)

محصولات مرتبط

نورپردازی با LED RGB و برد آردوینو با پتانسیومتر و نمایش LCD کاراکتری