ماژول UPS محافظ برق مدل YX-X804 از 12 تا 48 ولت با رله و ترمینال

DKP - 41889

محصول جدید

24 عدد موجود در انبار

87,308تـومان

94,900تـومان

-8%

ماژول UPS محافظ برق مدل YX-X804 از 12 تا 48 ولت 

منبع تغذیه برق شهری، تامین کننده تغذیه کلیه سیستم های الکترونیکی، الکتریکی و .... است. جریان برق شهر به حدی حیاتی است که نبود آن، سبب اختلالات شدید و سنگین در صنعت و زندگی روزمره خواهد شد؛ این در حالیست که جایگزین جریان برق شهری، باتری ها هستند. باتری ها با ظرفیت مشخص، می توانند تا مدتی، تغذیه سیستم را تامین نمایند. در هنگاه قطعی برق، برای سوییچ از برق شهری به باتری، نیاز به مدار UPS داریم. ماژول UPS با مدل XY-804، به سادگی می تواند سوییچ از برق شهری به باتری را در هنگام قطعی برق، انجام دهد. راه اندازی و کار با این ماژول بسیار ساده است. کافیست سوکت های باتری و برق اصلی را به ترمینال های متناظر قرار گرفته بر روی ماژول، متصل نمایید. سپس خروجی ماژول را به ورودی تغذیه متصل کنید. حال مدار شما در حالت عادی با برق شهری کار کرده و چنانچه برق قطع شود، باتری به طور خودکار وارد مدار خواهد شد. این ماژول در ورودی برق، ولتاژ 24 الی 48 ولت DC را می پذیرد. همچنین در خروجی خود می تواند تا 10 آمپر بار به خروجی تحویل دهد. راه اندازی و کار با این ماژول بسیار ساده است. کافیست کابل های باتری و برق اصلی را متصل کرده و سپس ارتباط مدار را با خروجی ماژول UPS برقرار سازید. به همین سادگی و در کوتاهترین زمان ممکن، مدار شما مجهز به یک سیستم UPS پایدار و حرفه ای خواهد شد.

 

 

مشخصات فنی ماژول UPS محافظ برق مدل YX-X804 از 12 تا 48 ولت 

ابعاد کوچک، وزن سبک

راه اندازی سریع و آسان

پایداری و عملکرد دقیق

ولتاژ ورودی 12 الی 48 ولت DC

توانایی تحمل تا 10 آمپر جریان در خروجی

مجهز به ترمینال های پیچی جهت اتصال باتری، برق و خروجی

 

 

کاربردهای ماژول UPS محافظ برق مدل YX-X804 از 12 تا 48 ولت 

 فعال سازی تغذیه اضطراری سیستم های اس-ام-اس کنترل

فعال سازی تغذیه اضطراری سیستم ها و پروژه های مختلف

فعال سازی تغذیه اضطراری سیستم های کنترل دما و رطوبت

فعال سازی تغذیه اضطراری برد کنترل آسانسور(در صورت تناسب با برد)

 

 

الزامات  و نکات فنی در راه اندازی ماژول UPS محافظ برق مدل YX-X804 از 12 تا 48 ولت 

 1- جهت اتصال تغذیه برق شهری به این ماژول، می توان از یک تغذیه پایدار در بازه 12 الی 48 ولت استفاده نمود. به عنوان مثال این مبدل ولتاژ بسیار کارا و پایدار است.

2- جهت اتصال باتری به این ماژول، می توانید از باتری های لیتیمی   استفاده نمایید. در این صورت نیاز به ماژول افزاینده جهت افزایش ولتاژ باتری خواهید داشت. البته استفاده از افزاینده ولتاژ نیازمند رعایت الزاماتی است. به همین منظور، آموزشی که در ادامه قرار می گیرد، به شرح مفصل این مورد پرداخته است.

 

 

آموزش افزایش ولتاژ باتری های لیتیومی جهت تغذیه با ماژول XL6009

 باتری ها یکی از پرکاربردترین منابع تغذیه سیستم های مختلف به شمار می آیند. به کمک باتری میتوان در موقعی که جریان برق در دسترس نیست، سیستم را تغذیه و راه اندازی کنیم. باتری های لیتیمی، از پرکاربردترین باتری ها جهت تغذیه سیستم های امبدد به شمار می روند. از مزایای این نوع باتری ها می توان به وزن کم و ابعاد کوچک  اشاره نمود. در کنار این، باتری های لیتیم پلیمری از وزن سبک تر و حجم بالاتر نسبت به نوع لیتیم یونی برخوردار هستند. بازه ولتاژ باتری های لیتیمی تک سلول در حدود ۳٫۴ تا ۴٫۲ ولت قرار می گیرد. این بازه به ازای تخلیه کامل تا فول شارژ تعریف می شود. از آنجاییکه تغذیه اکثر بردها نظیر رزبری پای ۵ ولت است، لذا تغذیه این بردها با باتری دچار مشکل خواهد شد. در این آموزش به بررسی نحوه تامین تغذیه ۵ ولت و یا بیشتر به کمک باتری های لیتیمی می پردازیم.

ادامه این آموزش

 

 

ویژگی‌های فیزیکی

نوع کانکتور : ترمینال پیچی
تعداد ورودی : 2
تعداد خروجی : 1

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : 12 تا 48 ولت DC
جریان خروجی : 10آمپر

ویژگی های فنی

ترتیب پایه ها : مطابق چاپ برد
کد تجاری ماژول و برد : xy-x804

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : نیمه حرفه ای
نوع کاربرد محصول : مناسب برای استفاده شخصی
نوع برد - ماژول : ups
وضعیت لوازم جانبی :
سایر قابلیت‌ها : محافظ برق ups
سوکت باتری :

محصولات مرتبط

VOD استریم با موضوع ESP32 و OTA [ اروند طباطبایی و سایفر ]