ماژول گیرنده 315Mhz ASK با سلف و کریستال Transmitter

DKP - 51024

محصول جدید

معرفی ماژول گیرنده رادیویی Receiver 315MHz ASK 

ماژول گیرنده رادیویی 315 MHz - ASK مناسب برای کنترل سیگنال ،مغناطیس، تشخیص از راه دور و هشدار امنیتی وایرلس می‌باشد.این ماژول کوچک یک گیرنده است. گرچه پیچیده به نظر می رسد اما به سادگی ماژول فرستنده است. دارای یک مدار تنظیم کننده RF و Op-Amp برای تقویت موج حامل دریافتی از فرستنده است. سیگنال تقویت شده به یک PLL (حلقه قفل فاز) منتقل می شود که دیکودر را قادر می سازد تا بر روی یک بیت دیجیتال قفل شود که خروجی بهتر و بدون نویز را فراهم کند. این ماژول دارای چهار پایه VCC ، GND ، DATA است و یک پین آنتن دارد.

 

 

کاربرد ماژول گیرنده رادیویی Receiver 315MHz ASK 

این ماژول برای دریافت دیتا در باند فرکانسی 315 مگاهرتز طراحی شده. از این برد همراه با برد ارسال کننده می‌توان برای پروژه هایی مانند ریموت کنترل ها، ارسال هشدار امنینی و کنترل دستگاه ها از راه دور اشاره کرد.

 

 

آموزش اول : راه‌اندازی ماژول 315MHz ASK

HMT-HMR یکی از ماژول‌های ارتباط رادیویی دارای مدولاسیون FSK بوده و گزینه مناسبی برای انتقال دیتا به صورت ۱ طرفه می‌باشد. این نوع ماژول‌های توسط پروتکل ارتباطی سریال با آردوینو یا میکروکنترلر ارتباط برقرار می‌کنند.نرخ انتقال دیتا در این ماژول‌ها ۶۰۰bps الی ۹۶۰۰bps  می‌باشد

ادامه آموزش

  

آموزش دوم : مدار گیرنده ریموت کدلرن ASK با میکروکنترلر STM32

فرستنده و گیرنده های رادیویی به دلیل سهولت در استفاده و هزینه ساخت کم بسیار محبوب هستند. این نوع فرستنده گیرنده‌ها را در اطراف خود بسیار مشاهده کرده اید.

ادامه آموزش

 

 

ویژگی‌های فیزیکی

چاپ مس : سبز
تعداد پایه ها : 4 عدد

ارتباطات

فرکانس کاری : 315MHz

ویژگی های فنی

نوع آی سی : OP-AMP

سایر مشخصات کالا

اقلام همراه محصول :
نوع کاربرد محصول : مناسب برای استفاده صنعتی
نوع برد - ماژول : مخابراتی
بنچ مارک تیم فنی دانشجو کیت : 9 از 10

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2