مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد
دوست داشتن

گیرنده 4 کانال 220 ولت با فرکانس 433 مگاهرتز با خروجی لحظه ای و دائمی

مرجع:
DKP - 90041499
DKP - 90041499
نام تجاری:
موجودی: 10
599,000 تومان

فروشنده : کیان الکترونیک

توضیحات

گیرنده چهار کانال کدلرنینگ قابین 12

 • ورودی 220-240 ولت جهت تغذیه دستگاه  
 • قابلیت هماهنگ نمودن  گیرنده با ریموت 12 کانال
 • دارای چهار خروجی 10 آمپر (Free Voltage)
 • دارای ماژول گیرنده تقویت شده هما
 • قابلیت استفاده از کنتاکت باز و بسته رله های 1 تا 3  و کنتاکت باز رله 4
 • امکان کنترل از طریق میکرو سوییچ و صفحه کلید
 • دارای دو مد کاری (دائم یا فشاری) برای هر خروجی
 • دارای رله تقویت شده مقاوم در برابر بارهای خازنی

- تغذیه ورودی: 220-240  ولت 

- خروجی AC  : 220V/10A

- خروجی DC  : 12V/10A - ابعاد : 9.6 × 8.4 × 2 سانتی متر

- وزن: 115 گرم

 - ظرفیت حافظه : 80 عدد

1- مدهای کاری گیرنده 4 کانال 220 ولت :

هردیپ سوییچ از شماره1 تا 4 امکان تنظیم عملکرد رله متناظراش را می دهد، به این معنی که اگر دیپ سوییچ 1 در حالت OFF قرار بگیردرله شماره 1 ، بر روی حالت حافظه دار تنظیم می شود و اگر دیپ سوییچ شماره 1 را در حالت ON  قرار دهید رله شماره 1 ، بر روی حالت  فشاری تنظیم می شود (این تنظیم برای رله های 3 تا 4 نیز توسط دیپ سوییچ های شماره 3 تا 4قابل برنامه ریزی است).

2- نحوه راه اندازی مدار:

1-2-اتصال تغذیه دستگاه: گیرنده ای که در اختیار دارید دارای ورودی220-240ولت جهت راه اندازی مدار می باشد.ابتدا توسط ترمینال سبز (دو پین) تغذیه دستگاه را متصل نمایید.پس از اتصال برق، LED گیرنده روشن شده که نشانگر قرار گرفتن دستگاه در وضعیت آماده به کار می باشد.

2-2-اتصال مصرف کننده: به منظور اتصال مصرف کننده به گیرنده، سیم فاز را به ترمینال  COMمربوط به هر خروجی و سیم برگشتی از لامپ(دستک لامپ) را به ترمینال NO متصل کنید.

3-2-طریقه تعریف نمودن ریموت: کلید Learn بر روی گیرنده را فشار داده، LED گیرنده به طور ثابت روشن می شود، یکی از دکمه های ریموت را فشار دهید؛ LED با یکبار چشمک زدن تعریف شدن ریموت جدید را تایید می¬کند. در صورتی که ریموت قبلا برای گیرنده تعریف شده باشدLED دوبار چشمک می¬زند.

عملکرد با سری دکمه های 1تا4    OFF OFF

عملکرد با سری دکمه های 5تا8    OFF ON

عملکرد با سری دکمه های 9تا12    ON OFF

4-2-طریقه پاک کردن حافظه: کلید Learnبر روی گیرنده را فشرده و رها کنید تا  LEDگیرنده به طور ثابت روشن شود، سپس مجددا کلید Learn را فشرده و به مدت 10 ثانیه نگهدارید، همزمان با خاموش شدن LED حافظه گیرنده نیز پاک خواهد شد.

 

3-  هماهنگ نمودن گیرنده با ریموت 12 کانال:

دستگاه شما، قابلیت عملکرد با هر سری 4 تایی از دکمه های ریموت 12کانال لرن- گیتی سگانی نو- را دارد . در این حالت شما امکان  برنامه ریزی گیرنده ، برای عملکرد با هر سری از دکمه های 1تا4   یا  5تا8  ویا  9تا12 را در اختیار دارید .(هر چهار مجموعه کلید به صورت چاپی بر روی ریموت مشخص شده اند.)

نکته : می توانید با قرار دادن بیشتر از 2 عدد گیرنده در حالت مشابه ، امکان کنترل چندین گیرنده با یک ریموت را دارا باشید. به این صورت که با فشردن یک کلید ،رله مشابه چند برد گیرنده به طور همزمان کنترل شود .

4- کنترل گیرنده از طریق میکرو سوییچ و صفحه کلید:

دستگاهی که در اختیار دارید علاوه بر اینکه طراحی شده تا از طریق امواج رادیویی(ریموت)کنترل شود  می تواند از دو  طریق میکرو سوییچ و صفحه کلید نیز فرامین را دریافت کند.

1-4- کنترل گیرنده از طریق میکرو سوییچ: در صورتی که امکان کنترل گیرنده از طریق ریموت کنترل را ندارید، می توان توسط میکرو سوییچ های 1 تا 4 هر یک از رله های متناظر را تحریک نمایید.

نکته: در صورتی که تنظیمات خروجی ها بر روی حالت فشاری یا دایم قرار داشته باشند، هر یک از میکرو سوییچ ها طبق تنظیمات تعریف شده عمل می کند.

2-4- کنترل گیرنده از طریق صفح کلید(نیاز به خرید تجهیزات اضافی دارد): توسط ردیف پین هدر های تریگر که بر روی مدار گیرنده طراحی شده می توان هر یک از خروجی ها را به صورت مستقل کنترل نمود. به این منظور پایه مشترک trigger com را به ورودی صفحه کلید متصل نمایید و تریگر های 1 تا 4 را به پایه های خروچی صفحه کلید وصل کنید.

 

5- فعال کردن(ALL ON) و غیر فعال کردن(ALL OFF) تمامی مصرف کننده ها: 

گیرنده قابین سری 12 این قابلیت را در اختیار مشتری قرار داده که تمامی مصرف کننده ها را در یک لحظه فعال و غیر فعال کند . 

1-5- فعال کردن تمام مصرف کنند ها (ALL ON)

- اگر گیرنده با ریموت 4 کانال فرمان می پذیرد: فشردن کلید A , B  ریموت به صورتی که همزمان فشرده شوند.

- اگر گیرنده با ریموت 12 کانال فرمان می پذیرد: فشردن کلید  1 و 2 ریموت به صورتی که همزمان فشرده شوند. (لطفا به علامت + که بر روی ریموت 12 کانال چاپ شده است توجه کنید )

2-5- غیر فعال کردن تمام مصرف کنند ها (ALL OFF)

- اگر گیرنده با ریموت 4 کانال فرمان می پذیرد: فشردن کلید  C , Dریموت به صورتی که همزمان فشرده شوند.

- اگر گیرنده با ریموت 12 کانال فرمان می پذیرد: فشردن کلید  3 و 4 ریموت به صورتی که همزمان فشرده شوند. (لطفا به علامت + که بر روی ریموت 12 کانال چاپ شده است توجه کنید )

تبصره : در زمانی که گیرنده، فرمان فعال کردن (ALL ON)و یا غیر فعال کردن(ALL OFF)تمامی مصرف کننده ها را دریافت می کند ، اگر رله ای در حالت فشاری تنظیم شده باشد ، گیرنده به صورت هوشمند عمل می کند و آن مصرف کننده را تشخیص می دهد تا فرمانی به رله مربوطه ، ارسال نشود .(در این حالت اگر مصرف کنند آیفون و یا درب برقی  و غیره باشد ، شما می توانید با فشردن کلید مربوطه ، آن را به تنهایی ،کنترل کنید) .

 

6- توضیح عملکرد مدهای کاری دستگاه:

1-6-مد حافظه دار (Latch Mode):در این حالت با فشردن هریک از دکمه های ریموت، رله مربوط به آن روشن شده و روشن باقی می ماند و تنها با فشردن مجدد همان دکمه خاموش می شود. 

2-6-مد فشاری (Push Mode):در این حالت با فشردن هریک از دکمه های ریموت، رله مربوط به آن روشن و با رها کردن آن دکمه رله مربوطه بلافاصله خاموش می شود.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
DKP - 90041499

مشخصات

کشور سازنده
ایران
مدولاسيون رادیویی
ASK
فرمت آموزش
آموزش متنی PDF
فرکانس کاری
433MHz
تعداد کانال
4 کانال
ولتاژ رله
220 ولت
جریان خروجی رله
10 آمپر
نوع رله گیرنده
ریموت رادیویی
کاربری ریموت کنترل
عمومی (چند کاره)
نظرات(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
کیفیت کالا
(5)
ارزش خرید
(5)
سوالات متداول
  همراه با ماژول sim800l چه قطعاتی باید تهیه کنم؟

  ولقطعات مورد نیاز برای راه اندازی ماژول sim800l عبارتند از:

  • ماژول sim800l
  • سیم کارت
  • منبع تغذیه
  • آنتن GSM
  • کابل USB به سریال
  • خازن 1000 میکروفاراد
  • ماژول کاهنده LM2596

  آیان امکان راه اندازی چند سنسور DHT با ESP8266 با میکروپایتون وجود دارد؟

  امکان راه اندازی چند سنسور DHT با ESP8266 با استفاده از MicroPython وجود دارد. سنسورهای DHT با پروتکل دیجیتال و از طریق پایه‌های GPIO قابل اتصال به میکروکنترلرها هستند.


  چه جوری از میکروکنترلر ESP32 برای ساخت یک سیستم کنترل دما استفاده کنیم؟ برنامه نویسی پیچیده است؟

  برای ساخت یک سیستم کنترل دما با برد میکروکنترلر ESP32، به موارد زیر نیاز دارید:

  یک برد میکروکنترلر ESP32

  یک سنسور دما مثل DHT DS18B20

  یک المان سرد کننده

  با استفاده از کتابخانه DHT.h، می‌توانید از سنسور دما برای خواندن دمای محیط استفاده کنید. سپس، می‌توانید از این دما برای کنترل المان گرمایشی یا سرمایشی استفاده کنید.

  در خصوص برنامه نویسی از کتابخانه DHT و در صورت نیاز کتابخانه وای فای برای ارسال داده‌ها به پلتفرم IoT باید استفاده کنید. 


خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:
محصولات مرتبط
3,496,000 تومان
موارد کاربرد:کنترل سیستم روشنایی از طریق کلید لمسیکنترل تجهیزات روشنایی به صورت بیسیمنصب درمکان هایی که امکان کنده کاری، لوله گذاری و یا سیمکشی جهت نصب کلید وجود نداردحذف کلید سنتی و مدرن نمودن معماری داخلی ساختمان
563,000 تومان
ریموت کنترل رادیویی 4 کانال به همراه ریموت طرح بتا، یک رسیور کد لرن است که با چهار کانال مجزا برای پاسخ گویی به نیازهای مشتریان طراحی شده است. شما به راحتی میتوانید ریموت های کد لرن را با گیرنده 4 کاناله رادیویی لرن...
1,265,000 تومان
اس ام اس کنترل تک کانال 30 آمپر مخصوص پمپ آب و وسایل برقی پرمصرف است. با دستگاه می توانید تجهیزات الکتریکی توسط موبایل از راه دور کنترل کنید و همچنین با استفاده از ریموت در فاصله 50 تا 100 متر نیز کنترل کنید. این...
1,445,000 تومان
کنترل پیامکی 4 کانال دارای سه ورودی دیجیتال، یک ورودی آنالوگ، ورودی باتری پشتیبان و ریموت کنترل است. این کنترل پیامکی از طریق پیامک و اپلیکشن قابل کنترل است. (محصول فاقد باتری است و بایستی بصورت جداگانه تهیه گردد)
1,145,000 تومان
ریموت کنترل دوازده کانال رادیویی 315 مگاهرتز، به همراه یک ریموت 12 کانال، یک دستگاه برای کنترل دوازده وسلیه الکتریکی مانند لامپ و روشنایی، جرثقیل و… به صورت همزمان و مستقل است که کانال های آن بصورت کاملا مستقل عمل...
828,000 تومان
گیرنده ریموت کنترل شش کانال رادیویی 315 مگاهرتز، به همراه یک ریموت 6 کانال، یک دستگاه برای کنترل شش وسلیه الکتریکی مانند لامپ و روشنایی، جرثقیل و… به صورت همزمان و مستقل است که کانال های آن بصورت کاملا مستقل عمل...
452,000 تومان
ریموت کنترل تک کانال 30 آمپری با هدف کنترل وسایل الکتریکی پرمصرف طراحی شده است. زمانی که شما میخواهید یک وسیله الکتریکی پرمصرف مثل پمپ آب را کنترل کنید لازم است که از یک کنتاکتور استفاده کنید تا مطمئن شوید که عملیات...

سایر ویژگی‌ها

کشور سازنده
ایران
مدولاسيون رادیویی
ASK
فرمت آموزش
آموزش متنی PDF
فرکانس کاری
433MHz
تعداد کانال
4 کانال
ولتاژ رله
220 ولت
جریان خروجی رله
10 آمپر
نوع رله گیرنده
ریموت رادیویی
کاربری ریموت کنترل
عمومی (چند کاره)
2,500,000 تومان
در این کیت 5 مدار آموزشی کنترل سطح مخزن آب ،آبیاری خودکار گل و باغچه ،دزدگیر منزل ،تهویه خودکار ،لامپ هوشمند بصورت کاردستی الکترونیک برای دانش آموزان و بدون نیاز به لحیم کاری و تجهیزات خاص به همراه DVD آموزش ویدئویی...
7,800,000 تومان
ماکت یک کیت مونتاژ شده مجموعه کامل و آماده جهت آموزش و یادگیری هوشمندسازی منازل و ساختمانهاست، با استفاده از اپلیکیشن بلوتوث موبایل سنسورهای ماکت را فعال میکنید و عملکرد هر ماژول بصورت آلارم هشدار بازر یا نمایش بر روی...

فهرست

تماس با دانشجو کیت

ساعت تماس همه روزه از 9 صبح تا 5 عصر (بجز روزهای تعطیل) البته فروشگاه ما به صورت آنلاین است و می‌توانید خریدتان را انجام دهید. اما اگر سوالی داشتید که به تماس تلفنی نیاز داشت، فقط در ساعت‌های اعلام شده در خدمتیم.

021-88857245

021-88856524

031-32211313

 

شماره روبیکا و ایتا، فقط پیام، پاسخ به سوالات قبل از خرید و دریافت تصاویر کالاها

09375076606

 

ارسال سریع تهران (تحویل همان روز)

تمامی شهرهای ایران با پست

بخش قوانین ارسال و قوانین خرید را مطالعه کنید.

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم