مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

به کمک نیاز دارید؟

چگونگی روش خرید فلاکس لحیم کاری از سایت دانشجو کیت


در روند اجرا فرآیند لحیم کاری با هویه، به ملزومات جانبی دیگری از جمله مایع فلاکس هم نیاز است. فلاکس انواع مختلفی دارید و در بخش‌های مختلف روند لحیم کاری از آن استفاده میشود. مثلا برای لحیم کاری سیم افشان آلومینیومی به یک پد مسی، بایستی از فلاکس آلومینیوم با گرید مناسب استفاده کرد. در غیر این صورت کیفیت جوش لحیم کاری به میزان مطلوب دست نخواهد یافت. در این متن روش خرید فلاکس لحیم کاری و محدود کردن انتخاب‌ها براساس نیازمندی را توضیح می‌دهیم. مراحل را قدم به قدم دنبال کرده و در کمتر از چند دقیقه هویه مناسب کاربری‌تان را خریداری کنید. جهت بررسی و خرید فلاکس مورد نظر و کاربردی خود از مسیر شاخه های اصلی، لوازم جانبی را انتخاب کنید (کافی است نشانگر موس را بر روی لوازم جانبی قرار دهید)

مراحل خرید فلاکس لحیم کاری - دانشجو کیت

 

سپس از گزینه «لوازم جانبی» ستون آخر، زیر شاخه «ابزار مونتاژ و لحیم کاری» و سپس در قسمت ابزار مونتاژ و لحیم کاری شاخه «روغن و فلاکس لحیم کاری» را انتخاب کنید. به تصویر زیر دقت کنید.

شاخه روغن و فلاکس لحیم کاری - دانشجو کیت

 

اولین قدم در روند خرید فلاکس لحیم کاری شامل سه مرحله است: 1- شاخه لوازم جانبی > 2- شاخه ابزار مونتاژ و لحیم کاری > 3- شاخه روغن و فلاکس لحیم کاری خواهد بود. قدم بعدی فیلتر کردن نوع فلاکس لحیم کاری است، که در ادامه توضیح خواهیم داد. جهت سهولت در خرید و انتخاب هرچه راحت تر کالای مورد نظر میتوان از نوار فیلتر محصولات در سمت راست صفحه استفاده کرد.

فیلترهای نوع محصول برای خرید فلاکس لحیم کاری - دانشجو کیت

 

اولین فیلتر «برند» محصول است. مطابق تصویر زیر میتوانید برند مورد نظرتان را انتخاب کنید.

انتخاب نوع برند در خرید فلاکس - دانشجو کیت

 

فیلتر بعدی انتخاب براساس حجم مایع فلاکس است. برای مصارف مختلف حجم‌های مختلفی در نظر گرفته شده است. مایع فلاکس در بسته بندی‌های 10cc تا چندین لیتر که مناسب تولیدات کارگاهی هستند، قابل تهیه است. با کمک این فیلتر میتوان فلاکس را به راحتی به مقدار مورد نیاز تهیه کرد. با توجه به اینکه برخی از فلاکس‌ها بایستی حتما در روند مونتاژ و تعمیر بررسی شده و پس از انجام آزمون، اقدام به خرید با حجم بیشتر کرد. به همین دلیل انواع مختلفی از حجم مایع فلاکس در دسترس برای خریداران دانشجو کیت فراهم شده است.

خرید فلاکس لحیم کاری براساس حجم - دانشجو کیت

 

فیلتر بعدی نوع فلاکس است. فلاکس‌ها ماده‌ای شیمیایی هستند و توسط پارامترهای مختلفی دسته بندی می‌شوند. این پارامترها شامل پایه فلاکس، مواد تشکیل دهنده، میزان فعال پذیری و میزان هالوژن به کار رفته در آن است. این چهار مورد برای تمامی مایع‌های فلاکس اهمیت دارند. براساس این موارد میتوان دسته بندی کرد. که از بخش فیلترهای همین صفحه می‌توانید نسبت به انتخاب مایع فلاکس مناسب کاربری‌تان اقدام کنید. دقت داشته باشید که مایع فلاکس را نباید به صورت عمومی خریداری و مصرف کرد. بلکه بایستی دقیقا مناسب کاربری مد نظر شما باشد. از اینرو فقط براساس اطلاعات فنی ارایه شده که عموما توسط تولید کننده‌ها اعلام شده‌اند، خریدتان را انجام دهید. برخی از تولید کنندگان ایرانی مایع فلاکس اقدام به ارایه در حجم‌های کم از جمله 20 سی سی کرده‌اند تا بتوانید برای فرآیند مورد نظرتان با مقدار کمی تست کرده و سپس نسبت به خرید کارگاهی و حجم زیادتر اقدام کنید.

خرید مایع فلاکس براساس نوع - دانشجو کیت

 

فیلتر بعدی کاربری مایع فلاکس است. براساس نوع کاربری قابل استفاده میتوانید گزینه‌های موجود را فیلتر کنید. لحیم کاری براساس کاربری که دارد، دسته بندی می‌شود. در فروشگاه دانشجو کیت میتوانید به تفکیک این مورد مایع فلاکس را بررسی و گزینه مناسب کاربری خودتان را تهیه کنید. به عنوان مثال اگر برای یک کارگاه تولیدی میخواهید مایع فلاکس مناسب را انتخاب کنید، کافیست گزینه «کارگاهی و تخصصی» را انتخاب کنید. به تصویر زیر دقت کنید.

انتخاب مایع فلاکس براساس کاربری - دانشجو کیت

 

برای سهولت در خرید خمیر قلع میتوان از دو گزینه بعدی استفاده کرد. یکی نوع قلع و دیگری وزن قلع این دو مورد برای خمیر قلع در اختیار شما قرار گرفته شده‌اند.

انتخاب خمیر قلع و خمیر فلاکس - دانشجو کیت

 

محدوده قیمتی خرید فلاکس لحیم کاری

همانطور که از اسم این آیکون مشخص است به راحتی میتوان با این فیلتر هزینه مورد نظر خود را برای خرید فلاکس اعمال کرد و مناسب با آن بهترین خرید ممکن را انجام داد. 

خرید فلاکس لحیم کاری براساس رنج قیمت - دانشجو کیت

 


روند ثبت سفارش فلاکس لحیم کاری از فروشگاه دانشجو کیت با موبایل


برای سهولت در استفاده از فروشگاه دانشجو کیت، چنانچه با موبایل اقدام به خرید کنید، مراحل متفاوتی را در پیش خواهید داشت. بنابراین در ثبت سفارش فلاکس لحیم کاری از دانشجو کیت با تلفن همراه سه مرحله زیر را انجام دهید.

1. ابتدا بر روی سه خط افقی کنار آرم دانشجو کیت کلیک کنید.

2. صفحه فهرست مانند تصویر نمایش داده شود.

3. با استفاد از قسمت پلاس میتوانید زیر مجموعه لوازم جانبی را ببینید

4. سپس  در قسمت ابزار مونتاژ و لحیم کاری گزینه روغن و فلاکس لحیم کاری را انتخاب کنید.

 

روند خرید فلاکس لحیم کاری از دانشجو کیت با موبایل

 

 در ثبت سفارش با تلفن همراه

1.ابتدا بر روی ابزار و تجهیزات الکترونیک بروید.

2. با استفاد از قسمت مثبت میتوانید گزینه ابزار مونتاژ و لحیم کاری را ببینید.

3. گزینه روغن و فلاکس لحیم کاری را انتخاب کنید.

 

در تلفن همراه برای فیلتر محصولات ابتدا باید روی گزینه خرید سریع رفتت تا فیلتر محصولات نمایش داده شود، اولین گزینه انتخاب برند است.

 

گزینه دوم در فیلتر محصولات حجم است که با کمک این فیلتر میتوان فلاکس را به راحتی به مقدار مورد نیاز تهیه کرد. برای مصارف مختلف حجم‌های مختلفی در نظر گرفته شده است. مایع فلاکس در بسته بندی‌های 10cc تا چندین لیتر که مناسب تولیدات کارگاهی هستند، قابل تهیه است. با کمک این فیلتر میتوان فلاکس را به راحتی به مقدار مورد نیاز تهیه کرد. با توجه به اینکه برخی از فلاکس‌ها بایستی حتما در روند مونتاژ و تعمیر بررسی شده و پس از انجام آزمون، اقدام به خرید با حجم بیشتر کرد. به همین دلیل انواع مختلفی از حجم مایع فلاکس در دسترس برای خریداران دانشجو کیت فراهم شده است.

خرید فلاکس لحیم کاری به تفکیک حجم - دانشجو کیت

 

فیلتر بعدی نوع فلاکس است. همانطور که توضیح داده شد، فلاکس‌ها ماده‌ای شیمیایی هستند و توسط پارامترهای مختلفی دسته بندی می‌شوند. این پارامترها شامل پایه فلاکس، مواد تشکیل دهنده، میزان فعال پذیری و میزان هالوژن به کار رفته در آن است. این چهار مورد برای تمامی مایع‌های فلاکس اهمیت دارند. براساس این موارد میتوان دسته بندی کرد. که از بخش فیلترهای همین صفحه می‌توانید نسبت به انتخاب مایع فلاکس مناسب کاربری‌تان اقدام کنید. دقت داشته باشید که مایع فلاکس را نباید به صورت عمومی خریداری و مصرف کرد. بلکه بایستی دقیقا مناسب کاربری مد نظر شما باشد. از اینرو فقط براساس اطلاعات فنی ارایه شده که عموما توسط تولید کننده‌ها اعلام شده‌اند، خریدتان را انجام دهید. برخی از تولید کنندگان ایرانی مایع فلاکس اقدام به ارایه در حجم‌های کم از جمله 20 سی سی کرده‌اند تا بتوانید برای فرآیند مورد نظرتان با مقدار کمی تست کرده و سپس نسبت به خرید کارگاهی و حجم زیادتر اقدام کنید.

فلاکس لحیم کاری براساس نوع - دانشجو کیت

مایع فلاکس لحیم کاری براساس کاربری که دارد، دسته بندی می‌شود. در فروشگاه دانشجو کیت میتوانید به تفکیک این مورد مایع فلاکس را بررسی و گزینه مناسب کاربری خودتان را تهیه کنید.

فلاکس لحیم کاری براساس نوع کاربری - دانشجو کیت

 

برای سهولت در خرید خمیر قلع میتوان از دو گزینه بعدی استفاده کرد. یکی نوع قلع و دیگری وزن قلع است.

خمیر قلع - دانشجو کیت

 

محدوده قیمتی همانطور که از اسم این آیکون مشخص است به راحتی میتوان با این فیلتر هزینه مورد نظر خود را برای خرید فلاکس اعمال کرد و مناسب با آن بهترین خرید ممکن را انجام داد.

 

در آخر برای خرید فلاکس لحیم کاری میتوانید طبق راهنمایی‌ها و فرآیند تعریف شده اقدام کنید. تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید. فلاکس لحیم کاری فقط براساس کاربری مورد نظر بایستی خریداری شود. تا بهترین عملکرد را داشته باشید. نکته بعدی به هنگام خرید فلاکس لحیم کاری، انتخاب از برندهای معتبر است.

 

 

فهرست

تماس با دانشجو کیت

ساعت تماس همه روزه از 9 صبح تا 5 عصر (بجز روزهای تعطیل) البته فروشگاه ما به صورت آنلاین است و می‌توانید خریدتان را انجام دهید. اما اگر سوالی داشتید که به تماس تلفنی نیاز داشت، فقط در ساعت‌های اعلام شده در خدمتیم.

021-88857245

021-88856524

031-32211313

 

شماره روبیکا و ایتا، فقط پیام، پاسخ به سوالات قبل از خرید و دریافت تصاویر کالاها

09375076606

 

ارسال سریع تهران (تحویل همان روز)

تمامی شهرهای ایران با پست

بخش قوانین ارسال و قوانین خرید را مطالعه کنید.

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم