کیت آژیر خطر دزدگیر (۴۰ وات)

DKP - 0073

محصول جدید

1 عدد موجود در انبار

65,000تـومان

کیت آژیر خطر دزدگیر (۴۰ وات)

آژیر یا همان صدای هشدار بخش مهمی از سیستم های ضد سرقت به شمار می روند. این کیت کاربردی و سرگرم کننده با توان 40 واتی خود می تواند گجتی عالی برای سیستم دزدگیر شما باشد. نام سیستم های امنیتی برای برخی با هزینه های زیادی که تنها برای ادارات و بانک ها مناسب است گره خورده است، اما شما می توانید با چند کیت کاربردی و صرف کمی زمان سیستم امنیتی خانه خود را به دست خودتان بسازید!

این آژیر یک کیت کاربردی با صدای بسیار زیاد است و با ترکیب آن با کیت شماره 72 (دزدگیر حرفه ای ) شما می توانید سیستم امنیتی خود را داشته باشید. توان خروجی بالای این مدار به شما این امکان را می دهد که یک بلندگوی شیپوری بسیار قوی به آن متصل کنید.

 

محتویات بسته کیت آژیر خطر دزدگیر (۴۰ وات)

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول کیت آژیر خطر دزدگیر (۴۰ وات)

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت

 

شرح تخصصی عملکرد مدار کیت آژیر خطر دزدگیر (۴۰ وات)

معمولاً آژیرها از دو مقطع نوسان ساز تشکیل شده‎اند که یکی از آنها صدا یا تون اصلی را تولید می‎کند و دیگری وظیفه کنترل توان صدا را بر عهده می‎گیرد.

مدار مورد نظر برای تولید نوسان از یک آی سی (4011) استفاده می‎کند. پایه های 10 و 11 که خروجی ‎های کیت NAND، IC می باشد. ‎ به همراه مقاومت های R12 و R15 و خازن های C2 و C3 تشکیل یک مولتی ویبراتور را می دهند.

این مولتی ویبراتور، صوتی با فرکانس چند کیلوهرتز (در محدوده شنوایی) تولید می کند که فرکانس آن را می توان با تغییر دادن ولتاژ تغذیه آن کنترل نمود.

ویژگی‌های فیزیکی

تعداد قطعات : 31 عدد
ابعاد فیبر : 5.4 * 5.5 سانتیمتر
تعداد فیبر : 1 عدد
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : حداکثر 12 ولت DC
توان : حداکثر 40 وات

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : نیمه حرفه ای
اقلام همراه محصول : 4 رشته سیم افشان
آموزش : دارای دفترچه آموزش
نوع کاربرد محصول : استفاده نیمه صنعتی

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2